Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

Dziewczyny czy wy tez macie takie silne orgazmy we śnie??

Polecane posty

Gość i ja mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexusek
szczerze jestem ciekaw jak to u was wyglada przez sen :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Lexusku;) szczerze mowiac jest gorąco lepiej niz na zywo, nie wiem czemu... ehhh zeby tak co noc taki sen sie przysnil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lexusek
i zebym to ja jeszcze byl w waszym snie oj drogie panie panie ....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poncjusz
DAJCIE SIE POZNAC TAKI SEN TO BRAK .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka.
ja też tak mam:) nie jesteście same zdarza się to wielu osobom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka.
i to nie jest brak sexu... to jest normalne, każdy ma takie sny i coś w nich odczuwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość busolinii
uwielbiam gdy w śnie (ale i nie tylko) rżnie mnie mój przyszły zięć od tylca przy zlewozmywaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie sny są swietne, chciałabym je mieć częściej - po przebudzeniu od razu świat wygląda lepiej :) poza tym jest lepiej niż w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellfa
hejka tez mam takie orgazmy, odkąd sięgam pamięcia - śni mi sie coś erotycznego i bach, budze sie z super orgazmem, mój propblem polega na tym, ze to sie nasiliło, potrafie mieć w ciągu nocy kilka takich snów i orgazmów - martwie sie, czy mi sie coś w organiźmnie nie roztroiło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eviq
Ja też czasem mam takie sny i pocieszę was, bo mam odpowiedź na wasze pytanie: ORGAZM NOCNY: Również należy do orgazmów bez stosunku, gdyż dochodzi do niego w nocy, w trakcie snu. Jest zjawiskiem normalnym, u niezaspokojonych seksualnie kobiet lub o wysokim poziomie libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agathka
...to dar ;D I to ma swoja naukową nazwe... Całuski dla wszystkich innych i takich samych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podnoszę bo właśnie czegoś takiego szukałam. Dziewczyny, macie tak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nei_nei i juz
No przeciez z powyzszych wpisow wynika, ze "macie tak" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam czesto
zawsze tak mniej wiecej raz na tydzien raz na dwa a jakies pare miesięcy temu to co dwa dni przez 2,3 miesiace zaczełam sie potem juz sama zastanawiac bo to zaczeło byc bolesne, ale sie uspokoiło, i tak teraz jak pisałam na poczatku, ale nie zawsze przy orgaźmie mam sny erotyczne czasami jakies bzdury mi sie snia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siek
:) ludziska, dziś w nocy miałem po raz pierwszy orgazm i wytrysk podczas snu, miałem taki realny sen,że sam do siebie mówiłem - wiem ,że to sen ale jest super !!!!! mam 42 lata , jestem rozwodnikiem i od dłuższego czau nie miałem seksiku,mam partnerkę ale na odległość :(, nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło :), śniło mi się,że złapałem złodziejkę !!! nie złodzieja a złodziejkę, co za pragnienia :) i ona sama mi zaoferowała,że za puszczenie jej wolno zrobi to co kobietki lubią najbardziej :) no i stał się, a najlepsze jest to ,że to czułem :):):):):):) bo leżałem na brzuszku :) a propos mam taki uraz kręgosłupa,że jak tylko się położę to od razu mi się unosi :) i potrafi być w takim stanie godzinami :) budzę się o 2 a on stoi, budzę się o 5 a on stoi, budzę się o 7 a on nadal stoi !!!!! pytałem się mojej Pani Doktor a ona tylko się uśmiechnęła i nie potrafiła mi powiedzieć co może być przyczyną, tylko powiedziała,że to fajny stan :):):):):) miłe co ? ::):):):):):) pozdrawiam wszyskie kobiety jesteście wspaniałe nawet kiedy was przy nas nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Bardzo fajny sen :D ta adrenalina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukaszek 1990
koteczka jestes? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaspokojona koteczka @
Słucham.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strega82
Mam, niestety tylko we śnie :( normalnie jestem osobą zakompleksioną i sama sobie nie pozwalam odlecieć. Czasem jednak, szczególnie nad ranem śni mi się jakiś niepozorny sen ale orgazm jest zajebisty! Skurcze czuję jeszcze przez kilka minut. Chciałaby się tak wyluzować z facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dede1
wiem , że to malkontenctwo , ale skąd wiecie , że te orgazmy wam się nie śnią ? :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×