Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość truuufla

mierzycie w sklepie ....majtki ?

Polecane posty

Gość truuufla

:) w jednych mi same eksped. proponują a w drugich sie oburzają ja jednak wole przymierzyc of kors na swoją bielizne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy.....
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blah blah blahhhh
tampony tez przymierzam czasami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba jedyna rzecz, którą mogę kupić bez mierzenia (no może jeszcze rajstopy) i nie zdażyło mi się nie trafić z rozmiarem...chociaż nie...kupując kostium bikini mierzyłam - na bieliznę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi.
majtki - nigdy stroj, body, pizamke - owszem na swoja bielizne (a tak wogole to mialy w kroku takie zabezieczenie foliowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w ogóle rzadko mierzę ciuchy w sklepie. Zazwyczaj wiem, jak co będzie na mnie wyglądało i jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby coś źle leżało. Kiedy widzę, że ciuszek jest dziwnie, nietypowo skrojony, dopiero wtedy mierzę. Ale majtki? Nie kupiłabym bielizny w sklepie, gdzie mierzy się majtki, zastanawiałabym się, kto je wcześniej przymierzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskwicz
Jak zobaczyłabym,ze w sklepie któs bierze majtki do mierzenia to nigdy bym nie tam żadnej rzeczy nie dotkneła a tym bardziej nie kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość velda
skoro sie boicie przymierzać majtki to znaczy ze wy też czyste nie chodzicie, lol2 co za temat hahahahah... jak s ą do przymierzania to jest na nich folia i raczej ekspedientka ci nie da majtek na gołą pupe przymierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zasady
powinno sie nowe majtki prac przed zalozeniem, no nie? To w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewka
Przepraszam,czy ekspedientka wchodzi z Tobą do przymierzalni,że ma widzieć czy kładziesz je na goły tyłek? Prowadziłam sklep z bielizną i cos nie coś o higienie mierzących pań wiem.Dlatego nigdy nie przymierzę majtek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba być
zdrowo walniętą w głowę żeby mierzyć gacie ,jak zyje przez mysl mi to nie przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kostiumu nie mierzycie
?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedługo
dojdziecie do tego że tampony bediecie mierzyć,czy oby pasują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrr
jak kupuje na targu to nie, ale gdy kupuje sobie ladny komplet bielizny gdzie np majtki kosztuja 40zl to przymierzam, biore stanik do mierzenia to majtki tez przy okazji zmierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wczoraj kupiłam takie śliczne bokserki do spania z księżycami i kieszeniami:) Specjalnie wzięłam rozmiar M, a tu w domu pztrzę za małe! mimo że normalnie kupuję S a spodnie 34:O Nie mierzyłam bo to było na targowisku, pierwszy raz coś takiego mi się przydarzyło:O:( niestety nie mogę zwrócić:( dobrze, że to tylko 12 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×