Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czwartek

Odkryłem tajemnicę samotności ale nie jest to wcale wesoła nowina

Polecane posty

A u mnie wczoraj jeszcze burza się przyplątała i musiałam komputer wyłączyć:( a dzisiaj po tych wszystkich piorunach i grzmotach net nie doszedł jeszcze do siebie. W ogóle nie wiem jak można spać do 10:P, ja tak nie potrafię...najwyżej do 9:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehhe wiem wiem śpioch ze mnie jak się patrzy ale jesli mogę to korzystam:D juz nie długo jednak;P kurde dzisiaj szukałam butów na wesele i jedno wielkie bleeeeee nic nie znalazłam:( a swoją drogą to tak wogóle wogóle nie chodzisz na wesela nawet tych najblizszych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet tych naj...ale z tych naj naj to tylko jedną siostrę mam i do tego młodszą, na razie się nie zanosi na wesele ale kto to wie;). Do niej to chyba będę musiała iść:o jak myślisz? Muszę Ci powiedzieć, że kuzyn który niedługo się żeni miło mnie zaskoczył...myślałam, że może się obrazi ale nie ...uszanował moją decyzję:) Znajdziesz buty bez obaw:) najlepiej iść na zakupy jak do imprezy już blisko wtedy będzie mało czasu na marudzenie;), wiesz jak mają te buty wyglądać? czy będziesz wiedziała, że to te jak je zobaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Droga do siostry co jak co bym poszła:) buty na szczęście wiem jak mają wyglądać ale póki co jak cenowo nie na moją kieszeń to nie ma rozmiaru albo w ostatniej parze jaka została jest skaza... hie hie hie grunt to mieć szczęscie ;) w tym wszytskim znajduję positiv;) pochodzę po milionie sklepów to poruszam się i prawie jak ćwiczenia na sylwetkę;P jutro relaksik:D idę na koncert:D przynajmniej sie wyskaczę, ponucę, pośpiewam i będzie baaaardzo sympatycznie:D:D a swoją droga to mnie aż nosi aby jakąs zmianę wprowadzic, chociażby koloru włosów czy fryzurki.. takie małe co nie co na poprawę humoru;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm zastanowię się co z tą siostrą;), póki co mam chyba jeszcze sporo czasu...ale ale ja już się zastanawiam czy iść a jeszcze pewności nie mam czy mnie zaprosi;) A Ty kiedy wybierasz się na to wesele? Gdzie Ty mieszkasz, że masz milion sklepów??? Jaki koncert???? Dziewczyno aleś Ty tajemnicza;) A co do zmian to pewnie czemu nie, jeśli masz ochotę:), ja mam króciutkie włosy więc za bardzo nie zaszaleję, chyba że z kolorami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz moje siostry już wszystkie poślubione:P więc zostają wesela w dalszej rodzince;) oj tam od razu tajemnicza;P dobrze dobrze zdradzę rąbka tajemnicy;P otóż póki co mieszkam sobie w warszawie i stąd te milion sklepów(oczywiście przesada ale dla mnie to prawie milion;P ) w porównoniu z moim miastem rodzinnym:) a koncercik jest Indios Bravos (słyszałaś może o tym zespole -polecam:) na mnie działa jak lek przeciwchandrowy :) :) ) a weselicho mam za 3 tygodnie czyli niby jeszcze sporo czasu ale... a Ty, Intro, skąd klikasz? jeśli chcesz to napisz nr gg na maila to mozemy kiedyś polikać, jak Ci się będzie nudziło:) podpisuje się pod tym justyna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół kojarzę a to właśnie dzięki siostrze. Pocieszę Cię, te trzy tygodnie miną Ci bardzo szybko;) A ja jestem z łódzkiego:) i oczywiście napiszę:) No i znowu się błyska😭, ile można???:o składam skargę!!! mam nadzieję, że nie będę musiała wyłączać kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzy tygodnie i na szczescie ten jeden dzień też:P u mnie strasznie ale to strasznie gorąco z pomieszaniem z dusznym powietrzem. mam wrażenie, że powietrze stoi i nie chce się ruszać... bleeeeee jutro w południe releksik a później nauka nauka nauka .. zaliczenie już tuż tuż ale będzie gut :D:D:D:D liczę na to:) powolutku mknę do łóżka, w końcu trzeba sie wyspać:D 👋 kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×