Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIKI..

gdzie zorganizowac przyjecie weselne w krakowie??

Polecane posty

Gość gość
My byliśmy tydzień temu na Weselu w 3 Kucharzach i tez powtórze to co juz ktoś napisał ze jest to naprawde dobra i fajna restauracja. I warto tam zorganizowac takie przyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, my mielismy tam chrzsciny i komunie wiec wydaje mi sie ze kazda duża impreza jest tam super zabawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karakarakra
Ja z moim narzeczonym zorganizowaliśmy wesele w Klubie Kabaret na ulicy Krakowskiej 5 i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wesele było na 120 osób. Świetny klimat, wystój i profesjonalna obsługa, dodatkowo genialna lokalizacja (kazimierz) więc nie było trzeba nigdzie dojeżdżać. Jedzenie chwalili nasi goście weselni. Cena też była do zniesienia. Polecam wszystkim którzy chcą zorganizować imprezę weselną w klimatycznym i oryginalnym miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuuunia
Wow! My też tam robiliśmy! Naprawdę mega polecam ten lokal dla wszystkich osób które cenią sobie klimat i elegancję. W dodatku kapitalną sprawą jest antresola biegnąca dookoła głównej sali. Świetnie widać parkiet i ogólnie impreza może być na dobrze skomunikowanych z sobą dwóch poziomach. Właścicielka lokalu jest przemiłą osobą, która jest bardzo otwarta na negocjowanie ceny. Ogólnie ceny uzależnione od tego co chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosiaa35
Ekstra są sale w hotelu europejskim w Krakowie. http://www.wesele-w-europejskim.pl/ Pół rodziny u mnie organizowało właśnie tam wesele, więc znamy tam właściwie wszystkich i jest naprawdę miło, wygodnie a przy tym elegancko i z gracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze wiedzieć ze sa takie godne polecenia restauracje, bo przyznam ze nieraz jak jest jakas okazja to człowiek sie zastanawia nad tym która z restauracji jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda 3Kucharze sa na pewno jedną z lepszych restauracji i wydaje mi sie ze tutaj własnie najlepiej jest zorganizowac takie przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jednak juz wole pozostać przy tradycyjnej organizacji np. u Trzech kucharzy w Krakowie, bo wiem przyznajmniej ze to sprawdzone i polecane przez innych miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po Wazych stugestiach i my zarezewowalismy miejsce w restauracji 3 Kucharze w Krakowie. Mam nadzieje ze to dobry wybór i już w czerwcu bedziemy sie dobrze bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne jedzenie i to w całkiem sporych porcjach dają w indyjskiej restauracji Ganesh na Starym Mieście. Mimo że to centrum Krakowa, to na nawał turystów raczej tutaj nie trzeba będzie narzekać. Przytulny lokal zlokalizowany w zabytkowej piwnicy, z klimatycznym oświetleniem i hinduską dekoracją. Jest dużo miejsca, więc można śmiało zorganoizwać przyjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie wesele w Krakowie to tylko w Best Western Premier, sama się tam nieźle wyczekałam na termin ale było zdecydowanie warto!!! fajnie bo miałam wesele latem więc ogródek bardzo ładny był od dyspozycji gości, przed weselem oczywiście miałam próbną degustację menu i wgl bardzo ładnie nam udekorowali stoły i sala wyglądałam super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KuleczkaJuleczka
Moje wesele jeszcze długo przed mną (na razie nawet nie mam kandydata na pana młodego :P) , ale byłam w Krk na kilku weselach i najbardziej podobało mi się w Best Western Efekt Express. Sale przystroili pięknie, było dużo miejsca, jedzonko świeże i pyszne. z tego co słyszałam to nie tylko ja byłam bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam ze to 100% prawdy. Tutaj każda impreza na której byłam zawsze była udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli macie szukać i iśc w ciemno do mało znanej restauracji to zdecydowanie polecam Wam 3 Kucharzy w Krakowie. Na pewno będziecie zadowoleni własnie z miejsca i udanej imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra miała bardzo udane wesele w Zajeździe Biesiada www.biesiada.com.pl i miejsce absolutnie do polecenia. Bardzo ładne wnętrza które po przystrojeniu robiły jeszcze większe wrażenie. W ogóle zdecydowali się żeby wszystko było w typowym małopolskim charakterze a szczególnie tradycyjne jedzenie przepyszne. No i była bardzo dobra akustyka. Może kiedyś wyprawię tam swoje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez byliśmy na przyjeciu w 3 kucharzach i jedzenie, atmosfera i ogólnie miejsce jest naprawde bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WandaRośk
My byliśmy na przefajnym przyjęciu w restauracji Piwnica pod złotą pipą na ulicy floriańskiej, tuż przy rynku. :) Atmofera zaskakująca, genialny, staropolski klimat. i mają wielki plus za miłą obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

My braliśmy ślub w hotelu Best Western Premier. Bawiliśmy się świetnie, a jedzenie było pyszne. Niezapomniany wieczór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×