Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja b.

dostałam od chłopaka na urodziny................................................

Polecane posty

Gość alicja b.

latarke?!?!?!?! czy on jest normalny?????????????kompletnie go pogieło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co nam to mowisz
jemu powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werooo
hehehe fajnego masz chlopaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to standardowy prezent
od faceta, ktory chce miec robiona laske pod kołdrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje.naprawdę...ale wiesz,liczy się gest ;-) w ciemności nie zginiesz.widocznie dba o twoje bezpieczenstwo... :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoofijaaa
Ale ubaw! Rewelacja!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 21 lat i powiem
moze chcial Cie oswiecic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. może nie zapłacił rachunku za prąd 2. znalazł ją 3. sam ją dostał i mu się nie podobała więc dał dalej trzeba mu przyznać, ze jest chłopak pomysłowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może chodzi o aluzję, żebyś w końcu zaczęła świecić dobrym przykładem. Na twoim miejscu bym się zaczęła zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 21 lat i powiem
:P :D:D ale jaka ta llatarka ? hehehee chociaz fajna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja b.
Zwykła latarka, dosyc duża, srebrna, bez żadnych bajerów.Po kij mi ona?:o A mówił, że tak wspaniale się rozumiemy, że tak dobrze mnie zna, no szok!To najbardziej debilny prezent jaki w życiu dostałam!Watpie żeby to była jakaś aluzja tylko za cholere nie wiem dlaczego kupił mi właśnie latarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkręć ją i
sprawdź czy nie wsadził czegoś do środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
a czy wibruje ta latarka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 21 lat i powiem
jezu ale sie usmialam. zapytaj go moze???:D alee podejrzewam ze dostal ja wczesniej i podal dalej :P tez podaj dalej jak bedziesz miala komu :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja b.
Mówie Wam, że to latarka.Zaden wibrator ani inny bajer.Zwykła latarka na baterie!No szok czy ja wyglądam na jakiegoś zbieracza rupieci.A myślałam, że już niczym mnie nie zaskoczy a tu taka niespodzianka.No poprostu prawie się nie udławiłam ze zdumienia, kiedy rozpakowałam prezent.A on?Normalnie dumny jak paw był z siebie, że wybrał dla mnie tak piękny prezent.On chyba oszalał!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja b.
Wątpie, żeby ją wcześniej dostał.On wbrew pozorom nie jest skąpy ale mu chyba coś na głowe poszło ostatnimi czasy! I jeszcze ten text... Przechodziłem, ujżałem to w witrynie sklepowej i odrazu pomyślałem o Tobie, napewno Ci sie spodoba!No szok!Przez 2 h nie mogłam wyjść z podziwu poprostu!Co za genialny pomysł, myslał nad nim zapewne cały miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 21 lat i powiem
hahha moeon wiedzial ze nie potrzebujesz i mysli ze mu ja oddasz CO ZA CHYTRUS :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 21 lat i powiem
mialo byc moze on :O nie przejmuj sie :P dobrze ze nie zapomnial :) ja kiedys od mego dostalam korale z bursztynow w stylu 70 letniej babci, udaje ze gdzies sie zagubily leeee D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jedy jedy
ciesz się, ze pamiętał o twoich urodzinach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja b.
Ja nie wiem jak Ci mężczyźni potrafią zepsuć każdą rzecz!!!Miało być tak romantycznie.Ja dla niego kolacje przy świecach przygotowałam a on do mnie przyszedł z latarką!Miałam ochote wepchnąc mu tego pieczonego indyka, na którego poswięciłma całe popołudnie, tak żeby się udławił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wypominałas mu ostatnio że już niczym Cie nie potrafi zaskoczyć? Może chciał Ci udowodnić że tak nie jest. Swoją drogą zdechlabym ze śmiechu gdybym dostała latarke. Z dziwnych prezentów dostalam tylko bombkę na choinkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja b.
Ale ja tego tak nie zostawie.Juz za dwa tygodnie będą jego urodziny.Planuje przyjść z blachą do pieczenia ciast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×