Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja b.

dostałam od chłopaka na urodziny................................................

Polecane posty

No i powiedzcie jak ja mogłam mu odmówić po tak niezwykłych oświadczynach:D. Normalnie od wczoraj jestem najszczęśliwsza narzeczoną na świecie, po pierwsze dlatego, że w końcu doczekałam się tego wypragnionego przeze mnie pierścionka, którego żadne znaki na ziemi i niebie nie zwiastowały w najbliższym czasie, a po drugie mój facet ciapciak okazał się taaaaakim romantykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicjo, bardzo się cieszymy!!! :) naprawdę. Super to wyszło, fajny ten facet. Wszyscy Ci zazdrościmy :) ja marzyłam o zaręczynach... kiedy już były, to nie było w nich zbytnio polotu :( nie mam tak wspaniałych wspomnień jak Ty... Pozdrawiam i życzę Wam szczęśliwej życiowej drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiedzaca JULKA
O JEJKU , fajnego i pomyslowego masz chlopaka. ja dostalam zestaw komedii w jezylu angileskim a jestem po germanistyce. do kolezanki ,ktorej chlopak dal bursztynowe korale- pwenie babcia mu je dala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czepku
Alicjo - a ile macie lat? A w ogóle to wszystkiego najlepszego z okazji zaręczyn! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czepku
hmmmm oświadczyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czepku
Acha i pozdrownienia dla chłopaka - musze pwoiedzieć, że ma nerwy ze stali. Ja bym nie wytrzymała i wybuchła śmiechem widząc Twoją mine po rozpakowaniu prezentu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankaa
latarke hehehehheheh brawo za oryginalnosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up robie śmietnik xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×