Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

haslanka

-------**_*TyLkO*_*My*_**--------

Polecane posty

OTOEMISJA: na Twoim miejscu jednak zaopatrzylabym sie w pigulke \"po\"... no wlasnie.. w koncu nie wiadomo co on wczesniej tymi rekami robil:) buahaha Figaa i Teorka, Moniak: pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoemisja...O matko!!!Dziewczyno!!!Jak mogłaś dać sobie włożyć łapę jakiegoś kiepa w majtki!?Dostał chociaż w ryj, czy olałaś!? Wiesz skąd się biorą dzieci!?Chyba nie, ale w sumie masz dopiero 14 lat:(Więc można zrozumieć...A więc: Plemniki nie mają nóżek, więc nawet jakby ten burak miał plemniki na łapie, to nie przeszłyby sobie i nie weszły do Ciebie...Więc nie masz się czym martwić... anulka156...Jak to marna podpucha...Jestem dzisiaj po nocce i chyba jakoś nic nie kapuje:o nelke...Żartujesz sobie, prawda!?...Jeśli już coś to na miejscu tej dziewczynki przebadałabym się czy nie przeszło jej jakieś choróbsko, ale ciąży to raczej z tego nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie to zwyczajna prowokacja...Bo naprawdę laska musiałabybyć nieziemsko pija, bądz strasznie łatwa by dać sobie włożyć rękę w majtki!E no sorry! Szanujcie się dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jej gin nie wypisze postinoru bez zgody rodzica bo trzeba mieć skonczone 15 lat moja córka na pierwszą dyskoteke pójdzie dopiero jak jej napcham torebke gumkami, nafaszeruję pigułkami i wszyję esperal ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wychowam córkę tak, że nie będę musiała się martwić o to, że się puści na dicho... Żeby włożyć łapę komuś w gacie to trzeba się troszeczkę chociaż wysilić, jeśli nie broniłaś się przed tym to wychodzi na to, że Ty jesteś jakaś łatwa panienka...W ogóle kto Cię puścił w takim wieku na dicho:o...Kurewstwo się szerzy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mnie nerwy bolą...Poszło sobie dziecko na dicho i już się szmaci:OI najgorsze jest to, że temu się nie da zaradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha. dziewczyny! zartowalam;) po prostu smieszy mnie to jak przez powietrze ludzie chca w ciaze zachodzic:) forum jak w nazwie jest napisane jest \"dla kobiet\" a 14latki to jeszcze DZIECI!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz .... teraz to wszyscy wszystko wczesniej zaczynaja:( albo ja sie starzeje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa, jak się nie ma dziecka, to łatwo powiedzieć jak się je wychowa. ;) Pogadamy jak Twoje dziecko będzie miało z 7 lat. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnianka...Wiem, wiem...To ciężki orzech do zgryzienia, ale trzeba wierzyć mocno w to, że się dobrze wychowa i starać się i na bank wyjdzie, wiem co mówię, bo przecież moi rodzice mają 3 dzieci (w tym ja) i jesteśmy bardzo dobrze wychowani, więc muszę mieć to w genach;)No i co jeszcze do tego dochodzi mój facet też jest dobrze wychowany:)Hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice wyjechali.... mieszkam z babcia... poszlam na dyskoteke z kumpela i jej chlopakiem. a ten ktos kto mi wlozyl reke byl bardzo ladny, wiec czemu mialabym mu sie nei dac? wypilam tylko 4 piwa, ale i tak nie wiem czemu sie gibalam, potem zasnelam na lawce, kolezanka powiedziala ze podszedl do mnei i mnie macal , ale ja juz nic nei pamietam :( boze a jesli on mnei zgwalcil??????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Cię zgwałcił i to był Twój pierwszy raz to raczej byś cos czuła i powinno być troche krwi (PROWOKACJA JAK NIC!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTOEMISJO: bardzo powaznie traktowalybysmy Twoj problem gdyby to nie byla prowokacja;) 14-latkow mowimy S T O P!! moniak.... ostra jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka do cholery prowokacja?????????:/ ja naprawde sie boje;/ myslalam ze mi pomozecie... ps a ja juz wspolzylam wiec ni tak nei czulabym bolu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa mać... jesli mowisz powaznie i w tym wieku juz nie jestes dziewicą to gratuluje głupoty i szerokiej cipy ssij pały na dyskotekach ps. nawet jesli cos sie stało to juz nic z tym nie zrobisz, mogłabyc iść po postinor duo w ciągu 72 h od tego zdażenia, ale zaden lekarz Ci go nie przepisze bo trzeba miec skonczone 15 lat, a niektórzy lekarze nie chcą w ogole niepełnoletnim wypisywać. trzeba było myśleć głową a nie dupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoemisja...A wiesz kto to jest kurwa!?Jeśli nie to spójrz w lustro!!!Każdemu ładnemu byś się dała!?To widzę, że dużo kolesiowi nie potrzeba, żeby Cię wydymać... A co się dziwisz kolesiowi!!I jeśli Cię przeleciał to to nie był gwałt, tylko to Ty sama mu na to pozwoliłaś...Z resztą sama napisałaś:\"a ten ktos kto mi wlozyl reke byl bardzo ladny, wiec czemu mialabym mu sie nei dac?\"A teraz nazywasz to gwałtem!?Weż się ogarnij!!! I czego się kurwa boisz!?Ciąży!?Trzeba było myśleć wcześniej, zanim dałaś sobie włożyć łapę w gacie... KURWĄ MÓWIMY STOP moniak...Ładna szmata z niej, no nie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwonil do mnie ten chlopak :) powiedzial ze chce sie spotkac :) dzis o 14 ;) bo on z tego samego miasta:) przykro mi ze tak po mnei jezdzicie zamiast mi pomoc, a nie daje sie kazdemu tylko tamtemu bo naprawd sie zauroczylam, a jesli chodzi o to czy jestem czy nei jestem dziewica to fakt jest taki ze nie jestem , bo mialam chlopaka z pol roku temu i bylam z nim 4 miechy , a po dwoch jak sie upilam to sie do mnie dobral... i jakos tak wyszlo... a z tym obmacywaniem i gwaltem to sie dizs wszystko dowiem!! a wy nei badzcie takie ostre!!!!!! mam 14 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OTOEMISJO: milego spotkania i nie dziw sie kolezankom powyzej ze ak Ci pojechly bo maja racje! dziewczynki 14 letnie to chodza z chlopcami za RACZKE a nie dupcza gdzie popadnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nei dupcze gdzie popadnie.....i nie wiem czemu tak wywnioskowalyscie.... prawda dalam sie na dyskotece temu ksieciu, ale naprawde mialam nadizeje ze cos z tego bedize..... i jest! chce sie spotkac! a ta dyskoteka byla trzecia w moim zyciu taka powazna... i tyl;ko na tej tak sie dalam... a wczensiej zycie bez dyskotek tez mialam normlane do czasu kochania sie z moim chlopakiem pol roku temu, a potem te dyskoteki 3 i teraz ta sytuiacja! nie jestem dziwka! dalam sie raz temu na dysce i tamtemu mojemu! nikomu wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo no troche mnei nei bylo, ale z tego co czytam ^^ to az zaluje :D otoemisjo powiem tak...... dziewczynki sie zsbulwersowaly ...moze troche przesadzaja... ale dziewczyno ty masz 14 lat:)! opanuj sie troszke... i spotkaj sie z tym kolesiem i pogadaj z nim powaznie .. chlopak ma 18 alt w koncu! mam nadizeje ze uzyl jak cos to gumki... no a co sie dziwic.. w dizsiejszychczasach to 14 latki na 19 wygladaja i sie ubieraja tak samo.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fistik: to fakt... biedny ten 18 latek..do 16 roku zycia ponoc to karalne.. ej no.. moze jestem staroswiecka ale jak mialam 14 lat (bylo to co prawda dobrych kilka lat temu) to chodilam grzecznie za raczke.. az tak sie czasy zmienily przez te 10 lat?????????????? co bedzoie za 20!?:) Fistik.. no powiedz sama jak sie nie bulwersowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoemisja:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O dziecko zajmij sie zabawkami:O a nie seksem w wieku 13.5 lat:O:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooo jest powod do bulwersowania :) a ja w wieku 14 lat szczerze mowiac to jeszcze o chlopach nie myslalam :D dopiero pod koniec 15 zaczelam kolezankom zazdroscic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fitik: jak widac czasy sie zmieniaja... chyba nie idzie to w dobra strone... 14 latki... eh.. ostatnio widzialam jak pytaly w aptece takie 2 laski (moze 17 ) czy sa nakladki wibrujace durexa... HELLO!! :) fak, ze stalam w kolejce po tabletki, ale starsza jestem troche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak swoją drogą to te nakładki są beznadziejne, szkoda kasy na takie gówno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otoemisja...Hehehe i masz zero szacunku do siebie...Tylko picie i seks, a masz dziecko dopiero 14 lat... A ten koleś chce się spotkać, bo wie jaka jesteś...Łatwe kurwy mają powodzenia, bo koleś wie co dostanie... Coraz bardziej mi sie wydaje, że to są jakieś jaja...Że ktoś sobie robi jaja, bo ma 14 lat i nie ma co w domu robić...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz i dziewczyna go nie pamięta, raczej każdy chce zeby było to coś wyjątkowego, nieźle, współczuje tylko tej czternastce jak zajdzie w ciaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×