Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość conwalijka

boje się....

Polecane posty

Gość conwalijka

heyka... sorki że tu pisze ale mam mały problem... dobra DUUŻY problem... w czwartek o godzince 20:30 kochałam się z moim ukochanym... 2 razy... przerwa miedzy stosunkami wynosiła pół godziny... za pierwszym razem był wytrysk a za 2 kropelkowanie... Jak już "wyszedł" okazało się że gumka była pęknięta... i same wiecie jak to jest ;( ja się boje że jestem w ciąży... okres miałam ostatnio 3 lipca, więc to był 24 dzień.. ponoć niepłodny? ale mniejsza z tym ryzyko zawsze istnieje... no tak.. niby chciałam iść do ginekologa ale okazało się że w moim rejonie w soboty nie przyjmują w przychodniach... chciałam iść do prywatnego ale nie wiem ile to kosztuje... maxymalnie moge isc do ginekologa do niedzieli 20:30, gdyz chcialam poprosic o recepte na pigułkę " antykoncepcje po" dp 72h... ale nie jestem pewna... co radzicie? pozderko i bardzo prosze o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyymm
Na pogotowiu również mogą Ci wypisać recepte na tabletkę po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la
Na pogotowie idź. Albo... poczekaj. 24 dzień już jest niepłodny. Znam troszkę osób, co stosują metodę kalendarzykową. Nic im nie jest. To już jest dzień, który w 100% jest niepłodny. Zastanów się więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna i załamana
Dziewczyny pomóżcie.Od 26 lutego nie mam okresu po przestaniu zażywania tabletek antykoncepcyjnych.Jestem ze swoim chłopakiem 7 miesięcy,uprawiamy współżycie od 4 miesięcy.Ostatnio zrobiliśmy to do końca.Kilka razy mówił,że wyskakiwał ale ostatnio nie wyszedł ze mnie podczas wytrysku.Boję się,że jestem w ciąży.JaKIŚ MIESIĄC temu robiłam test i wyszedł negatywnie.Odczuwam zmęczenie,bolą mnie piersi i na dodatek otoczka naokoło piersi powiększyła się.Czy to może być ciąża?On mówi,że chce mieć dziecko ale ja nie chcę.Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna i załamana! nie czekaj zrób test ciązowy. W aptece są dostępne testy, niedrogie, które juz po kilku dniach potrafią zasygnalizować ewentualne zapłodnienie. Nie czekaj! Dziecko to poważna decyzja -do niej potrzeba obydwojga partnerów. Twój chłopak jest nieodpowiedzialny...zastanów się czy zasługuje na Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conwalijka
byłam u ginekologa i przepisał mi escapelle... mimo 43h opoznienia zażyłam ;) wie może ktoś kiedy bede miała okres? bo powinnam mieć w poniedziałek ale skoro wziełam tabletkę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conwalijka
mam mieć dzisiaj okres... ale boje się nadal :(( bo strasznie mnie boli podbrzusze ;(( okres może się pojawić z opoznieniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadad
mnie po escapelle caly cykl sie rozregulowal. drugi miesiac tylko lekkie krwawienie zamiast normalnego okresu.bylam 2 razy u gina i wykluczyl ciaze. te tabletki zawieraja duuze dawki hormonow i dlatego wszystko moze sie pomieszac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×