Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aanna35

Znajomości internetowe

Polecane posty

Kochane kobitki , czy któraś zwas była w zwiazku z mężczyzną poznanym przez internet? Czy takie znajomosci mogą przetrwać? Podzielcie się proszę opiniamii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko Prima
nigdy nie angazuj sie w taki związek, dobrze ci radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy
jaki charakter ma wasza znajomość. Jeśli oboje jesteście ludźmi wolnymi, co stoi na przeszkodzie przekształcic tę znajomośc w realną i zobaczyć co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ************************
Hej. Ja jestem w związku z mężczyzną, którego poznałam przez internet :-) Jesteśmy ze sobą prawie 4 lata. Po roku przeprowadził się do mnie, do innego miasta :-) I w sumie to nie rozumiem rady Tylko Primy, żeby się w taki związek nie angażować. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja jestem w zwiazku na odleglosc juz 2 lata. Pozanalismy sie przez net, zupelnie przypadkowo. Jezdzimy do siebie co 2 -3 tyg. mimo ze dzili nas ponad 300 km. W przyszlym roku mamy plan zamieszkac razem, gdyby nie problem mieszkaniiowy byloby to pewnie juz dzis :) Pozadrawiam wszystkich zakochanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikea30
hmm...cięzko stwierdzić, trzeba trafić, a o to trudno. Większość facetów np. szuka przygód, kreuje sie na nie wiadomo jakich fajnych kolesi. Tak naprawdę szukają ideału, którgo nie ma. Sami nie reprezentując niczego niż przeciętni. Osobiście nie wierze w poznanie kogoś na stałe przez neta...Jak wytłumaczyć np. , że fajnie sie z kimś pisze, wspólne tematy,długie rozmowy,a nagle milczenie? Albo wysyłasz fotkę, na ktorej przeważnie wychodzi sie inaczej niż w rzeczywistości a koleś nawet sie nie pożegna tylko milczy... tchórz...Wierze , że poznam ale nie tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ************************
ikea30 --->>>> ja też tak uważałam, że wszyscy mężczyźni poznani na czasie to poszukiwacze przygód :-) ale miło się rozczarowałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikea30
no właśnie jeśli ktoś szuka na powaznie i obie strony mają ten sam cel to jest szansa...ale nie zawsze tak jest niestety dlatego wiele osób jest rozczarowanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ticketpro
ja sie zakochalam w facecie poznanym na necie,zaryzykowalam zaprosilam go na piwo,nie rozczarowalam sie,rozmawialo nam sie rownie wspaniale jak w sieci,poznije bylo kino,kolacje,wspolne wypady na wekendy,odwiedzanie sie.pozniej byly wspolne sniadania ,zloty pierscionek z brylantem na moim palcu.....a obecnie do kompletu i zlota obraczka.jestesmy malzenstwem..czasami warto zaryzykowac ipoprostu zaproponowac spotkanie,moze po drugiej stronie monitora siedzi twoja druga pollowka!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tez uwazam ze sa w sieci wyjatkowi faceci. 7 lat temu poznalam takiego przez ogloszenie zamieszczone w portalu e-randki. Po 3 latach znajomosci pobralsmy sie, jestesmy malzenstwem 4 lata (roznica wieku tylko 2lata), mamy cudownego 2-rocznego synka. Gdy sie poznalismy bylam osoba bardzo puszysta a on mimo to pokochal mnie wlasnie taka (sam jest wysokim szczuplym przystojniakiem). Pozdrawiam i zycze wam wszystkim spotkania na swej drodze tak wspanialego czlowieka jak ja poznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka23
Witam wszystkich :)) poznalismy się na necie pół roku temu :}doskonale sie rozumiemy,czasem się spotykamy(mieszkamy w jednej miejscowości) narazie jesteśmy dobrymi przyjaciółmi i jest wspaniale,a co będzie dalej?...czas pokaże:))) pozdrowionka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam 3 miesięczną przygodę z facetem poznanym przez neta. Wniosek nasuwa mi się jeden: albo ja w ogóle przyciągam nieudaczników albo w sieci tylko tacy mężczyźni mają szanse na poznanie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diankaa
A na jakich stronach poznawaliście się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mojego faceta poznalaam ponad rok temu na czacie wroclaw na interii i jestesmy jzu zareczeni. internet to tak samo dobre miejsce do pozkania kogos jak kazde inne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta ryzykantka
Poznałam swojego przez czat seks:-o,rysyko ogromne.Jesteśmy razem 5 lat!!!!!-2 po ślubie;) Musiałam niezły przesiew zrobić,bo większosć kolesi /szczególnie tam/,to psychiczni:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samica bez samca
Jestem po 2 miesiecznej znajomości z facetem poznanym przez internet. Złamał mi serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poznałam
Na necie kochanka.Oboje mamy już własne rodziny.Romans trwał kilka miesięcy.Spotykaliśmy się często nawet po kilka razy w tygodniu. Czy bym coś takiego powtórzyła?Owszem,czemu nie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samica bez samca
Na jakich portalach randkowych szukacie kobiety po 30-tce? Co sądzicie o mydwoje i be2 ? Warto ? Tam są jakieś testy osobowości , co to daje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja proponuję
szukać na czacie,albo założyć gg i wpisać w katalogu publicznym płeć,skąd pochodzisz i wiek.Faceci sami Cię znajdą.Ja tak poznałam kochanka,a z czata byłam kilka razy na kawie .Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diabełek43
Ja bylam na obydwu be2 i mydwoje i musze przyznac, że test z mydwoje mnie powalił na kolana. jest dłuższy, ale tez dużo bardziej dokladny i dostajesz szczegółowy profil partnerski tylko dla ciebie i kogo powinnaś szukać. Moj profil pasuje w 100% - nawet nie wiedzialam niektorych rzeczy o sobie, ale jak przemyslalam to naprawde trafny. Be2 mnie troche rozczarował, bardzo zachodni i taki standardowy a mydwoje swojski, ale bardzo profesjonalny nawet pytania w tescie maja na temat polskich seriali i kolend. No a najfajniejsze, ze poznalam tam kogos bardzo dla mnie waznego i to na mydwoje, wiec chyba dlatego ten portal wole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiullankaa
ja nie uważam takich znajomości, chociaż wierzę że są wyjątki które potwierdzają regułe.Spotkałam się kilka razy z facetami z netu i totalna porażka.Z pisania wynika inny człowiek.Pozatym miłość to nie tylko słowa to też człowiek, fizyka, fermony, to coś, chemia która przyciąga, takiego mam szansę poznać tylko w realu. Kobieta pobudza sobie fantazję czytając co on pisze. Facetów z którymi się spotkałam z netu : jeden - bardzo małomówny, wręcz chorobliwie małomówny.Niestety takich nie lubię, nudziarzy.Wygląd dla mnie niezabardzo czyli nie ma chemii. dwa-styl niechlujny i nachalny.Z pisania wynikało, że zabawny z poczuciem humoru. Nie ma jak real, zobaczenie, to pierwsze przyciągnięcie wzroku, wyłapanie w tłumie itp Nie sugeruję się wyglądem bo nie o to chodzi tylko szukanie kogoś w swoim typie.A poznani w necie na pewno nie byli w moim typie i musiałam nieźle się nagimnastykować żeby w końcu dali mi św spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWAŻNA RADA Zadbaj o super zdjęcia ! ! (wymóg niezbędny) Takie portale jak sympatia i ilove, niczym się nie różnią od fotki.pl. To wszystko to jedna wielka Fotka.plJa bywałem na forach. Poznawanie kobiet szło mi rewelacyjnie. A na portalach rndkowych tragicznie. Dwie skrajnie odmienne reakcje. Wnioski oczywiste. (ps: nie jestem tragiczny z wyglądu. 182 cm, 76 kg. Ale rewelayjny też nie.). Te portale są jak supermarket. NIC WIECEJ Więc jeśli na fotkach wyglądach super to logój się tam śmiało. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on po 30
Ja poznalem na necie bardzo sympatyczna kobietke,piszemy ze soba juz ponad 3 lata, mysle ze nasza znajomosc przerodzila sie w przyjazn.Od samego początku nikt nikomu nic nie obiecywał a niczego nie oczekiwal.Moze dlatego tak sie to potoczylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy zaczną brać górę emocje jestes na aucie, znajomośc mija się z rzeczywistością on po 30 - super, tak jest dobrze. U mnie 3 lata pierzchły w niapamięć kiedy ktoś zapomniał o drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkalaska
niestety moje przygody z amantami z netu kończyły się na typowej przygodzie facet po 1 do 3 "razach" ulatniał się po prostu wykorzystał i zostawił. ciekawe dlaczego skoro naprawdę w sexie jestem gorąca a oni jęczeli z rozkoszy. może właśnie było za dobrze i sie wystraszyli bo nie w głowie im było wiazanie się. nie zraziłam się znam 2 pary poznane przez net które sa ze soba na powaznie jestem juz bardziej ostrożna i w końcu może i mnie sie poszczęśći

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monomentalna
Martynkalaska, skoro od razu wszystkim facetom dajesz dupy, to widocznie doszli do wniosku, że tylko na to cię stać - dawanie dupy. Faceci, owszem lubią seks, ale większości z nich zależy też na innych rzeczach. Dlatego nie chcą się wiązać z latawicami... aanna35, nieważne gdzie poznasz faceta - w realu czy necie. Tu i tu może trafić ci się psychol lub ten jedyny. Tu i tu powinnaś być ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×