Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aanna35

Znajomości internetowe

Polecane posty

Gość walira
Kiedyś wydawało mi się, że portale randkowe są dziwnym miejscem, gdzie ludzie raczej zakładają sobie konta dla jaj, może żeby kogoś poznać na luźną rozmowę czy coś takiego. Nigdy nie sądziłam, że mogę poznać mojego przyszłego męża przez taki portal A okazało się, że nie wszystkie portale są takie, jak myślałam. Fakt, że na większości są osoby, które myślałem tylko o flirtowaniu przez internet, a jak przychodzi co do czego, to boją się umówić na spotkanie. Ale są też portale, gdzie ludzie zakładają konto i wykupują abonament po to, żeby jednak poznać kogoś wartościowego. Kogoś z kim będzie można spędzić przyszłość. I właśnie na mydwoje udało mi się znaleźć tego jedynego, nie wiem czy miałam szczęście czy było mi to pisane, ale udało się:) Także sama jestem przykładem, że przez internet można znaleźć prawdziwą miłość. A kolejnymi przykładami są inne "szczęśliwe historie", które można obejrzeć na tym portalu. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale całe stado już chyba tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowosc
JESTEM SAMOTNY-CZUJĘ SIĘ TAK-36 LAT ŚREDNI WZROST-BRUNET-POSZUKUJĘ WESOŁEJ, MIŁEJ KOBIETY DO 40 LAT-BRUNETKI LUB BLONDYNKI, wzrost średni-jeśli tak to chętnie się z Tobą poznam-napisz do mnie.JESTEM DOLNEGO ŚLĄSKA ALE ZAWSZE MOŻNA SIĘ PRZEPROWADZIĆ. MIESZKAM W M3 GG 39342298 E-MAIL DARISZ2007@TLEN.PL NOWOSC.MANIFO.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutia
Mojego misia poznałam na gochat.in Leci nam kolejny miesiąc znajomości, warto było się tam zarejestrować to była moja najlepsza decyzja w życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatazjagulbinowna
taaa do czasu aż się dupnie z inną he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Dariusz2007, a gdyby ta wesoła, sympatyczna dziewczyna miała dziecko to byłbyś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berryberry
Ja bylam i jestem nadal z chłopakiem z gochat.in :) nie ma co przekreślać internetowych znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwójka
my dwoje to ssawka dla twojej kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggnnnnnn
przez internet łatwiej się poznaje osoby, jeśli jest się choć trochę nieśmiałym to ten sposób jest naprawdę polecany. Zanim spotkałam tego odpowiedniego z którym jestem 5 lat, kilka razy umówiłam sie z innymi, ale nic z tego nie wyszło. Jednak trzeba uważać na jakiś portalach się poznaje panów. Jeśli jest choćby cien podtekstu seksualnego omijaj szerokim łukiem, no chyba, że chcesz być na jedną noc to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznałem kiedyś dziewczynę z kafeterii. Cudowna dziewczyna!!! Tylko nie dla mnie nie chciałbym zdradzać o co chodzi ale z pewnego powodu nie możemy sie związać. Gdyby nie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESTROGA DLA INNYCH
S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESTROGA DLA INNYCH
Drogie panie posiadajace profil na BADOO grasuje tam pewien bardzo wyrafinowany osobnik!!!! Ma falszywe zdjecia a jest w rzeczywistosci kims innym !!! Ma wspaniale wybujala fantazje poczawszy od brata w domu dziecka , ojca alkoholika, matki znanej lekarki ktora zginela w Tatrach skonczywszy na tym ze ma liczne domy, mieszkania i auta za ogromna kase. Jest bardzo zraniony przez byle dziewczyny i przeszlosc swojej matki. Szuka milosci, rodziny tego czego nie zaznal w dziecinstwie... UWAGA typ potrafi naprawde omotac najprawdopodobniej operuje kilkoma kontami, wieloma numerami telefonu!!!! A co jest najdziwniejsze do konca nie wiadomo jakie ma zamiary sex, okrasc, zaciagnac kredyt , nawet przeszlo mi przez mysl ze zwabia laski i wywozi do Angli do domow publicznych. Strzezcie sie chlopaka ktory podaje sie za Nathana Gorela z obywatelstwem Holenderskim ktory niby byl 5 lat w Anglii i jest Mistrzem Kuchni Europejskiej i Polskiej takie bajki opowiada , Strzezcie sie moje drogie mi sie udalo po 5 minutach go pozbyc bo spotkalam sie z nim w miejscu gdzie bylo bardzo duzo ludzi wiec sie bal. Ale ja wiem ze on nie byl tam sam nie chcial pokazac jakim autem przyjechal , a co gorsza byl kims calkiem innym niz na zdjeciu w internecie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wczytuje się o czym piszecie i gorąco polecam strone www.komdax.com bardzo mi pomogla w waszych problemach.:) Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up,up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefrete7
Interesujący temat. Poznałam tu na kafe kobietę o której myślę przyjaciółka. Relacji z mężczyznami nie nawiązuję, bo mam jakieś takie poczucie, że to nie tak. Może to błąd ? Może znajomości internetowe nie są aż takie skomplikowane jak mi się wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomość internetowa istnieje byłam i jakiś czas trwała... ale internet powinien być narzędziem a nie sposobem na znajomość, przyjazń a może miłość bo dzisiejsi faceci ,kobiety zatracają się w tym wirtualnym świeci ...ale nie wszyscy ludzie są wyzuci z ludzkich uczuć i miesza otumania i niszczy godność gatunku.Ale cóż my niezmanierowani możemy jesteśmy bezradni wobec żądzy szybkiego seksu i pieniędzy.Przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G_Z_
Witam Mogę potwierdzić, że jednak można poznać kogoś na całe życie przez neta... swoją żonę poznałem w 2003 i pomimo rocznego rozstania 2008 roku z mojej winy, wróciliśmy do siebie. Pomimo całkowicie dwóch odmiennych charakterów tworzymy dobry związek małżeński. Skoczył bym w ogień za moją ukochaną... pozdro G.Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×