Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arafacia

Do kobiet które zażywa tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Którego dnia bierzecie ostatnią tabletkę a ile dni po nim dostajecie okres?? Jeśli możecie podajcie czas ile zażywacie tabletki znaczy ile cykli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wszytko zależy od oraganizmu. Ja czekam na okres zwykle 4-5dni a cykle mam za zwyczaj 26 dniowe a biore tabletki juz ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bierzesz tabsy to masz cykle 28 dniowe (21 tabsow + 7 dni przerwy), nawet jak policzysz od pierwszego dnia krwawienia do ostatniego dnia przed kolejnym to wyjdzie zawsze 28 mi to sie zmienialo bo 2 raz miałam taka sytuacje że dzien wczesniej konczyłam opakowanie, ale generalnie okres jest 5 dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje
Pierwszą tabletke w życiu bierze się w pierwszym dniu okresu przez 21 dni a potem 7 dni przerwy. Kiedyś jak brałam wszystko miałam jak w zegarku wyliczone i zawsze po ostatniej tabletce na 4-dzień dostawałam okres.Żadnych skutków ubocznych !!!! Teraz przez 5 lat nie brałam tabletek i w zeszłym miesiącu znó zaczęłam brać..No i się zaczęło..Leci mi już 26 dzień takie plamienia ciagle mam , przez ostatnie dwa dni to był chyba nawet okres bo to była masakra , wczoraj nic a dzisiaj znów plamienia...Musze sie wybrac do lekarza bo sie wykończe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam tak samo przy pierwszym opakowaniu w życiu, przy drugim przeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje
moniak... a ja się boje ,że mi nie przejdzie...to juz jakaś schiza chyba jest..Co prawda piersi przestały mnie boleć i brzuch tez , ale przez ostatni miesiąc to już myslałam,że jestem w ciązy albo poroniłam albo co...Ile mozna krwawić..Organizm mój ma już 31 lat więc pewnie po tak długiej przerwie w nie braniu tabletek musi się na nowo przyzwyczaic do hormonów...Mam nadzieję bo od poniedziałku zaczynam drugie opakowanie i modle sie,żeby juz wszystko było ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytam tak z ciekawości bo biorę ostatnią w poniedziałek zawsze 2 miesiące temu miałam w piątek miesiąc temu w sobotę a w tym miesiącu.. no czekam ;) mam nadzieję że to przez to że sie gromadzi większa dawka hormonówi coraz później .. mam nadzieję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pzrez pierwsze pół roku miała straszny metlik raz dostawałam krwawienie w piatek, raz w sobote raz w czawrek...Nawet napisałąm o tym na forum ale jakieś laski głupie napisały mi ze tak jest spowodowane bo tabletki mi nie działają i prawidłowo powinnam dostać zawsze w tym samym dniu i o tej samej godzinie...Przeraziłam sie! Więc zajrzałąm do ulotki! ( w Końcu ulotka rzecz świeta :D:D:Dhehe) i tam jak byk pisze, ze krwawienie z odstawienia powinno sie dostać MNIEJ WIĘCEJ tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Cie ładnie załatwiły :D no ja dopiero skończyłam 3 miesiąc wiec pewnie jeszcze się reguluje ale zwariuje jak nie dostanę w poniedziałek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje
Ja biore CILEST. Pięć lat temu tez brałam Cilest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej
ja etz biore cilest i przy pierwszym opakowaniu lecialo ze mnie tak, ze w sumie przez pierwsze 28 dni nie krwawilam 10. Teraz jestem w siodmym niebie, czuje sie wspaniale i wszystko jest ok. Takie cuda maja prawo sie dziac przez 1 3 miesiace. Idz do lekarza jesli nie przestanie Ci leciec jakis tydzien po zaczeciu 2 opakowania.. Ja bym tak zrobila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje
pójde do lekarza i tak . czy bedzie leciec czy nie bedzie to ide i nie ma siły.Niech mnie bada i robi tak,żeby wszystko było w porządku...Załąmac sie mozna jak tak leci..Na szczęście staram się dobrze odzywiać,żeby miec siłe i nie zemdleć... Moja kolezanka brała Yasminelle i straciła przytomność po jakimś czasie...o badaniach okazało się,że prawdopodobnie to był skutek uboczny brania tych własnie tabletek...szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh przed chwilą sie dowiedziałam że krwawienie miedzy cyklami nie oznacza braku ciąży.. i jak tu takie coś rozpoznać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka19
hej moze tu mi odpowiecie na moje pytanie dostalam dzisiaj rano okres i jest go bardzo malo zazwyzaj wieczorem mialam go juz dosc duzo ale dzisaj zaczelam brac tabletli i czy ta jedna tabletka moze miec cos wspolnego z tym ze moj okres jest taki skapy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje
Tak , tabletki mają własnie taki wpływ...to jest hormon i zalezxy wszystko od organizmu kobiety a wiadomo,że każda z nas ma inny ... Ja zawsze w pierwszy dzien miałam duze krwawienie a jak wziełam tabletke to było jak kot napłakał a potem sobie leciało przez27 dni non stop.... Robiłam test dwa dni temu i wyszło,że w ciąży NIE JESTEM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka19
to mnie uspokoilas dzieki za odpowiedz:) bo mialam pewne obawy co do ciazy ale jak dostalam okres to sie uspokoilam ale jak juz go mam to znowu mi wrocilo:P:P:P:P no ale teraz jestem spokojniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka19
hmm a jeszcze takie pytanie a w ktorym dniu Ci sie "rozkrecilo" ze juz byl normalny jak przed braniem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje
sęk w tym ,że normalnie się nie rozkręciło tylko tak sobie kapie juz 27 dzień ale 24 i 25 dnia miałam raczej normalny... nie przejmuj się , moja kolezanka jak zaczeła brac tabsy to po pierwszym dniu wogóle jej przestało leciec...a na drugi miesiac juz normalnie dostała.Kazada kobieta ma inaczej. Jednej leci mocno, drugiej malutko a trzeciej całkiem sie okres zatrzyma. Oganizm musi przyzwyczaić sie do hormonów a jak to się stanie to będzie jak w zegarku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nananann
Dziewczyny!!!!zawsze mam okres podczas przerwy w tym samym dniu, no a dziś nie dostałam okresu. czy tak moze sie zdarzyć wykluczając ciążę? brałam ostatnio pewne tabletki, [nie antybiotyki] czy zatem one mogły spowodować opóźnienie? kończę tabletki we wtorek, i zawsze dostaję okres w sobotę. to moje 5 opakowanie. czekam i raczej dziś już nie dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka19
ja sie dokladnie nie znam ale z tego co tu sie naczytalam to okres mozesz dostac w inny dzien i tez moze opoznic sie po tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozyczka19
do "co sie dzieje" o jej to faktycznie dlugo....to musi byc wkurzajace....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sie dzieje
wkurzające to mało powiedziane... Ani normalnego sexu ani nic... ciagle kap kap kap masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nananann, ja mam identycznie, z tym, że nie brałam żadnych leków. Ostatnio miałam krwawienie w sobotę po południu, dziś echo. No i trochę zaczynam się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisionka
Mam pytanko,czy wam tez spadlo libido po tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×