Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

A teraz coś dla nas studentów... Myślę, że znacie to z autopsji. :p Pół roku do sesji - Student myśli \"Trzeba brać się za naukę...\" a sumienie na to - \"No co ty stary, och*jałeś?! PÓŁ roku!!!\" 3 miechy do sesji - Student myśli \"od jutra zaczynam nauke\" a sumienie na to: \"dobra dobra...\" 1 mieszek do sesji - Student myśli \"No, najwyższy czas, do dzieła!\" a sumienie na to: \"Nie do dzieła tylko do WYRA\" 2 tygodnie do sesji. Student: \"sięgam po notatki\" Sumienie: \"chowam...\" 1 tydzeń. Student: \"oj, bo się z nauką nie wyrobię...\" Sumienie: \"mądry jesteś, wyrobisz...\" Na dzień przed 1-wszym egzaminem. Student: \"to chociaż przejrzę tematy...\" Sumienie: \"stary, przejrzysz przed samym egzaminem to będziesz lepiej pamietał , tak na świeżo...\" 15 min później. Student: \"No to chociaż ściagi zrobię...\" Sumienie: \"po co? Przecież jest ksero...\" *** Student czyta pytania. Student: \"O KU*WA...\" Sumienie: \"O ja pie*dole...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi Jaś w piaskownicy i lepi, podchodzi do niego listonosz. - Co robisz? - Lepię. - A co lepisz? - Gówno z piaskiem! - I co z tego będzie? - Listonosz! Listonosz wkurzył się i poszedł, spotyka policjanta opowiada zdarzenie, zbulwersowany policjant idzie do Jasia i pyta: - Co tam lepisz Jasiu? - Gówno z piaskiem! - I co może z tego policjant będzie? - Nie! Za mało gówna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aula. Wykłady prowadzi już starszy wiekiem profesor. W pewnym momencie zwraca się do studentów: - Za moich czasów nieobecność na zajęciach usprawiedliwiona była w dwóch przypadkach: po pierwsze - kiedy umarł ktoś bliski z rodziny, po drugie - choroba udokumentowana zwolnieniem lekarskim. Z końca sali dobiega komentarz: - Panie profesorze, a jeżeli ktoś jest skrajnie wyczerpany seksem? Cała sala wybucha śmiechem, a profesor po krótkim zastanowieniu odpowiada: - W twoim wypadku - możesz po prostu pisać drugą ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie dajcie spokój czym wy sie tak przejmujecie....to jest internet forum...wirtualni ludzie.......a wy przezywaci jak mrówka okres ...TQM ma prawo miec własne zdanie...............troche za surowo go oceniacie chłopak poprostu ma zal do swiata o to ze mu nie wychodzi........ale nie generalizujcie jak mowił o lafiryndach to mówił o wszystkich kobietach.....tylko o okreslonym typie,............wiec dajcie spokoj tej zenujacej farsie.......bo ta kłotnia naprawde jest bezsensu a co do tych waszych dyskusji o wygladzie i zwiazkach..to przepraszam jakim prawem taki kocham cie zycie ma prawo jeszcze wybrzydzac..koles ktory podnieca sie jakas ulotka ktora dostał na ulicy.........mowi ze wyglad sie liczy...stary juz sobie ciebie wyobrazam z całym szacunkiem ale bzdury gadasz.nie masz znajomych kolezanki......pewnie nigdy nie miałes i mówisz ze do brzydkiej bys nie chciał wiesz co zapoznaj narazie brzydka i dopiero sie wypowiedz .bo takie teksty sa załosne w twoich ustach....w ogole w ustach was wszystkich....bo skoro nigdy nikogo nie mieliscie .to jak tak w ogole mozna gadac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
łoooooooo, jaś cos niegrzeczny;) Ps suchał ktoś tego linka co wkleiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
halina przestudiuj cały topik zobacz czy któraś z dziewczyn ubliżała facetom(na mnie nie patrz bo ja zrobilam to po fakcie) a dopiero później sie wypowiadaj, ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halina frackowiak - pisalem ze musi mi sie podobac a nie ze \"brzydkiej nie chce\". Uroda to rzecz wzgledna, ale czy byloby to w porzadku gdyby moja dziewczyna spytała \"powiedz, podobam Ci sie\" a ja bym myslal \"niestety nie, jestem z Toba bo nikt inny mnie nie chce\" Ja nie wybrzydzam, chetnie mialbym kolezanki (takze te ktore fizycznie mi nie odpowiadaja) ale idealny zwiazek to polaczenie milosci psychicznej z fizyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina... Ale się uśmiałam. Hahaha! Kolejna \"żałosna\" osoba... Nie wie nic, a się wypowiada... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 324324
halina frackowiak - lepiej byc samemu, niz byc z kims, kto nam sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
czep się tramwaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
TAAA jasne "pouzywac" ....ty jestes poprostu irytujący... mysle ze ciezko bedzie ci znalesc kogokolwiek zewzgledu na twoj charakter dla niego moze byc ładna ,dla ciebie ta sama dziewczyna moze byc brzydka,o gustach sie nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonez
do kocham zycie - Wkurwiasz mnie!!!!!!Angolek dał Ci numer GyGy a ty kurwa niechcesz zagadac!!!! Moze by Ci doradziła!!! Otworzyła oczy!!! poszedłbyś szukać!!! A tak z resztą- po chuj jest ten topic jak od 154 postów chcecie go zmienić!!!! a on dalej mówi że sie wstydzi itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
polonez wypad przeczytać cały topik to pogadamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonez
i chuj z tego!! Nadal kocham zycie pisze że sie wstydzi!!! Kurwa!Musi wyjść do ludzi na imprezki to pozna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
czepialaś się tego ze kocham zycie nie zagadał nawet do angolka! więc uprzejmie informuję cię za ZAGADAł!! a to ze się wstydzi to kurna jego problem i nikt za niego sobie z tym nie poradzi!!! nie będzie też tak ze któregos piknego dnia KZ wyjdzie na dwór i zaczepi pierwszą dziewczynę coś tam do niej mówiąc bez stresu!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
TGM ty za to umiesz!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonez
Jak czytam ten topic to mnie sciska... Tak mu doradzacie a on ma to w dupie i mówi wstydze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
to doradź mu cos niech sie chłopak przełamie kogos to umiecie krytykować a sai to kurna swiete krowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
no i co dał ten przykład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonez
Ja sam sie przełamałem!!! Pomyslałem że najwyżej w morde dostane... ale sie udalo i jestem szczesliwy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
fakt o to się ciebie nie można czepiać są inne bardziej rażące "wady"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli musi się podobać to znaczy że nie chcesz brzydkiej. Tak to się powinno odczytywać. Nie wybrzydzasz jeśli chodzi o koleżanki ale jeśli chodzi o związek chciałbyś ładną dla siebie. Ale oczywiście to ja jestem pomawiany o patrzenie na wygląd Tak, chce miec taką która bedzie mi sie podobała. Widze ze fragment o tym ze kiedys gdy usłyszałem pewna dziewczyne, zobaczylem jak sie zachowuje, to mimo iz poczatkowo wydała mi sie \"baaardzo przecietna\" od razu wypiekniala. Od momentu gdy \"poznałem\" jej charakter od razu mi sie spodobała (fizycznie) nie wiem jak to działa ale tak jest. Powtarzam, uroda to nie zestawienie liczb ani opis w stylu \"brunetka, 168 cm wzrostu 60 kg, oczy piwne\", tylko całosc. Owszem, sa dziewczyny ze patrzysz i mowisz \"cud\". One maja na pewno łatwiej. Jednak ja nie kupuje konia, zeby sprawdzac jakie ma zeby i czy nogi ma silne jeszcze, tylko chce poznac dziewczyne tak bym mogl powiedziec ze charakter + wyglad = ❤️ polonez - gdzie wyczytales ze nie napisalem do Angolka? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonez
skonczyłem na czytaniu 20 strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
"ja nie kupuje konia, zeby sprawdzac jakie ma zeby i czy nogi ma silne jeszcze," :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonez
i co wynikło??Widze ze nadal jesteś wstydliwy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×