Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Gość ZwyklaDziewucha
Mogę się dołączyć do imprezy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
oo nieeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
hmm ale wyszlo :P to "o niee" bylo do tych swiatel i tam jeszce byl tekst [uciekl w poplochu i przykucnal w krzakach z nadzieja ze sie zaraz obudzi]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
The Quite Man nie marudź. My po prostu czasem lubimy się powygłupiać. Nie wiem czy wiesz, ale niemal każdy ceni sobie poczucie humoru, więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
pąpon, zdam sie na Wasze gusta, do moich utworow i tak nikt by nie tanczyl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
dajcie spokoj, bez zlosliwosci :D The Quiet Man - wyluzuj, grunt to miec poczucie humoru! :D a to z kaczuszka bylo dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytywaczzz
już Cię mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej... A ja takie pytanie mam, bo może nie doczytałam czy coś... Ale gdzie jest nasz kolega \"dobrze to znam\"????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
no wlasnie, niby był, potem sciemnial ze nie ma czasu i teraz juz go nie ma :P wracaj chlopie! :P a moze gdzies baluje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nie wiem czy lubie, raczej nie, ale ten jest rewelacyjny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
nie wiem, zobacze, moze tak a moze pojade na dzialke pograc sobie w pilke znow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
tez byłem :D bardzo mi sie podobało, ale nie bylo wszystkich piosenek, no i lubie wersje angielska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
da mi pewnosc siebie. Nie czuje sie na silach podejsc i zagadac, a takie ulotki, czy zabawa w spojrzenia to taki mały krok naprzod, juz czuje efekty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On przynajmniej patrzy na dziewczyny i potrafi w każdej dojrzeć coś pięknego. A niektórzy tylko siedzą i gadają, że chcieliby jakąś bardzo ładną, ale nie robią nic w tym kierunku. Aaaa i jeszcze nazywają dziewczyny \"lafiryndami\"... :o Brak mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
wolę "na czysto" ;) chce byc dumny ze sam do tego doszedłem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co Ty kocham życie. :D Załatw sobie jakieś dropsy, walnij ze 2 buchy od jakiegoś ziooomka i jazda. Na pewno Ci się uda. :D TQM... Co Ty w ogóle gadasz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku... Piękno jest pojęciem względnym. Jednemu się podoba taka a drugiemu taka. :) Na pewno chce mieć ładną dziewczynę. Ale sądzę, że jeśli miałby wybierać pomiędzy inteligentną brzydulą, a przepięknym pustakiem to wybrałby brzydulę. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd Ty wiesz? Jesteś nim? I jakie fakty? Nie wiesz co mówisz... Zmień nastawienie, bo kiepsko z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem wiemy... Przecież my wszyscy udajemy, tylko Ty TQM jesteś real... Bosko... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
zaraz zaraz, cos powiem :) nie wyobrazam sobie zeby byc z dziewczyna ktora mi sie nie podoba fizycznie. Ale uroda to rzecz wzgledna, to raz. Dwa to to, ze dziewczyna z dobrym charakterem "pieknieje" jak i ta ze złym charakterem robi sie brzydsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło dżizys... Filozof... Ja już dzisiaj nie mam siły z Tobą konwersować TQM. Rano wypiję jakiegoś Tigera albo Red Bull\'a i tu wrócę. :P Heheh! Dobrej nocki wszystkim... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham zycie
ja tak nie mysle, wychodze z zalozenia ze wszyscy jestesmy ludzmi i kazdy ma takie same szasne i prawa wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×