Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Z tego co pamiętam dobrze to znam mówił, że ma 25 lat. Czyli jesteś z rocznika TQM... O matko... Ten sam rocznik a zupełnie inne osobowości na szczęście. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile chcesz mieć dzieci
Angolek już jest chętna więc można się o jej względy juz starać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ok, milutko i w ogóle fajnie... I zawsze pojawi się taki TQM i potrafi wszystko zniszczyć. Jak małe dziecko- co dotknie, to spieprzy... :o Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angolek na pomarańczowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do innej rozmowy - mozna poprzez forum i gg przelamac niesmialosc tak by zaprocentowalo to w realu.... .....wczorajszy dzien byl tego najlepszym przykladem, gdyz miałem wczoraj.. ...............🌻SPOTKANIE Z DZIEWCZYNA!!!!🌻................. nie bede raczej opisywał, ale naprawde warto, warto sie przelamac, otworzyc i........odwazyc! ;) a za chwile spadam na spacer, potrenuje spojrzenia i załatwie pare spraw :) milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
kocham zycie......zdradz jakies szczegoly;) moze gdzie poznales ta dziewczyne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho... Ja jako przedstawiciel Kocham życie oświadczam, że mój boss nie zdradzi żadnych szczegółów. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagadał do Angolka przez gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku... Mamy gg od wszystkich \"czarnych\" z tego topiku. I Kocham zycie nie pisze tylko ze mną, ale także z innymi. :) Tyle w ramach wyjaśnień.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
zagadal do angolka,a le mial spotkanie w REALU;) a Ty Angolek nie badz takim bossem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
O luuudzie, i takie dziwne byloby np. napisanie,ze spotkal sie z X czy Y?:O naprawde nie rozumiem tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spachlerz
Ulotkę wziął od dziewczyny ? Interpretacja spotkania może być różna. Szkoda że najpierw zaczyna coś pisać a zaraz potem pisze że nie napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam, że Kocham życie jest moim bossem, a nie ża ja nim jestem. :o czytaj ze zrozumieniem. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
angolek, juz bez tej bulwery;) Zreszta to bylo pytanie do kocham zycie o zdradzenie szczegolow. A raczej ogolne nakreslenie sytuacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
spachlerz- wlasnie:O ZAlozyl topik, opisywal rozne rzeczy, wiele osob czyta to co pize mino,ze sie nie wpisuja (np. ja) i sa ciekawe jak sie uklada naszemu "glownemu bohaterowi";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha! No cóż... Jak kocham życie będzie wam chciał opowiedzieć to opowie, a jak nie to nie- ma do tego prawo. Chyba proste no nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
Angolek - proste;) A tak na marginesie to mimo,ze nie lubie TQM to musze przyznac mu racje,ze czasami sama wywolujesz "prowokacje";) wiesz, z forum to jest tak,ze cokolwiek sie pisze to jest upublicznione. Jesli tak bardzo zachowujecie "tejemnice" to po prostu przeniescie sie na gg i skasujcie topik. TYle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spachlerz
A ja nie rozumiem. Pewnie jest to tak banalne że aż głupio o tym pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... Poczułam się dotknięta. :p Aha i tak przy okazji nikt nie będzie nam mówił czy mamy skasować topik czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
spachlerz- Wiele rzeczy, ktore pisal kocham zycie wydawaly sie banalne, jednka nie przeszkadzalo mu to ich opisywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spachlerz
Niech napisze 5/10 w stylu Ja spotkałem ją w barze koło kina Patrzę hmm ale wspaniała dziewczyna Absolutnie wmurowany stałem nie wiem 2 minuty Aż piwo ze szklanki polało się na buty .... To Kazik śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
Angolek-> Dyskusja z Toba jest tak samo bezcelowa jak z TQM;) czytaj ze zrozumieniem-nie kazalam kasowac topiku;) Zreszta niewazne-przyjdzie kocham zycie to sam zdecyduje co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uyiui
to jest tak,z epo prostu wiele osob czyta topik od poczatku i w pewnien sposob identyfikuja sie z bohaterem/kibicuja mu i chca po prostu wiedziec takie 5 przez 10;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×