Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

I następny delikwent, który wyciąga pochopne wnioski. :p To że mamy romans to nie znaczy, że jesteśmy parą. :D :p Haha! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocny Jastrząb co ma do tego topiku mój opis? Przecież mało kto go widzi. Dobrze to znam- dzięki za badyla. Już mi przeszło. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do poznawania ludzi w necie, to nie mam zasady jak TQM zeby nie spotykac sie z ludzmi. Bo czemu nie? Ale jeszcze sie z nikim nie spotkalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssilly maggot - z tym snem :P powtorze ze ciekawa osoba z Ciebie :P sen lekko schizowy, ale daje do myslenia... czujesz sie \"sama przeciw wielu?\" I powiedz jak tam z tym kluczem wyszlo i czy dostep do neta masz (jakis widze ze masz bo sie wpisalas :P )....nic sie nie chwalisz.... :) pąpon - no z forum bo skad? :P To bylo wiecej niz pewne bo na czacie jeszcze nie odwazyłem sie zagadac a w realu nikt mi nie daje szansy by mnie poznac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak rozwiazaliscie problem, gdy nadejdzie milczenie? Tak pytam... na przyszlosc... dla siebie :o Czy moze caly czas mieliscie o czym rozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech mówią że to nie miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła dziewucha jest sexy
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle... Antonio Puerta nie żyje. Cholera a miał tylko 22 lata. :( Czy ktoś mi może powiedzieć, czemu tylu młodych piłkarzy umiera??? Ja jestem w szoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×