Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Nic mnie tak nie wkurza jak podteksty seksualne. A że dziewczyn jest więcej... 1. Nie każda MUSI mieć faceta z tego topicu 2. Możemy jeszcze posprawdzać, jakiej płci są pomarańczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden chłopak dla jednej
jestem M,ale to o niczym nie świadczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden chłopak dla jednej
nie moge i nie chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden chłopak dla jednej
nie kokietuj mała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden chłopak dla jednej
chcesz sie umowic na lesbian sex? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden chłopak dla jednej
jaki lesbian? z facetem?:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Uuuu... To znaczy, że poza Kocham życie (no i nie zapominajmy o Dobrze to znam ) nie ma tu żadnego faceta? Hmm... No w sumie racja. \" chyba zapomnialas o kims :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiem
o The Quiet Man

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiem
To fajny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiem
ten drugi wpis to nie moj :P ja za nim nie przepadam-chodzi o wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie sam TQM sie podszyl
piszac, ze jest fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiałem sie czy pisac czy nie. W ogole mialem ukryc sam fakt spotkania by nie robic na forum zamieszania. Jednak to byloby oszustwo na taka skale ze dalsze pisanie byloby bezcelowe.... Nie bede robil z tego opowiadania, jak to mialem w zwyczaju, chocby dlatego ze te opowiadania byly napedzane moimi porazkami, mialy charakter przesmiewczy (smialem sie sam z siebie). Jesli chodzi o samo spotkanie, mysle ze ne bylo czego przesmiewac :P Poza tym jest jeszcze jedna sprawa - do tej pory szczerze do bólu opisywałem swoje emocje. Opisywałem je na forum w sposob anonimowy. Przełomem był wpis o mojej probie zagadania do Angolka na gg, bo opisywałem szczerze emocje wobec osoby juz nie tak anonimowej... I dalej nie odwaze sie posunac :D Dziewczyna z ktora sie spotkałem jest z tego forum, znam ją z tego tematu i opisywanie moich przezyc, emocji, wiedzac ze ta dziewczyna to czyta, ze mnie zna, jest dla mnie zbyt duzym wyzwaniem :D Mowiłem jej to i powtorze tutaj - to sa dwa swiaty, swiat realny, w ktorym udaje i swiat wirtualny w ktorym sie odkrywam. Ta dziewczyna jest pierwsza osoba ktora te dwa swiaty połaczyła, jednak nie potrafie po spotkaniu pisac o nim tak otwarcie :D Mimo wszystko zalezalo mi by wywrzec dobre wrazenie, a by to uczynic, musiałem troszke poudawac.... Nie wiem czy pisze zrozumiale :D Przed spotkaniem duzo rozmawialismy na gg, pisalismy szczerze i otwarcie o wszystkim. Zastanawialismy sie co zrobimy gdy zapadnie niezreczna cisza, o czym bedziemy rozmawiac itd... :P Ktos moze pomyslec ze to zabiło spontanicznosc, ale tak nie bylo. Poza tym taka szczera rozmowa na gadu pozwoliła nam (a przynajmniej mi) nabrac wiekszego zaufania i mimo wszystko otworzyc sie na samym spotkaniu :D Spotkanie bylo realne, mialo miejsce w pubie przy piwie a pozniej przeszlismy sie do parku. Trwało niecale 3 godziny a osoba z ktora sie spotkałem była ZwyklaDziewucha :D To chyba tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiem
stawiałam na zwykłą dziewuche. :classic_cool: ale i tak w szoku jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga uwaga! Wrócił największy i najbardziej wredny prowokator IV RP (czyt. ja) . :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×