Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

kocham zycie- nie ma co podziwiac Gdyby Twoje opowiadania mnie tak nie wciagnely,to pewnie nie chcialoby mi sie tego wszystkiego czytac:) Tzn nie ma co podziwiac mnie w tym wypadku:) Nie moglam sie doczekac kiedy skoncze czytac i bede sie mogla wypowiedziec,dolaczyc do Was:) nie wiem czemu,ale w pewnym sensie Was polubilam,chociaz Was nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZwyklaDziewucha - ❤️ :D łupinka - zazdroszcze Ci, masz wielu ludzi wokoł siebie... i oczywscie zapraszamy do rozmowy :D chociaz widac ze nie jestes niesmiala i nie masz chyba naszych problemow :P a tak w ogole byłem dzis na koncercie w manufakturze. Był to wystep w ramach festiwalu dialogu czterech kultur. Sporo osob przyszlo - głownie pary lub grupki. Takich pojedynczych kołkow jak ja stojacych pod barierka nie bylo zbyt wielu :O Ale czym ciemniej sie robilo tym bardziej czułem sie swobodnie :D Jak zwykle przy takiej okazji odlatywalem w inny swiat :D Z tyłu czerwone fontanny, z przodu podswietlone wyremonotowane zabytkowe fabryki, do uszu dobiegaja jakies ludowe przyspiewki a na ciemnym niebie leci w tym wszystkich helikopter.... trudno mi oddac jak to odczuwalem, w kazdym razie mialem wzniosle mysli o cywilizacji, o postepie. Czułem sie jak w jakims filmie SF. Z jednej strony na ludowo z drugiej nowoczesnie... no niewazne, nie opisze tego :P Pozniej, po polskim zespole, wystapil zespol z Mołdawii albo Rumunii, sam juz nie wiem :P Grali rewelacyjnie, publicznosc pod scena tanczyła, wszyscy klaskali, nawet ja niesmialo bo niesmialo ale przebieralem kulosami :P Jutro pewnie tez pojde :D Fajny jest tam klimat a i do ludzi warto wyjsc :D Ciesze sie ze nie wstydzilem sie tak bardzo, nie krepowalem jak to czesto bywa, ze jestem sam. Coraz lepiej ze mna :D a tak swoja droga nie bardzo rozumiem, dialog czterech kultur - polska, zydowska, rosyjska, niemiecka - co ma do tego zespol z Mołdawii? zreszta, nieistotne :D Dobrej nocy! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brukselkaa
wielkie cesarstwo rosyjskie :P (mołdawia wchodzila w jego skład)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga uwaga wróciło całe zło tego świata (czyt. ja) :D Dobrze to znam powiedziałam im, że dłużej bez Ciebie nie wytrzymam i wypuścili mnie wcześniej z tych targów. :p Heheh! Mam nadzieję, że się cieszysz. :D Jak nie to chociaż poudawaj. :p A tak w ogóle to witam Wszystkich. 🖐️ Aaaaa no i witam oczywiście Łupinkę. 🌼 Drogi autorze... :p ==> 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem jestem niesmiala Chociaz nie ma porownania z tym co bylo kiedys Na szczescie spotkalam na swojej drodze paru ludzi,dzieki ktorym zaczelam nabierac wiekszej pewnosci siebie:) ale raczej nie potrafilabym utrzymac dluzej czyjegos spojrzenia,nie mowiac juz o usmiechnieciu sie Z pozoru moge wygladac nawet na taka typu \"jak smiesz na mnie patrzec\",jak ide sama zaglebiona w swoich myslach,to raczej mam glupia i pewnie niezbyt przyjazna mine:D Pozdrawiam Was wszystkich:) ps.Angolku chyba masz konkurencje,bo juz nieraz slyszalam,ze cale zlo tego swiata to ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stowarzyszenie dobrych inaczej;) a swoja droga musze przyznac,ze z dobrego malego dziecka zrobilam sie zlym duzym dzieckiem heh O! albo inna nazwa mi przyszla do glowy teraz: CIOCIE SAMO ZLO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angolek - ok troche poudaje :P Angolku! jakze sie ciesze ze jestes wczesniej :D bez Ciebie ten topik, ba! cała kafeteria rychło by umarła. Powiem wiecej! Jesli by nigdy nie było Angolka, zarzad kafeterii sam musiałby kogos takiego wymyslic aby popularnosc forum wzrosla! :D Zreszta sama pamietasz ze masz tu swoich fanow ktorzy odswiezaja strone co 10 sekund w nadziei na pojawienie sie nowego posta zaczynajacego sie duzym czarnym napisem \"Angolek\" :D ;) ------------->🌻 :P łupinka - ooo to moze ja takie dziewczyny mijam? :P a idac czujesz ze ktos Ci sie przyglada a Ty wowczas patrzysz gdzies hen przed siebie starajac sie za wszelka cene by ten ktos kto sie przyglada nie zauwazyl ze po prostu unikasz jego spojrzenia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dobiegło końca moje pierwsze spotkanie z nową klasą. To chyba cholerny przypadek, że wszyscy wyglądają na takich, co nie lubią dziwnych dzieci... Wcale się nie zdziwię, jak nie będzie mi się chciało nikogo poznawać. A inni? jasne, na pewno po miesiącu zaczną kojarzyć \'tą od zwał\' Może być zabawnie... hej, łupinka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszłaś do gimnazjum
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ludziska!:) kocham zycie-niewykluczone ze tak,moze te dziewczyny sa - tak jak ja - po prostu niesmiale:] owszem,czasem bywa tak,ze staram sie uniknac czyjegos spojrzenia i patrze gdzies przed siebie albo w bok,albo gdzies w dol,czy oby mam dobrze kurtke zapieta itp.:D duzo bardziej wole sama obserwowac ludzi niz byc obserwowana,bo z reguly to mnie peszy sssilly maggot-moze w tym przypadku okaze sie,ze pozory myla?moze nie bedzie tak zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sssilly maggot - czyli jednak Twoj wiek wpisany w katalogu gadu jest prawdziwy :D mowiac szczerze nie spodziewałem sie :P a jesli chodzi o liceum - dla mnie wiekszosc ludzi wydawala sie byc banalna, wiec gdy dolaczyc moja niesmialosc, proste ze nie integrowalem sie z nimi. Jednak to był bład.... łupinka - ....albo sprawdzam komorke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezus Maria... A myślałam, że tylko ja udaję, że nie widzę jak ktoś na mnie patrzy. :p Heheh! I tym oto optymistycznym akcentem witam znowu Wszystkich. :p Kocham życie... :p Przesadziłeś z tym udawaniem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee no i gdzie się podziali wszyscy moi Fani? :p Kocham życie oszukałeś mnie... Nikt nie odświeża stronki co 10 s z nadzieją, że ja się pojawię... :( Heheh! Dobra wiem... przydałby mi się psycholog. :D Hihi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oszukałem, odswiezaja ale nie moga sie tak od razu wpisac bo wstydza sie przyznac ze cały dzien czekaja na Twoj post :P wpisza sie pozniej, niby przypadkowo na niego trafiajac podczas przegladania forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... Tylko ten głupi Angol się tu ciągle pojawia. :p Heheh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2500 wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam fajnie. W mojej nowej klasie są same pussycaty. Kocham Życie, czy Ty myślałeś, że ja kłamię?!! Jestem 100% prawdziwa. Ale kogo to obchodzi? Co do ulotek... hmm... Samotne chodzenie po mieście i zbieranie ulotek może być całkiem fajne, jeżeli tylko nie pomyli się ulotek... z czyimś telefonem. ... ale się facet wkurzył... no co, drobna skucha. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwałamisięschiza
już zaczynacie mi nie wierzyć!!! nieeeeeeeeeeeeee! klątwa zaczyna działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pąpon - ona nazwala mnie imieniem mojego najblizszego kolegi. To sie zdarzalo tez wczesniej ze ktos mnie nazwal jego imieniem (ale jego moim nigdy) jednak w wiekszosci wypadkow poprawiali sie. No ale ze napisac tak i nie zauwazyc to juz porazka.... :O Sssilly maggot - powiedzmy ze akcje z kluczem, sniegiem i te klimaty pozwalały mi sadzic ze nie wszsytko co piszesz musi byc do konca prawdziwe :P a ze piszesz poprawnie po polsku (ortograficznie i gramatycznie), budujesz logiczne (na swoj, czasem pokretny sposob ;) ), przejrzyste zdania, nIe SToSoojeSHH dziwnej pisowni itd. miałem prawo miec podejrzenie ze masz wiecej niz 16 lat :P a frekwencja spada bo pewnie kazdy sie bawi w tzw \"prawdziwym swiecie\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden z moich kolegow z LO (troche zakrecony) niemal zawsze nazywal mnie imieniem mojej przyjaciolki i ja moim,moze dlatego ze bylysmy wrecz jak jednosc,papuzki nierozlaczki,poza tym nasze imiona zaczynaja sie na taka sama litere,a ktora to ktora to juz niewazne:D w sumie on rzadko bywal w szkole i w ogole pewnie nie kojarzyl polowy z naszej klasy heh Kocham zycie- ale to co Ty miales to juz faktycznie przesada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****ellie
siemka ,ja wrocilam z wyjazdu,i pewnie mnie juzz tu nikt nie pamieta ale musze sie pochwalic czyms :D .A mianowicie wciągu calego pobytu tam daleko daleko,codziennie bylam na jakiejs dyskotece z moją grupą,no bylo superrrrr,no fakt fAKTem trzymalam si e na uboczu bylam cicha i niesmiala jak zawsze, ale to wszystko mnie strasznie cieszylo,tak jak by przez moment moje zycie "ożyło"! HA! co najlepsze w jednym momencie jak inni poszli tanczyc na parkiet a ja zostalam sama przy stoliku (pilnowalam stolika :P jak zwykle :P ) , to podszedl do mnie jakis koles , iiiiiii chyba mnie podrywał hehehehehe .....Bozeee zachowuje sie jak dziecko , ale to bylo takie miłe dla mnie,i wsumie to nam sie milo rozmawialo , i on sie tak fajnie patrzyl heheh no dobraaaa juz przestajeee , wiem wiem mała rzecz a cieszy...aha potem przyszla kumpela , i ze jest bardzo komunikatywna i bardzo ładna, to sie doczepila do naszej rozmowy i w sumie mnie wygryzlaaa...i se odpuscilam , ale i tak przez tą chwilke czułam sie tak miłooo ahhhh hhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×