Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

:o No faktycznie... Rozmawiamy ze sobą i już jesteśmy parą... :P Oj oj... W takim razie sporo mam tych chłopaków. Że już o dziewczynach nie wspomnę. :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak ma być. :p Hihi! A tak poważnie... Gdzie się wszyscy podziali? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee nie, bo nie ma ich na gg, więc gdzieś ich wcięło. :( A ellie nie wiem kiedy wraca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim, nie ma to jak wstac skoro świt! :P dobrze to znam - w pubie były momenty ciszy, czyli wtedy mozna było powoli i zamaszyscie podniesc szklanke z piwem i myslec co dalej :P Ale dosc łatwo było nawet o ciszy rozmawiac, albo o tym co sie w ogole wydarzylo. Bo nie traktowalismy sie jako obcych ludzi ktorzy poszli na randke w ciemno. Mielismy swiadomosc ze to dziwna sytuacja, ze znamy sie z forum i do tego mozna bylo w kazdej chwili nawiazac.... A pozniej juz w parku chyba nie bylo momentu ciszy, fakt faktem ze bylismy \"na wspomaganiu\" ale było dobrze.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
Bardzo mnie to cieszy kocham zycie czy twoje pragnienie przebywania w damskim towarzystwie zostało zaspokojone? czy będą kolejne spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonD Baba
widze 'kocham życie' robi postępy. czytając te forum widze jak sie zmienia heh aż dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
pąpon 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonD Baba
no dokładnie... (nie urażając 'kocham życie') myślałam że już zawsze będzie mieszkał z rodzicami, że sylwestra będzie spędzał przed komputerem, i że będzie przechadzał się sam po uliczkach swojego miasta. A tu niespodzianka hehe ale bardzo dobrze że nastąpiła zmiana. Naprawdę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonD Baba
hehe sory ale naprawde bardzo sie zmieniłeś... nie myślałam że będziesz w stanie porozmawiać z dziewczyna dłużej niz 1 sekunde a co dopiero spotkać się. Ale powaga bardzo się ciesze ze potrafiłeś to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonD Baba
hehe sory ale naprawde bardzo sie zmieniłeś... nie myślałam że będziesz w stanie porozmawiać z dziewczyna dłużej niz 1 sekunde a co dopiero spotkać się. Ale powaga bardzo się ciesze ze potrafiłeś to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzecia świnka
kocham zycie czy mam przez to rozumiec ze omówiliście się na kolejny spacerek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonD Baba
hehe sory ale naprawde bardzo sie zmieniłeś... nie myślałam że będziesz w stanie porozmawiać z dziewczyna dłużej niz 1 sekunde a co dopiero spotkać się. Ale powaga bardzo się ciesze ze potrafiłeś to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonD Baba
sory ale nie spodziewałam się że bedziesz w stanie porozmawiać z dziewczyna przez sekundę a co juz sie spotkać. Ale powaga gratuluje odwagi i trzymaj tak dalej. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonD Baba
sory ale nie spodziewałam się że bedziesz w stanie porozmawiać z dziewczyna przez sekundę a co juz sie spotkać. Ale powaga gratuluje odwagi i trzymaj tak dalej. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BonD Baba
sory ale nie spodziewałam się że bedziesz w stanie porozmawiać z dziewczyna przez sekundę a co juz sie spotkać. Ale powaga gratuluje odwagi i trzymaj tak dalej. Powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już im oddałam ten klucz. a w necie siedzę, kiedy tylko mogę, bo Was lubię, nezależnie od tego czy to wielki wkręt, czy nie. :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, sam jestem w szoku ze tak to sie potoczylo. Gdyby to była zupełnie obca dziewczyna to bym sie na bank nie spotkal bo na pewno nie potrafilbym slowa zamienic. Odwazyłem sie bo byłoby to dziwne ze na forum sie użalam a gdy przychodzi co do czego to tchórze.... i warto było! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylcia83
Śledzę ten temat po cichutku od samego początku (jakiś czas mnie nie było i aż się zdziwiłam ile mam stron do przeczytania:))! Jestem pod wrażeniem ile sie pozmieniało!! Szczególnie jeśli chodzi o autora - że w końcu sie przełamał i wyruszył na spotkanie z dziewczyną:)! Zycze dalszych sukcesów w tym kierunku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×