Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham zycie

Naprawde warto zyc!!! - dla pesymistow

Polecane posty

Gość Trzecia świnka
hej hej 🖐️ dawno mnie tu nie było, witam nowych optymistów:) Takie niemrawe chodzenie często wynika z braku ruchu, ja też kiedy długo nie wychodzę z domu mam nieskoordynowane ruchy, ale np gdy dużo i długo spaceruje mogę śmigać jak błyskawica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zaczyna sie od podstaw, a jesli podchodzi sie do czegos w stylu: \'mistrzem w tym nie bede\', to mozna z gory przewidzec efekty. to taka autosugestia odbierajaca checi do dzialania, slomiany zapal. szybkie poddawanie sie nie sprzyja pewnosci siebie. ja tez zaczynalam od tego typu programow, teraz umiem juz wiecej, a porownujac sie z ludzmi ktorzy tez sie tego ucza calkiem niezle wychodze. nie oczekuje za szybkich efektow, bo studia trwaja 5 lat, ale po nich chcialabym byc ekspertem. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ruch :o Bylem dzisiaj nad woda :classic_cool: wreszcie sobie poplywalem, od lat nie mialem ochoty albo okazji. Ale znow dorwal mnie dol. Fajnie by bylo miec z kim poplywac, a nie tak samemu. Eh, kiedy to sie kurna zmieni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo niezle, gdybym tylko umial pływac (dobrze ze umiem sie chociaz utrzymac na wodzie :O ) jednak gdybym szedl nad wode to tylko w miejsce gdzie nikogo nie ma, bo nie odwazylbym sie rozebrac przy ludziach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalem, ze przez tyle lat zapomnialem, jak sie plywa. Mylilem sie :P Co nie znaczy, ze jestem jakims super plywakiem ;) A co sie tyczy rozebrania przy ludziach, sral ich pies :P Chociaz bylo tylko kilka osob, wiec moze dlatego sie nie wstydzilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś ci sie przywidzialo
chłoptasiu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popłacze sie zaraz 😭 miałam jechac na zabawe ale popsuł nam sie samochód. masakra...i juz go nigdy nie zobacze :( a moze to była milosc mojego zycia... dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsaf45
jakiś koleś miał ją rozdziewiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
go-jego --->rodzaj męski---> facet który mi sie podoba i przez głupia kolezanke kontakt z nim sie zerwał a dzis on tam jest a mnie nie ma... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze to znam-bardzo zabawne.. krakow to duze miasto i zanim dotarłabym do jego granicy i jeszcze dowlokła do 4 miejscowosci za krakowem i to w nocy to bylby chyba cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów wędrujemy ciepłym krajem Malachitową łąką morza Ptaki powrotne umierają Wśród pomarańczy na rozdrożach Na fioletowo-szarych łąkach Niebo rozpina płynność arkad Pejzaż w powieki miękko wsiąka Zakrzepła sól na nagich wargach... A wieczorami w prądach zatok Noc liże morze słodką grzywą Jak miękkie gruszki brzemieje lato Wiatrem sparzone jak pokrzywą Przed fontannami perłowymi noc Winogrona gwiazd rozdaje Znów wędrujemy ciepłą ziemią Znów wędrujemy ciepłym Krajem Malachitową łąką morza Ptaki powrotne umierają Wśród pomarańczy na rozdrożach Znów wędrujemy ciepłym krajem Malachitową łąką morza Ptaki powrotne umierają Wśród pomarańczy na rozdrożach Przed fontannami perłowymi noc Winogrona gwiazd rozdaje Znów wędrujemy ciepłą ziemią Znów wędrujemy ciepłym Krajem Malachitową łąką morza... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu bławatek ----> 🌻 ale moze los tak chciał :) Oczywiscie trzeba dzialac, ale czasem jak widze ze wszystko sprzysiega sie przeciwko mnie zebym czegos nie zrobil - znaczy ze mam tego nie robic :) Wierze ze jest ktos/cos co nad nami czuwa i pomaga :D a w ogole to.......uwaga uwaga - przesyłam pozdrowienia od Angolka :D Wbrew moim obawom, nie zapomniała o nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×