Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mysiaaa2384

Jaki najlepszy żel do mycia twarzy?

Polecane posty

Gość mysiaaa2384

Wpisujcie najlepsze wg was żele do mycia twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie Avon \"Liiv Botanicals\" , co prawda srednio sie pieni ale ładnie oczyszcza i odświeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w swoim życiu wypróbowałam już wiele żeli do mycia tważy majlepiej wspominam: peelingujący żel Lirene Perfecta Dax Cosmetic - dla kobiet arbuzowy -rewelacyjnie pachnie ale i tak najlepsze na codzień są pianki do mycia twarzy i czasami żel lub peeling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nivea też ma fajne kosmetyki do mycia twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie(cera mieszana) Garnier Czysta Skóra jest naj naj naj od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witammmmmmmmmmmmmm
Jakie składniki ma ten nowy żel avonu? Jeśli można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtjhtdyj
moja skóra przyzwyczaiła sie do garniera chwalonego powyżej i po pół roku stosowania przestał na mnie działać.Teraz mam pianke oligo z vichy różową i to chyba najlepszy kosmetyk do mycia buzi jaki miałam.Jest bardzo wydajna i starcza na 1,5 miesiaca przy myciu buzi nią 2 razy dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza Eliza
Garnier - czysta skóra- super! Avon- żel do mycia twarzy- to dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witammmmmmmmmmmmmmmm
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i coooo ja mam zrobic
w zyciu bym świństwa z awonu nie kupiła :O a nanjnaj lepszy i bezkonkurencyny to apteczny --CETAPHIL- ale nie na każda kieszeń /ok 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika-lol
Wypróbujcie kremową piankę do mycia twarzy z serii emosie body HB kosmetik. Zmywa makijaż nawet bardzo mocy i dobrze pielęgnuje skórę. Ja ją kupiłam przez internet. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość padalantan
Używam żelu do mycia HB. Pod skórę mającą wieczne problemy z zanieczyszczeniami, rozwiązanie idealne. U mnie po prostu skóra wygląda znacznie lepiej, jest ładna, zdrowa, miła w dotyku, nie pojawiają się zanieczyszczenia, a właśnie o taki efekt chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editta van K
clinique - ten z systemu 3 krokow jest dosc drogi ale baaardzo wydajny wazne zeby byl dobrany do typu cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaraa
ja teraz mam żel effacalir duo z la roche posay i jest to jeden z lepszych zeli jakie miałam, bardzo fajnie oczyszcza moją twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poleniaxxyy
Polecam żel marki Whamisa Oczyszczająco - nawilżający żel 2w1. Oczyszczanie twarzy wieczorem po calym dniu jest najwazniejsze. Ja stostuje tylko ten zel i widze poprawe, oczywiscie cos mi tam wyskoczy ale rzadziej. Warto potem przemyc twarz tonikiem nawilzajacym lub nalozyc lekki krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alf543
Ja mam żel głęboko oczyszczający z eveline Facemed + warto zwrócić uwagę na tą serię, jak szukacie niedrogich kosmetyków do cery z niedoskonałościami, u mnie zarówno żele jak i peelingi bardzo dobrze się sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czay123
Ja stosuję żel micelarny od Bielendy, CARBO DETOX BIAŁY WĘGIEL - ma niedrażniący zapach i przyjemną konsystencję. Skóra po jego użyciu jest oczyszczona i gładka. Na chwilę obecną jest bezkonkurencyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalqaa
Ostatnio odkryłam taki z doz pl enilome, bardzo delikatny, nawet do wrażliwej skóry. Używam dwa razy dziennie i zero podrażnień czy ściągnięcia skóry, a wczesniej różnie bywało po innych produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sprawdzają się kosmetyki do twarzy z firmy bioderma albo ave. nie wywołują podrażnień i dobrze oczyszczają twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Ostatnio tylko tego używam https://www.doz.pl/apteka/p125540-Enilome_Healthy_Beauty_Dermosensilo_zel_do_mycia_twarzy_100_ml Każdy inny predzej czy później zaczynał mnie uczulać i podrażniać skórę. Ten póki co od roku mi służy i nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Silcare ma w trzech wariantach bardzo fajny żel dla skóry suchej, normalnej i mieszanej. Polecam gorąco 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gorąco polecam żel złuszczający naskórek sunewmed kupiłam na stronie hedoni.pl i jestem strasznie zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łucja

Ulubiony przeze mnie żel zakupiłam przez przypadek, ponieważ była na niego promocja. Manuka Honey Nutri Elixir to moja nowa miłość 😄 Świetnie oczyszcza, nawilża i koi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×