Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość do PRACOWNICA...............
sluchaj , uwazasz ze skoro Pepco to ciuchy i pierdoly typu w sklepie za 5 zl to juz jestes lepsza od kasjerkii w Biedronce czy Lidlu? Pogielo cie? A czym ty sie od nich roznicsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
a ja am pytanie odnosnie konca miesiaca-KTOS MADRY POWIEDZIAL ZE NA KONIEC MIESIACA MA BYC W SKLEPIE KIER ZEBY POZAMYKAC WSZYSTKIE DOKUMENTY, I WOGOLE JAK TO OSTATNIEGO DNIA a tu nagle wsyztskich kier nie ma bo sa po KONFERENCJI a raczej po imprezce i COOOO???? to wtedy nie ma znaczenia tak czy jest starszy kasjer czy zastepca tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dssdsdsss
no uwazaj ze docenia sprzedawcow napewno a kierownicy to sie moga jedynie rpzez te beznadziejne konferencje dowartosciowac sorki ale w innych marketach kierownicy zarabiaja o wiele wiecej ta firma przez 10 lat nie podwyzszyla pensji tylko dlatego podwyzszyla sprzedawcom bo musiala ze wzgledu an to ze najnizsza krajowa wzrosla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa!!!!
szczerze to ja nie wiem gdzie wy pracujecie, w którym to sklepie ze macie 1000zł (chodzi o k/s) ja pracuje tam od ponad roku i nigdy nie narzekałam jesli chodzi o wypłaty... 1300zl netto to minimalnie a jeszcze jak dojdzie premia to już w ogóle super:) co wy narzekacie warunki umowy są świetne, który z pracodawców da Ci tak super umowe, płatne urlopy itp itd!!!chyba ktoś tu nie docenia tego co ma! pozdrawiam wszystkich obecnych pracowników pepco i bedzie dobrze:) ida świeta moze pan R podaruje jakies prezeciki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssoqppaaizizhzsb s ss
no wiesz nie wiem jak to ty tyle zarabiasz bo ja aplikowalam do nowo otwartego sklepu i napsiali mi tak Dla zainteresowanych pracą w PEPCO: Warunki pracy i płacy na tych stanowiskach będą następujące: - profil sklepu: market odzieżowo-przemysłowy pow. ok. 250 m2, czynny 7 dni w tygodniu, - adres sklepu: Chojnice, ul. Jana Pawła II - umowa o pracę: 3 miesięczny okres próbny - wynagrodzenie: - kasjer sprzedawca - 1.000 zł netto; kolejna umowa na czas określony 2 lata - 1.100 zł netto, - kierownik, z-ca kierownika wynagrodzenie o ok. 30 40% większe niż kasjera- sprzedawcy; kolejna umowa na czas określony 2 lata - praca jednozmianowa do 12 godzin dziennie, rekompensowana dniami wolnymi lub krótszym czasem pracy w innych dniach w tygodniu - / zgodnie z art. 135 par. 1 i 2 kodeksu pracy /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Do jupikk: Na konferencję zaproszeni byli kierownicy sklepów, a inwentaryzację sejfu może przeprowadzić z-ca. W czym problem? A Wy dalej swoje.. O co Wam tak naprawdę chodzi? Nie potrafię tego ogarnąć. W biedronce jest tak, w lidlu tak.. Nudne to. I słabe. Po raz kolejny mówię: nie podoba się, to zmień to.. Masz wybór. Nie znacie innego sposobu na odreagowanie swoich frustracji? Proponuje zrobienie rozbiegu i przypierdolenie barana w ścianę. Coraz cieńsza klasa średnia, zostanie bogata, biedna Jedna żeruje na drugiej, druga dla pierwszej luksusu Haruje za pługiem, w długach żyje z przymusu Szukasz plusów, same straty, by bogaty na tym Budował se chaty, a ty Vaty rozbijasz na raty Baty czujesz to harujesz, historia się powtarza Bogaty rachunek przejmuje, tak zysk pomnaża To zaraża, uważaj, to nowy odłam religii Grunt z wieczystej biblii potwierdza luksus amfibii Świat grób pieniądza płacąca zarabiająca Jedna pławi się w luksusie, druga żyjąca w lamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papisia
mam pytanie jak są otwarte sklepy Pepco w wigilie i sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppyyyyttt
w sylwestra normalnie jeżeli sklep do 19 to w sylwestra do 19 a w wigilię do 14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papisia
o kurde przesrane a chcialam wyjechac do tesciow na swieta a to tylko weekend to bez senu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość #>////????
A co sądzicie o STELLI............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papisia
Stella to fajna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupikk
w sylwestra to chyba krocej a nie do 19-16 badz 17 maks!!! a co do prezencikow na swieta to by sie przyadlo-raz w roku w koncu mamy takie swieta wiec miejmy nadzieje !!!!!! Pozdrawam wszystkich Pepcusi Tytkusi .>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alzkzkzzsnsnss
a ja jestem klientka i sie wurwilam kupilma spodnie dla syna i dla siebie sweter sweter skulkowal sie po pierwszym praniu a spodnie to ejdna nogawka sie odbarwila , nie mieszkam w miescie gdzie sklep i nie pojade reklamowac ale sie wnerwilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .000.
Do klientki pepco: myślę, że gdyby pani wyprała rzeczy zgodnie z instrukcją prania nic by się nie stało. Ja z racji tego, iż pracuję w pepco mam sporo rzeczy kupionych właśnie tam i przyznam szczerze, że jestem zadowolona z ich jakości. Na oddanie rzeczy ma pani 30 dni, oczywiście z paragonem. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahaahahhahah
prosze cie nie wszytko da sie uratowac z tych rzeczy z pepco bo doskonale wiesz ze jest sporo zwrotow szanowna klientko nei ma problemu ze zwrotem przyjmuja wszysstko pracowalam to wiem a swoja droga prosze nie oczekiwac od tej chinszczyzny cudow to zwykly szajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Myśl na dziś w radiu: Są dni, których nie powinno być.. Czytająć niektóre posty zamieniam na: są ludzie, któych nie powinno być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XD DD D D D
takk ty fanatyku powineines byc w Pepco albo na dywaniku na Czecha przeciez twoja robota to cos pieknego, zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Blazej jest cudowny , uwielbiam go czesto sie z nim spotykam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
oczywiscie ze w sluzbowym ok a w prywatnym jeszcze bardziej a o co konkretnie pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam tak ogólnie czy dobrze sie z nim pracuje i czy w razie problemów w pracy można się do niego zwrócić o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
spoko gosciu jasneze mozna sie zwrocic o pomoc rowniez do pana R mozna i Danki oraz Darka spoko ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
hmm.. kwestię podrabiania mojego loginu traktuję jako komplement.. nigdy nie będziecie mieć tego, co ja mam.. styl i orginalność. A ten co mnie kopiuje: różowym chłopcem jesteś? Czy masz problem z odróżnieniem rodzajów?? A dywanik za co? Za prawdę?? Brak słów.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wallE
jak wam się podobało na konferencji? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
bardzo, bylem w centrum uwagi a nabardziej podobala mi sie Beata super laska z niej sie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanaty MU
Co chcesz tym zyskać cieciu?? Jakieś kompleksy masz?? Frajerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanaty MU
nie rzyczen se rzebys sie podemna podrzywal chuju kapewu? Odwal sie bo ja pracoje w pepco i nie dam sobo pomiatac cieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z taka gramatyka to wnioskuje ze jestes uposledzony. Mama zawsze powtarzala- ustap glupszemu- to czynie. Ave Debilu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto okazał się mądrzejszy?? Buahahaha. Ten nick należał i zawsze będzie- do mnie!! A ty pokazałeś jakim pustakiem jesteś. Dno, nic więcej Proponuje ci pseudonim: kserofrajer. Adekwatne do tego co robisz. Jak zawsze próbuję znaleźć przyczynę takiego zachowania.. Rozwiązanie jest jedno: miałeś trudne dzieciństwo, mnóstwo kompleksów, a twoja stara siedzi w FIFIE na widowni. Ok, ulżyło mi, już nie będę. Normalnych przepraszam za spam.. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×