Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Zbawią go,jak zaproszą przed oblicze rządowej instytucji.Tam będzie musiał udowodnić,że to co napisał jest prawdą-nie odwrotnie. (Firma nie będzie miała obowiązku nic udowadniać.Tak stanowią przepisy k.c.) Wtedy każą zapłacić,przeprosić na kolanach a buc dalej będzie bucem. BUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepkus
co sadzicie o prscy rejonowej ewelinie ta to dopiero niezly nimer,zamiast pomagac sklepom i wstawiac sie za nimi to urzadza masowe zwolnienia i obstawia sie ludzmi typu "uprzejmie donosze".dzwonic mozna do niej kilkakrotnie a jak oddzwoni to swieto narodowe.jestesmy pozostawieni sami sobie ze swoimi problemami. za to koleżaneczki ktore uwazaja sie za jej" pseudo" przyjaciółki nadal sa przy korycie zwłaszcza takie ktore łapie na kradziezy i udaje ze nic sie nie stalo a zaloga dalej sie meczy .Fakt odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.szkoda tylko ze Radek slepo zapatrzony i nie raczy sie zainteresowac poczynaniami pani E...oby tak dalej pani rejonowo a moze bys tak wkoncu poczytała o swoich obowiazkach i wzieła sie wkoncu do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotnik
POWIEDZCIE JAK ZALOGOWAĆ SIĘ NA STRONIE NA KTÓREJ KLIENCI SIĘ WYPISUJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hack
Podeślij link do strony o którą chodzi,to wtedy pomogę Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa33
a jak tam szkolenie w Poznaniu ?.......hi,hi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotnik
chodzi mi o tą stronę o której pisali w biuletynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPushek
mało jeszcze wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa33
To nikt nie wie co się dzieje na tych szkoleniach w Poznaniu , a podobno wszyscy pracują w pepco ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sza7777
nic nie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko8888
a co sądzicie o sklepie w poznaniu bo ja jak byłam na szkoleniu w poznaniu to byłam w szoku a potem byłam w sklepie szkoleniowym i jeszcze większy szok tam przynajmniej był pożądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddd333
KO888............. jak byłaś na szkoleniu w Poznaniu to napisz jak naprawdę tam jest , na czym to polega , itp........... dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepco żal
Odradzam każdemu pracę w Pepco ,trzeba tam harować jaki dziki wółm,zero opoczynku,nogi aż w d*** wchodzą, rozładowywanie paleta np z ceramiką co to wogóle jest dl nich człowiek się nie liczy ,wykorzystywanie ludzi. a zarobki pozal się boże.PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepco ogolnie to super sklep jak dla mnie .... pracuje juz tam troche czasu i nie moge narzekac:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam prace w pepco to naprawde fajna firma... to fakt czasami jest naprawde ciezko szczegolnie przed swietami ale mimo to jak sa wmiare utargi dobre to sa premie ;D zapraszam i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
no tak "pepco żal" palety same sie rozładują, a Ty tylko posiedzisz i popatrzysz jak to sie samo robi he he he. Lepiej sie zwolnij i siedź w domu, a mamusia da Ci jeść . pozdrawiam tych, którzy troszke wiedzą o życiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna polecac prace w pepco co tam jest atrakcyjnego kasa? chyba nie zarobki? tez nie praca w niedziele? chm nie wiem jakie moga byc zalety pracy w tej sieci kazdy wie ze wiekszosc tam pracujacych pracuje z braku laku.A premie prosze mnie nie rozsmieszac 40zl.moj maz premie ma po tys zl. lepiej by bylo gdyby wogole nie dawali a tak tylko sie czlowiek wkurza ze za starania przez caly miesiac jakies ochlapy smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
"adas1234" to Ty adas masz męża ?? to Ty jestes gejem? czy tylko masz taki nick, żeby nikt nie wiedział jaką masz płeć ?? początki w każdej firmie są trudne, potem sie awansuje i już jakoś leci, chyba, że masz takie wykształcenie, że od razu startujesz na managera , ale jak nie masz to robisz od samego dołu. Oczywiście w innych sieciach zaraz ma się 3 tys zł wypłaty i 1000 zł premii ! A ile Ty zarabiasz , że chwalisz sie tylko premiami męża, pewno siedzisz w domu przy garach i myślisz, co by tu zrobić, żeby sie z domu wyrwać choć na godzinkę. jesoo, co sie porobiło na tym świecie, najbardziej narzekają ci, których problem nie dotyczy. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbb
Porażka to Pepco,zgadzam się z " Pepco żal" ja pracując cały miesiąc po 10 godzin w tym jeden weekend wolny na zatowarowaniu sklepu doastałam 850 zł za takie harowanie to są ochłapy a nie pieniądze za taką cięzka prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz
Cała ta firma bazuje na taniej sile roboczej.Towary kupują w CHRL to i płacą jak w CHRL.W mundurki już was poubierali! Wam za premię płacą po 50 zł,ale sobie przyznają godne premie-sprawdzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniegu
bbb, nikt za cały miesiąc pracy po 10 godz. nie dostaje w naszej firmie 850 zł. brzydko kłamać, feeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
nio nio cały miesiąc po 10 godzin to daje nam 300 godzin przepracowanych, nio nio , nieżle ktoś bajki pisze.. z widze jak rejonowy pozwala na nadgodziny. :-) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to oczywiste że bbbbbbbbb nie ma pojęcia gdzie pracuje, może okres zorliczeniowy się jeszcze nie skończył? a napewno nikt za PEŁEN miesiąc tu tyle nie zarabia! i napewno nikt nie obiecywał stania za kasą i malowania paznokci, to ciężka praca i ciężko sobie wyobrazić adekwatne wynagrodzenie ale to prężna firma i się rozwija a to daje niektórym szansę rozwoju, czasami się opłaca a czasami nie-kto nie spróbuje ten nie wie, a poza tym tak jak wszędzie-raz lepiej raz gorzej ale do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz
Ciężka praca? Za ciężką pracę trzeba płacić ciężkie siano-tak,czy nie? Jeśli komuś trudno sobie wyobrazić ,,adekwatne wynagrodzenie" za swoją ,ciężką pracę to trudno-nie ma o czym dyskutować.WŁAŚNIE TAKICH POTRZEBUJE TA FIRMA. DO PALET DRODZY RODACY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety po częsci masz rację! znam miejsca pracy gdzie za te same pieniądze obsługuje się 5 klientów na dzień i pracownik się nie "spoci" ale ja tego szczęścia nie miałam! zgodziłam się na ciężką pracę za małe pieniądze! i niesądzę żeby ktoś obiecywał coś innego! ...mineło kilka lat i nie żałuję na tyle żeby zmieniać miejsce pracy...przynajmniej narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...;)
Nudzi sie Wam dlatego piszecie takie glupoty .... to po co ta praca ? za takie marne pieniądze ? bo nie chca Was nigdzie dlatego !!!! grzejecie dupy w takiej firmie .... Pozdrawiam Pozytywnych Ludzi majacych coś w głowach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...;(
Ty zbyt dużo jednak mieć nie możesz-no na pewno nie w główce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Mam pytanko: u mnie w mieście będzie otwierany sklep PEPCO i chciałam się od Was dowiedzieć ile faktycznie godzin tygodniowo pracujecie? Pracujecie 8h dziennie a w weekendy tez pracujecie?? Z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssaazsaaazazaza
co tu sciemniasz maja napsiane na stronce ze aktualnie nie prowadza rekrutacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×