Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość ...;-(
Pracują , a raczej tyrają po ok 170 godzin/miesiąc.Dziennie po 10 godzin , a te godziny są równoważone dniami wolnymi.Nie polecam-no chyba że nie masz na chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolchoz
To jest kołchoz a nie firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam dlatego bo w UP jest zaznaczone 40h/tyg. i tylko praca od pon. do piątku. okres próbny( to normalka )i oczywiście dyspozycyjność. Szczerze to nie muszę iść do pracy na chleb mam:) ale bym chciała coś innego bo od 3 lat wychowuje dziecko i od września idzie do przedszkola aż tak bardzo mi się nie spieszy:)ale aż tak dyspozycyjna to ja nie będę od 10h wzwyż .... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
odpowiadam na pytenie praca nie przekracza dozwoonych ilości godzin, pracuje się dłużej niż osiem godzin lub krócej, jeśli jest wiecej niż ma być to dostaje sie dni wolne. Niektóre sklepy pracuja w niedziele, niektóre nie zależy od miasta. Płaca jaka jest to wiadomo, na podstawowym stanowisku najniższa krajowa, jeśli komuś sie nie opłaca pracować za najniższą krajową , to nie pracuje, tylko siedzi w domu.Jeśli ktoś ma wyższe aspiracje , niech startuje na kierownika, albo na rejonowego, albo wyżej. Tam płaca jest znacznie wyższa. W pepco najczęściej awansuje się od dołu, czyli zaczyna sie od kasjera i idzie sie wyżej. Firma otwiera nowe sklepy, wiec jest zapotrzebowanie na średni personel kierowniczy. Ja nie pracuję w pepco, ale męczy mnie gadka ludzi, którzy mając najczęściej zawodowe wykształcenie ( wiem że czasem tak nie jest, ale najczęściej tak ) narzekają na wysokość zarobków w firmie. Słuchajcie, czego się spodziewaliście po szkole zawodowej? Jesteście po studiach, macie wykształcenie i aspiracje, nie idźcie pracować jako kasjerzy do marketu. Startujcie wyżej, tam gdzie lepiej płacą. Tam gdzie wykorzystacie swoje umiejętności. Jeśli nie macie możliwości do rozpoczęcia pracy za 3000 tys zł, to praca w pepco nie jest najlżejsza, ale za to jest stabilna. Wypłata jaest na czas, jeszcze płacą na święta ( nie wiem jak długo), jeśłi sklep wyrabia normy to otrzymuje sie premie ( nie wysokie, ale sie otrzymuje), jest dodatkowe ubezpieczenie a co do godzin pracy to zależy jak sie dogadacie z kierownikiem sklepu. Zawsze można sobie jakoś ułożyć grafik tak, że da sie żyć. a najniższa krajowa to i tak lepiej niż nic, kiedy sie siedzi w domu i mówi, że za taką kasę to ja nie będę pracowaći nie zarabia sie nic, bo do innej roboty nie mamy możliwości sie dostać . Dajcie spokój malkontenci, idźcie do innych firm, zarabiajcie grubą kaskę, dlaczego pracujecie w pepco i narzekacie, ale dalej pracujecie? Znajdźcie lepszą pracę i znikajcie. Nie twórzcie atmosfery obozu koncentracyjnego. wszystko zleży od kierownictwa sklepu, jeśli chodzi o ilość pracy i jej podział oczywiście. Dajcie spokój jessooooo pozdrowienia PS.Więc jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w tej firmie, to zawsze można spróbować, nikt nie każe wam tam zostać do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a12315
a jakąś kaskę na święta dostaliście..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniegu
a dostaliście. na gwiazdkę. zgodnie z przyjętym w firmie zwyczajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdegustowany jak Ty nie pracujesz w Pepco to ja jestem siostra zakonna wystarczy poczytac Twoje posty a najnizsza krajowa prosze Cie troche godnosci i przestan juz fantazjowac jak to jest super hiper bo ani nie jest super ani hiper tylko z braku laku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
do adas1234 Nie pracuje w pepco. Mam tam wielu znajomych i nie mam zamiaru Ci sie tłumaczyć. Jak juz mówiełem wcześniej, jeśli najniższa krajowa na początek Ci nie odpowiada, to siedzisz dalej w domku, nic nie robisz i nic nie zarabiasz. Nikt nie zmusza do pracy w III RP , tak jak to było kiedyś za komuny. Nie chcesz, lub nie musisz pracować, to nie pracuj . Ale są osoby, dla których w danym mieście nawet najniższa krajowa to jest konkretny pieniądz. Ni eobrażaj innych, że są niemądrzy, że pracują za takie pieniądze. Dla kogoś potrzebującego to jest przykre...... chyba. W lubuskiem gdzie bezrobocie siega prawie 50 % , taka praca to jest szczyt marzeń. Zawsze można zarobić więcej na zmywaku w Anglii, ale tam chyba wszystkie etaty już zajęli nasi inżynierowie i reszta inteligencji, więc prosty szaraczek sie tam nie wybierze. pozdrawiam i przepraszam tę część forumowiczów, których ten tekst nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniegu
Adaś, jeżeli ktoś przywiązał cię do kasy i przetrzymuje wbrew twej woli- daj znać. przyjedziemy, pomożemy...się wyrwać do lepszego.. PS pozdrawiam wszystkich, dzięki którym tak ładnie rozwija się firma. dzięki którym mam na chleb. i nie tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie brawo zdegustowany! to prawda że jak na "nie pracownika" wiesz dużo (i napewno jeszcze więcej...) ale wiesz prawdę!!! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ;-) jeśli przejdziesz przez min. 3 szczeble w tej firmie to mogę z Tobą dalej dyskutować... poza tym ja starając się o inną pracę w swoim cv mogę wpisać nie tylko stanowiska fizyczne... ale jeśli ktos ma za daleko do mózgu to jestem w stanie wybaczyć tą dłuuuuuuuuugą nieobecność podczas wędrówki-po pustkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888888888
Ja pracuje,od jakiegos czasu w tej firmie.Standardy 'europejskie',wciskanie ludziom doladowan tel.,dbanie o swoj wizerunek w starej zeszmaconej kamizelce(bo innych nie mamy),no oczywiscie usmiech do klientow(wszystkich nawet tych smierdzacych)-to priorytety narzucone przez ''górę".Nie spelniasz -nie pracujesz.Ciagle strasza zwolnieniami(czasem to nie wiem kto takie bzdury wymysla,czy ''góra''czy kierowniczki?).Ale najgorsza byla odpowiedziec jednego pożal sie Boże kierownika rej.na pytanie o sobote żałobną-jak któras taka modląca,to do zwolniena.....bez komentarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZCZAROWANA!!
Jestem klientką pepko od wielu lat okupuje w tym sklepie siebie męża oraz synka wybór duży i przystępne ceny . Najpierw chodziłam do sklepu w Jarocinie i byłam bardzo zadowolona sprzedawczynie miłe i bez problemu za okazaniem paragonu zawsze zwracały pieniądze jeżeli nie pasowały rzeczy na męża lub synka . Teraz mieszkam w Środzie Wlkp i w średzkim pepko robie zakupy . Jednak obsługa dziewczyn w Środzie jest karygodna w porównaniu do obsługi w Jarocinie . Sprzedawczynie po raz drugi !!!!!!!! oszukały mnie przy wydawaniu pieniędzy . Za pierwszym razem sprzedawczyni zamiast 30 zł wydała mi 20zł kiedy zwróciłam jej uwagę ona bez słowa dała mi te 10 zł w taki sposób jakby co najmniej to była moja wina żadnych przeprosin. Drugi raz spostrzegłam się już niestety w domu na paragonie była rzecz za którą zapłaciłam dodatkowo a której nie kupiłam ( kosz wiklinowy) za 19,99 .Poszłam do sklepu aby wyjaśnić sytuację i pokazałam paragon jednej ze sprzedawczyń , sprzedawczyni opryskliwie zarzuciła że skąd ma mieć pewność że nie chce jej oszukać!!!!!!! I oczywiście nic nie dało się zrobić To jest bardzo smutne bo jestem osobą bardzo uczciwą a te dziewczyny są niekompetentne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPushek
Witojcie :-) Drodzy Bracia i Siostry chyba zapomnieliście o tym źe dla naszej firmy możemy zrobić więcej za mniej codziennie brakuje mi już siły ale co zrobić.... czuje sie zlagrowany... pozdrawiam normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...)
Pepco to jedna z najlepszych firm jakie znam .Wszystko co ma byc to jest ... pracują wspaniali ludzie tylko ,że z jednymi dogadujemy sie bardziej z innymi troszke mniej .Każdy z nas ma swoje prawo głosu nie jestesmy krytykowani ,a nasze pomysły są mile widziane . Jaka grupę sobie stworzycie taka bedziecie mieli nikt Wam na rozmowach nie powiedział,ze bedziecie zarabiali nie wiadomo ile ....a wasze nie zadowolenie jest wynikiem lenistwa i niedogadania sie z kierownikiem .Każdy kierownik rejonu chce jak najlepiej dla swojego sklepu i przestańcie pisac te wasze wszystkie bzdury .... to do BIEDRONY kropki liczyc jak Wam sie nudzi Pozdrawiam Normalnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paranienormalny...)
a nasze pomysły są mile widziane . Proszę rozwinąć,jakie i gdzie? Na co jeszcze masz taki bezpośredni wpływ ze swoimi rozwiązaniami? Wszystko masz zrobić tak,jak ktoś jeden stopień wyżej ustalił i nie masz wpływu na nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PEPushek
Witojcie :-) Widzę, że prawda zabolała.... pozdrawiam normalnych pepkowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
... i zabrakło Barcy w finale LM :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudonimJames-JamesBond
Mnie cieszy każdy dzień,który oferuje mi życie. W zdrówku,humorku,będąc kochanym. Praca? Jaka praca ? My już tutaj ,, nie robimy"! ...Na dramacie skorzysta od tabu specjalistka Wiecznie zaangażowana , współczująca pani Drzyzga... Specyfika pracy w Pepco była ok - wiadomo nikt nie obiecał , że lekko będzie.Kilka lat pracy okupione zostało przeze mnie zdrowiem.Fizycznym i po części też psychicznym.Pełen angaż w obowiązki (kto pracuje ten wie) Wierzę jak zawsze ,że dam radę powrócić do pełni zdrowia. Jak zawsze niestety; całą przygodę zaj...bali niedowartościowani ludzie z tej firmy.Kilka latek pracy spowodowało zobojętnienie na pewne zjawiska ,tak charakterystyczne dla Pepco.Już graniczyło z pewnością niemal stwierdzenie ,iż nic mnie już nie zdziwi w pracy. Pomyłka - zdziwiła mnie ludzka zawiść i zakłamanie.Wiara w człowieka legła w rozsypce.No cóż - przykro. Bynajmniej nie z powodu rezygnacji z pracy-nie, nie.Dzięki tej pracy wpadłyśmy na genialny pomysł zarabiania pieniążków na własny rachunek.Nie powiem ,jak nam idzie.Banalnie proste i dlatego tak skuteczne. Pozdrawiamy tych,którzy zmagają się z tą, niełatwą pracą.Zadowolenia i spełnienia zawodowego życzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanaty MU
O Dżizes!!!! Człowieku skąd ty się wziąłeś?? Co ci biedaku w tej firmie zrobili,że masz taką zoraną psychę? A cytat z kawałka Ryśka zamień na fragment klipu 'życie kurewskie' ;D;D Adekwatnie do twojego ;D Piszesz o banalnej robocie. Niech zgadnę- budka z lodami ;D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
Znam takie osoby, które w wojsku musiały od czasu do czasu wyczyścić podłogę, albo pójść na zmywak i do dziś się leczą psychicznie z tego powodu , albo próbowały sobie żyły podcinać z powodu "fali" he he. Jak ktoś w życiu szmaty nie widział w domku to teraz w dorosłym życiu ma zjechane w główce i musi się leczyć z powodu "ciężkiej pracy" pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajniak
do ZDEGUSTOWANY W sklepie to Pan na pewno nie pracuje.raczej centrala mi sie w oczy rzuca. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skiter
znam ten sklep i to bardzo dobrze...;P:) jest mi sklep gdzie mozna znalesc duzo przydatnich i bardzo tanich rzeczy. Jestem z okolic Żywca w Żywcu jest sklep pepco... uwielbiam ten sklep iz jest tam bardzo miła atmosfera miły personel zawsze jak wchodze wita mnie miłe dziędobrzy i propozycja pozostawienia zakupów.. by zakupy wpepko były milsze kobiety z tamtad zawsze chetne do pomocy jesli sie je poprosi o pomoc zawsze miło doradza zaproponuja cos fajnego promocje przeceny i tp... denerwuje mnie tam jedna młoda gówniara bo jest nie miła i ordynarna wręcz wredna raz ja poprosiłam aby mi podała cene to odburkneła ze ceny sa na wszystkim i ze nie ma czasu wiec poszłam do pani na kasie poni mi podała cene przeprowadziłam z nia miła rozmowe przez która dowiedziałam sie o wielu rzeczach które ta sa tanio i jekupilam lubie tam chodzic ale jak wchodze na sklep i widze mądna która chodzi z nosem do góry ima sie za niewiadomo co... to odechciawa mi sie zakupów... zaskoczyła mnie kiedys sytułacja gdy kasjerka bardzo miła starsza pani poprosia tą młoda o jakas pomoc a ta wyleciała na nia biedna sie nie odezwała ale widac było ze jej przykro bo została upokorzona przez osobemłodsza od siebie bez zadnego szacunku i jeszcze przy duzej ilosci klientów... kieruje sie do kogos odgórnego w władzach pepco likwidujcie takoch pracowników bo wnosza nie miła atmosfere do sklepu POZDRAWIAM CAŁĄ EKIPE PERSONELU PEPKO W żYWCU MIŁEJ PRACY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
Nazwa firmy to PEPCO!! To na marginesie. Uważam, że masz prywatnie coś do tej osoby i dlatego jedziesz po niej na forum. A jeśli to jest prawda, nie lepiej porozmawiać z kierownikiem sklepu nt. tej laski?? Myślę, że to odniosłoby większy skutek, niż wpis na tym forum. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
do "tajniaka" :-) nie pracuje w pepco !!! i nigdy nie pracowałem !!! znam firmę od ludzi którzy w niej pracują na różnych stanowiskach. pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wąsik
ciekawe czy w czerwcu jak to było zapowiedziane ogloszą który rejonowy gdzie mam nadzieje że nie będzie dużych zmian najgorzej dostać którąś z mowo wybranych bo staży rejonowi wiedzą co i jak w który sklepie i że w niektórych sklepach nie da się wszystkiego przeskoczyć a nowi rejonowi będą chcieli zabłysnąć oczywiście naszym kosztem Pozdrawiam wszystkich którzy pracują w małych sklepach i na przykład męczą się z ułożeniem kolorów w odzieży na tak małej liczbie jeżdzaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajniak
"Wąsik" to z układaniem ubrań to popieram. a teraz przy tym nowym modelu to jest masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyk MU
A ja uważam, że nowe zasady Visual Merchandisingu są o wiele lepsze od poprzednich. Na pewno sklep wygląda lepiej, a co za tym idzie daje się zauważyć wzrost sprzedaży. A to najważniejsze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdegustowany
do Fanatyk MU :-) co prawda nie pracuję w pepco i nie jestem fanatykiem MU, ale co racja, to racja. Odpowiednie ułożenie towaru sprowadza klientów, a częsta zmiana ustawienia powoduje, że klienci widzą towar jako nowy pomimo, że taki nie jest. To zwieksza podaż. Niestety sprowadza to dodatkową pracę na pracowników, no ale coś za coś pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajniak
wszystko fajnie, zgadzam sie ze nowy układ duzo lepiej wygłąda i tak dalej. tylko ze trzeba wyczarowac cos z niczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×