Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość randalfik
Rozmowa była jedna z kierowniczką regionalną czy jakąś tam inną, potem skierowanie na badania i teraz szkolenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmlol
podaj proszę przykłady tych dziwnych pytan, chce sie psychicznie nastawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania@@
napiszcie w ogóle ile czekaliscie na telefon od pepco po wysłaniu drugiego emaila potwierdzającego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randalfik
Na przykład jak powinien wyglądać dzień w pracy, co bym zrobił jakby ktoś kradł z pracowników albo o stosunek do klienta i takie różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nie stresuj sie tak ta rozmowa bo do pepco wszystkich przyjmuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randalfik
Na przykład jak powinien wyglądać dzień w pracy, co bym zrobił jakby ktoś kradł z pracowników albo o stosunek do klienta i takie różne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akjhbghjklkjhjklmlk
ha ha ha a co odpowiedzials na pytanie co bym zrobił jakby ktoś kradł z pracowników ?? Przeciez wystarczy widze kablowac, lepiej neich pomysla o kamerach bo klienci kradna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randalfik
No to chyba jest oczywiste co odpowiedziałem, inaczej przecież by mnie nie przyjęli do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattttiiinnka
mam pytanie- nie ma pracy , pepco u mnie w miescie jest czy moge bezposrednio u kierowniczki pytac o prace? Z drugiej strony czytalma ze zarobki nedzne, premie zadne... no i niepokoi mnei fakt ze w tym sklepie u mnie w miescie juz sie wiele sob przewinelmo, czy to znaczy ze sie nie sprawdzaja? Czy cos nie tak w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randalfik
Nie każdego szczytem marzeń jest pracować za minimalną krajową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaM
Raczej to nie wina pracowników, a pracodawców. Podejście tej firmy do pracownika jest okropne, zero szacunku, zero wyjaśnień, z dnia na dzień zwolnienie, bo redukcja, bo nie potrzeba, bo w dupie was mamy... Dobrze ktoś wcześniej napisał, że tam się pracuje jak biały murzyn. Psie pieniądze, złudnie się liczy na premie, które tez są mikroskopijne. Pracy od groma, zero jakiejś logicznej organizacji ze strony firmy odnoście dostaw. Dostawy: istny HAOS, dowalanie mnóstwa rzeczy, które zalegają na magazynie, a innych brakuje. Jednym słowem na mojej check-liście ta firma dostaje ZERO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
BARDZO DOBRZE NAPISANE POPRZEDNICZKO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huayuyu
Jeżeli myślisz, masz zapał do pracy, pomysły i umiesz współpracować to uważaj do którego sklepu składasz CV. Miałam do czynienia z kierowniczką, która nie lubi lepszych od siebie, zazdrosna o wszystko, o pomysły, o wykształcenie, o zapał i energię do pracy, o sympatię klientów i koleżanek z pracy;/ i jak to się skończyło? wiadome:/, nie pracuję. Nawet regionalna nie wysiliła się aby znaleźć chwilę aby ze mną porozmawiać, no bo po co? "zlewka", brak szacunku do drugiego człowieka, zwolnienie nagłe i oczywiście bez podania przyczyny. Poznaj sklep, poznaj kierownika abyś miał/a szansę na godną pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randalfik
sklep otwierają za miesiąc więc nie mogę go poznać, ludzi poznam trochę na szkoleniu i przed otwarciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiniaM
Wieesz na początku wszyscy mogą się wygać ok, sympatyczni, rozmowni, pomocni... Ale z czasem jak biznes się rozkręci to dopiero zaczyna sie gonitwa. Każdy prześciga każdzego, żeby jak najlepiej wypaść, żeby pilnować stołka. Jak kogos zwalniają to prędzej się z tego ucieszą niż zaczną współczuć, bo mają szanse posiedziec dłużej przy korycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj randalf!!! mówisz swoim przełożonym to co chcą usłyszeć?! ładny falstart jeśli okaże się że 27-go w Wyszkowie zobaczymy faceta, no chyba że nie jesteś taki "niemądry"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randalfik
a może miałem powiedzieć że będę robił co będę chciał, jestem ciekaw co mówiliście wy, pracownicy podczas rozmowy... 27 na pewno zobaczycie faceta, bo tam jadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huayuyu
facet? hmmm:) sposób na tanią siłę roboczą, bo nie urodzi dzieci:) i będzie dźwigał więcej:) rozkładał dostawę. poczekaj a zobaczysz jak praca wygląda. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co mówimy a to co piszemy na forum dokładnie się przedstawiając to różnica, to mnie bardziej zdziwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania@@
Do cindy 27 na jakim swiecie Ty żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randalfik
Ja wiem co to ciężka praca uwierz, nie boję się czegoś takiego. Nie zauważyłem też żebym się przedstawił. Po drugie wszystko co napisałem jest prawdą i nikogo nie uraziłem więc po co miałbym się z tym kryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYZIO12
WIECIE MOŻE ILE DOSTAJE SIE PREMI ZA WYROBIONY BUDŻET?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAIWNIAK1111111111111111111111
nie czytałeś/aś wcześniej?! kasjer 150zł a kierownik kto to wie. A powinno być po równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wszsytkich przyjmują, szukają JELENI do czarnej roboty bo nikt nie chce tam juz pracowac taki ktory szanuje siebie i swoje zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK BYŁO JEST I BEDZIE W TEJ FIRMIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawelgfjhgf
Widze, że w pepco pracuje cała masa ludzi ambitnych po zawodówkach, którzy w szkole nie mieli ambicji ale teraz jak popracowali rok w sklepie i wiedzą gdzie towar rozstawiać to myślą, że wykazują sie niesamowitą kreatywnośćią i marzą o zmianach kierowników, bo przecież zrobily by to 100 razy lepiej. Otóż, żeby zaobserwować, że śmietany schodzi dwa razy więcej niż mleka wcale nie trzeba być kreatywnym, podobnie z rozstawieniem towarów. Tobie może sie tak wydawać, ale kasjerka obok, notabene niedoszła fryzjerka myśli, że ona by to zrobiła jeszcze lepiej i koło się zamyka. Ludzie macie przerost ambicji nad formą, skoro wiecie wszystko lepiej to spróbójcie zrobić mature, żeby mieć jakieś podstawy do awansu, bo sam fakt poznania organizacji zarządzania sklepu, nie jest jeszcze powodem do zostania kierownikiem. Z drugiej strony - czy zna ktoś kasjera, który po roku nie wiedział by wszystkiego? Nie - przecież to najbystrzejsi z bystrych. Tylko prawda jest taka, że nie różnicie sie niczym od przeciętnego człowieka i to co czaicie i wydaje sie wam, że to wykracza poza granice, opanował by w rok każdy 15 latek. Ale miłego narzekania i stanowiska kierownika wam życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam sztuczną bizuterię oraz wszelkiego rodzaju ozdoby do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra =sowa
no nie przegadasz wielu na tym forum, tzn. jeżeli jest kierowniczka bo zawodówce, to ona może (nie musi) mieć kompleks "małego" człowieczka, ja miałam do czynienia z taką, której nie odpowiadało że jestem mądrzejsza (po studiach), pracowita itd. :) nie zazdrościć tylko trzeba było się uczyć:) chcieć się uczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bełkot
Większość kasjerów zżera zazdrość że nie są kierownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×