Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość ;):):)
I jak swieże oko widzi sklep w Żywcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szepułka
Jeżeli chodzi o grafiki to nic się nie zmieniło kierownik dalej układa tak jak mu pasuje a kierownik rejonu nawet nie zwroci na to uwagi!!!! Nie trzeba patrzec na grafik słupkowy tylko na godzinowy!! Ktoś tam napisał że pieniądze nie motywują do pracy tylko dobra atmosfera w tych czasach tylko kasa motywuje do dobrej pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,,,,,
co grozi za mobing w pracy i jak powinno się go POZBYĆ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali ba
zależy co rozumiesz pod tym pojeciem mobing bo to że trzeba pracować to raczej normalne chyba że ktos cie wykorzystuje do innych obowiazków nie zwiazanych z praca gania po bułeczki kaze robic kawkę czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 1976
Ja mam jedno pytanie szukam pracy od jakiegoś czasu często chodze do pepco na Strzegomską (mieszkam we Wrocławiu)-czy pepco i firma rosman mają jednego właściciela??? ostatnoi kilka razy dostałam paragon w pepco z logo rosmana z tył -czy jak składam podanie do rosmana to mogą mnie przerzucić do pracy w pepco???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex pepkówka
Witam forumowiczkli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex pepkówka
Pepco i Rossman to dwie różne firmy. Pozdrawiam Cię Monika 1976. Ja również z Wrocławia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex pepkówka
To Pepco to kompletna porażka. Wymagają wiele za najniższą krajową. Z językiem na brodzie musisz latać miedzy salą ,a kasą. A jeszcze jak dostawa jest to musisz dokładać, rozkładać itp. Jak robisz to za wolno to jeszcze dostaniesz opierdziel od kierowniczki. A zrób manko na kasie to musisz sama z własnej kieszeń oddawać. A i jeszcze ten sklep to raj dla zlodzieji zero kamer, nawet ochroniarza nie ma i sama musisz patrzeć czy klienta czegoś nie wzięła. A to wyjdzie na inwentaryzacji a wtedy nić z premii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex pepkówka
To Pepco to kompletna porażka. Wymagają wiele za najniższą krajową. Z językiem na brodzie musisz latać miedzy salą ,a kasą. A jeszcze jak dostawa jest to musisz dokładać, rozkładać itp. Jak robisz to za wolno to jeszcze dostaniesz opierdziel od kierowniczki. A zrób manko na kasie to musisz sama z własnej kieszeń oddawać. A i jeszcze ten sklep to raj dla zlodzieji zero kamer, nawet ochroniarza nie ma i sama musisz patrzeć czy klientka czegoś nie wzięła. A to wyjdzie na inwentaryzacji a wtedy nić z premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient1543324
czy zdarzyło wam się kupić ubrania, które śmierdzą papierosami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 123
w ten czwartek ide na rozm.do pepco . co to za test,jakich pytan moge sie spodziewac na nim.bylam na kilku rozmowach ale nigdy nie roziazywalam zadnego testu, dlatego licze na jakąś podp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co się denerwować jakieś proste zadania. Ja nawet tego nie miałam zwykła rozmowa kwalifikacyjna nie ma co się bać a gdzie startujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGA&
Teścik to ściema jakieś tabelki z liczbami porównujesz,no i proste zadanie matematyczne.Poziom podstawówki.Przynajmniej ja miałam takie pytania na rozmowie.Co do pracy to jest ciężko trudno zaprzeczać,ale jak ktoś lubi coś robić nie tylko siedzieć i pić kawę to nawet nie wiadomo kiedy minie 12h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali ba
zapiernicz ze ho ho swietny sposob zeby schudnać ale nie jest najgorzej wszystko zależy od załogi i atmosery w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowypracownikpepko
witajcie! od lipca dołącze do waszego klubu pracowników pepko = zaczynam tam praće. ALE mam dylemat,. bo z jednej strony pelsze 900 zl niż nic, a z drugiej - żadne to pieniądze. A jak wygląda zaplecze socjalne tej firmy? i jak wam sie pracuje, bo ciągle wszyscy narzekają. am i powiedzieli że co roku są podwyżki i na swięta ładne gratyfikacje sie dostaje. jak to jest? chodzi mi o region mazowiecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deba22
A niby dlaczego masz zarabiać w Pepco 900zł?Ja zarabiam jako kasjer 1200zł+ do tego premia jak się uda.Nie jest tak źle choć wiadomo można więcej zarabiać a nawet chciałoby się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deba22
A dlaczego masz zarabiać w Pepco 900zł?Ja jako kasjer zarabiam 1200zł plus do tego jakaś premia jak się uda plan zrobić.Nie jest tak źle.A na święta jest dodatkowa kasa.Jedynie grafiki są beznadziejne. Ale to też zależy od tego kto je układa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem tyle
z tego co wiem podstawa to 1100 na poczatek a pózniej jak przedłuza umowe to 1250 chyba ze co rejon to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowypracownikpepko
dlatego, że mam mieć umowę na 3/4 etatu i pensja stosunkowo mniejsza. ide tam, bo chce schudnąć - a to jest ponoć zapewnione :)) nie to że siłownia - to jeszcze mi zapłacą, a 6 godzin to nie tak dużo :)) Dlatego chodzi mi bardziej sie dowiedzieć o zaplecze socjalne, bo nie dopytałam na rozmowie. jak to jest? są jakieś bonusy na święta, wczasy pod gruszą, dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3/4 pracownik
6 godzin ? zależy od kierownika- moja kierowniczka złośliwie ustawia grafik, że jednego dnia miałam 3 godziny w pracy a innego 12 godzin mimo, że na 3/4 etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem tyle
w wiekszosci sklepow tak jest to ze ma sie umowe na 3/4 lub 1/2 etatu to nie znaczy że bedziesz pracowala pól dnia napewno beda też11 lub 12 znam to z kaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam:) przynajmniej u nas taki misz masz i ciuchy i jakieś akcesoria :) ogolnie , fajnie , tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika87
Życzę powodzenia w terapi odchudzającej, tylko nerwicy żebyś przypadkiem się nie nabawiła i wrzodów żołądka, jak ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza3
Owszem ja kupiłam ubrania które śmierdzą papierosami albo wilgocią, ale nic dziwnego, gdy się otwierają drzwi od magazynu to najpierw wychodzi chmura dymu a póżniej wyłania się jakiś pracownik. Właśnie stąd pewnie taki towar kupujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutka12
zgadzam się,że grafiki czasem są spie....e,albo większa część popołudniówek;albo 2-3 dni po 11godzin.A czy na jakimś sklepie została wprowadzona zmiana dotycząca prowadzenia zebrań?Dla mnie paranoja,ciekawe co jeszcze wymyślą.Tam na górze muszą straaaasznie się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt inny
To chyba nie jest kwestia nudy... każde nowe obstalowanie procedurami bierze się z nadużyć jakich dopuszczają się pracownicy, niestety. A zebrania hehe u mnie już było, niezły ubaw z toną cyferek ;D i rozpisywaniem porannego obchodu w formie "dla upośledzonych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do panny Lizy
generalnie nie umieszczam swoich wypowiedzi na tym forum ( pomimo tego ze jestem pracownikiem pepco ), ale po wypowiedzi panny lizy az chce sie wrecz wykrzyczec pare ostrych slow.... skoro panienka twierdzi ze po otwarciu drzwi magazynowych najpierw wychodzi chmura dymu, to niech panienka napisze ktory to sklep, w jakim miescie - zaraz to zostanie skontrolowane przeciez kazdy pracownik wie ze jest kategoryczny zakaz palenia papierosow na terenie sklepu ( i nie chodzi tu tylko o firme pepco - wszedzie tak jest ) nie sadze zeby jakis pracownik - czy to kierownik czy kasjer - palil papierosy w magazynie czy socjalu......nie warto ryzykowac. zanim panna napisze tu kolejne bzdury, to prosze najpierw kilka razy puknac sie w swoja glowke i pomyslec, choc myslenie to nie jest panienki najmocniejsza strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja stanę w obronie Lizy3. Czy aby na pewno chodzi o dym papierosowy? Myśle że koleżanka Lizy3 miała na myśli inny dym i opary. A niestety takie w magazynia są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liza3
Po pierwsze to nie jestem panna i nie życzę sobie aby ktoś się do mnie tak zwracał, skoro nie wie z kim ma do czynienia, a po drugie gdybym nie widziała co się dzieje na sklepie w którym robię zakupy to bym nie wyrażała swojego zdania. Nie chcę tu pisać jaki to sklep bo to nie o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×