Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
nie rozumiem czego wy sie tak tej kobiety uczepilyscie wedlug mnie jest spoko nawet bardzo wy chyba zapomnialyscie o poprzedniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze wam nie pasuje bo jest bardzo ladna :) i naprawde daje sobie swietnie rade na swoim stanowisku ktore ma bardzo krotko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma do niej pretensji. Czytaj ze zrozumieniem. Raczej chodzi tu o kiero sklepów. Ona i poprzednik ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego robicie tajemnice dawajcie o kogo chodzi może będę miała szanse na wypowiedz .....chyba ze kto broi ten się boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro chcesz się wypowiadać to widać że może chodzić o Ciebie. Zresztą chyba wiesz co robisz i jaka jesteś. I jak odbierają Cię inni. Ten kto coś ma na sumieniu powinien przemyśleć pewne rzeczy i zwyczajnie się zmienić. Ja tam wiem że o mnie nie piszą i nie zawracam sobie tym głowy. Ale co poczytam to moje :-P i racja rejonowa i jej poprzednik ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja KR ok. Ale raczej o mnie też niepiszą czysta ciekawość która to gwiazda ,hmmm w sumie to wasza piaskownica ale fajnie się czyta jak nawzajem sie ,,wspieracie,,:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza piaskownica? Haha to skąd wiesz że KR ok? Coś chyba nie wyszło koleżance. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli coś takiego Ci się przytrafiło to musisz to zgłosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj,koleżanko widać że Twój staż w tej firmie krótki znajomość KR nie ogranicza się do rejonu moja droga ,jak popracujesz tyle co my to będziesz mogła się wypowiadać z sensem bo narazie twoje wypowiedzi są puste i tyle zawiści w nich zastanów się nad sobą zanim coś napiszesz, psujesz tylko atmosferę i podjudzasz innych po co Ci to i dotyczy się to też innych wpisów ludzie dajcie na luz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź spać a nie pisz głupot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat .... Tej Pani nie można znać z innych rejonów.... Ludzie po co piszecie jak nie wiecie o co chodzi. Osmieszacie się. Chciałaś zabłysnąć? No to się nie udało :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rejonu nie ale dziecko drogie ta kobieta pracuje ponad 10 lat w firmie i bywała częściej na sklepach niż Ci się wydaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywać a przebywać to wielka różnica :-) dziecko drogie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabolało:-) chyba pracować i współpracować ale Ty chyba jesteś mało kumata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm... Czytam i nie wierzę. Sama inteligencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed nami badanie opinii i satysfakcji pracowników Pepco. Mamy okazję "powiedzieć" co nas boli a co się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I myślisz że to coś da. Śmiem wątpić. Niestety. No ale teraz już będę pisała nazwiskami co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też. Nazwiska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha chyba komuś się nie spodobał wcześniejszy wpis bo został usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Jutro mam rozmowę w sprawie pracy czego mogę się spodziewać? Na co się przygotować? Proszę o podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Jutro mam rozmowę w sprawie pracy czego mogę tam się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrazy współczucia, desperado!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i powiem tylko tyle że rt czyli wiecie co wie o wszystkim i nic nie robi czyli dziewczyny wypłakując się na forum a zarząd główny wie o wszystkim szkoda zdrowia waszego i nerw tylko tyle że napiszecie a co napiszecie to wasze uwierzcie ja spróbowałam napisałam do rt i nie obyło się to bez echa a wszystkie adresy email macie piszcie i mówcie mnie sam osobiście przepraszał bo nie wiedział że takie cuda się zdarzają po prostu kr ma układy z kierownikiem regionu kierownik regionu ma układy itp po co mam pisać resztę same dopowiedzcie nie dajcie się wykorzystywać bo nie warto pomyslcie o sobie i waszych rodzinach to jest najważniejsze pepco jest jutro nie ma powodzenia i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Godzinna obsuwa zamiast na 11 to weszłam o 12 - przed sklepem dobrze, że w galerii na ławce przynajmniej było można usiąść i pogadać sobie. 4 kobitki przede mną, i jeszcze 2 za mną - z tego 2 laski które już pracują w Pepco - przyszły sobie bo chcą sklep zmienić bo mają za daleko od domu a ten nowy to jest blisko - wiec od razu wiadomo co jest grane !!! osób z 20 na rozmowie a 6 na sklep potrzebne z czego te 6 to już pewnie ci co tam pracują tylko chcą miejsce zmienić. Oczywiście panie rekruterki z 20 lat góra na karku nawet podstawowych zasad kultury nie znają - po pierwsze się przedstawić - już gadały ode chcenia i wielka ściema co to nie za sklep jakbyś na kierownika całego Pepco szła. Oczywiście miały na następny dzień na 99% zadzwonić do południa - nadzieja matką głupich. Ogólna ściema - co byście zmieniły w sklepie, co jest najważniejsze, jakie doświadczenie itp pierdu pierdu. Bajera i tak już mamy dawno swoich tylko trzeba wielką rekrutacje - bo pewnie mają za to grubo płacone. I jeszcze gdzie to na szkolenie nie pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy tzw "z ulicy " nadaje się do pracy w sklepie pepco - tu jest mnóstwo pracy na co dzień i oczekuje się od pracownika profesjonalnego i rzetelnego podejścia do wykonywanych obowiązków w zależności od stanowiska . Jest kilku pracowników na sklep i jeśli choć jedna osoba jest tzw obibokiem to od razu to widać . Tu nie ma przyznawanej premii uznaniowej a szkoda ! Jeśli ktoś przez kilka miesięcy dostawałby gołą wypłatę to wziąłby się poważnie za wykonywanie swych obowiązków albo sam by się zwolnił . A tak to każda kasjerka bierze taką samą premię - i ta co dobrze i szybko wykonuje swą pracę z zaangażowaniem i ta co robi wszystko aby tylko się nie zmęczyć . Chyba że sklep nie realizuje budżetów ale to już inna sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań pierniczyć że nie każdy nadaje się do pepco masz vm przemysłową odzieżową kierowniczkę cały czas na telefonie i zagłodzone kasjerki które całą robotę robią nie widzę problemu w wyeksponowaniu gaci dostajecie gotowe biuletyny więc droga koleżanko chyba ty się nie nadajesz do tej pracy skoro czystej polszczyzny nie potrafisz przeczytać dziewczyny jest ciężko z pracą ale jak możecie z dala od tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z ...dala od pepco... tam jest charowa za psie pieniazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ja pracuje ale jest cieżko za g*******e pieniądze i wciąż dokładają obowiązków może znajdzie się jakaś odważna kobieta tak jak kiedyś w biedronce może wywalczy lepsze warunki jakiś socjalny np.opieka medyczna ,liczę na to ze góra (centrala)to czyta i może zaczną doceniać pracowników i coś się zmieni w firmie na lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×