Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Ale z wielkimi plamami potu pod pachami to raczej nikt ładnie nie wygląda...wręcz zniechęca to klientów do rozmowy z nami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to każą się nie pocić ! Są dezodoranty i perspiranty wszelkie a nawet można przez zabieg laserowy ograniczyć do mini pocenie się . A może te co się bardziej pocą poniosą jakieś kary ? W takich eleganckich koszulach to trzeba się prezentować a nie pocić , ot co !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj same ułomy w tym poznaniu siedzą! oni balują,imprezują przepuszczją kase na imprezy a my jak głupie pitki po 12 godzin za marne grosze stoimy za kasą -a może doładowanie a może samochodzik za jedyne 7,99.... smutne :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
noo z tym samochodzikiem to pojechali na całego, niech obniżą cenę to się będzie sprzedawał a nie wciskać w produkt przykasowy, który powinien być przecież tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosiłabym bardzo o odpowiedź, za co mogą nie przedłużyć umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosiłabym bardzo o odpowiedź, za co nie przedłużają umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś upierdliwa ! A za co nie przedłużają umowy ?! No rusz głową i pomyśl ! Ponieważ osoba nie spelnia wymogów firmy albo nie nadaje się do tego typu pracy ! Albo rażąco narusza regulamin firmy lub przepisy bhp czy KP !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jeśli pracuje jak należy, zna przepisy bhp, nie narusza regulaminu, dobrze i schludnie wygląda, jest miła itd. a nowy kierownik rejonu jej wciąż nie lubi bo na samym początku nie ogarniała pracy mimo że teraz daje rade to co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o przedłużeniu umowy decyduje kierownik sklepu no chyba że podpadłaś na całego kierownikowi rejonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy na jakim jesteś stanowisku . Jak na kierowniczym to staraj się dalej bdb pracować to może z czasem kierownik rejonu zmieni zdanie ? Powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niee, nie podpadłam na całego;) ot małe upomnienie, ale jakoś dziwnie krzywo na mnie patrzy no chyba że mi się tylko wydaje, dzięki za odpowiedzi, miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanki Karola
Gorąca prośba do kadr w poznaniu. Prosimy w imieniu pracowników rejonu o szybki awans naszego kierownika rejonu Karola A. To świetny kierownik i specjalista na odpowiednim stanowisku. Jak nikt inny sprawdzi się w innym rejonie, lub na wyższym stanowisku. Nigdy nie mieliśmy lepszego kiero. Jest miły, uczynny, nie jest opryskliwy, potrafi rozwiązywać problemy, a przy tym jest bardzo lubiany, bo wprowadza dobrą atmosferę w miejscu pracy, a słowo „mobbing” jest mu obce. Nie potrafi tyranizować pracowników, straszyć, rugać podwładnych przy wszystkich, zasypywać ich obowiązkami, krytykować, a my możemy w samych superlatywach o nim się tylko wypowiadać i to bardzo długo. Rozumiemy, że firma musi się rozwijać, więc Karol, jako najlepszy powinien już odejść od nas gdzieś wyżej, nawet do centrali. Prosimy bardzo, bo jego talent marnuje się na obecnym stanowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy kierownicy rejonu są wspaniali i barrdzo tolerancyjni, prosimy o podwyżkę i nagrodę dla największego d.... kierownika rejonu.w głowach sie nie mieści jak można tak traktować pracowników, mobbing ... dziewczyny zbierajcie wszystkie dowody, notki, upomnienia,wydruki z maili itp. i do inspekcji pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś pracuje w pepco Poznaniu??? Zna ktoś kierowników z Poznania jacy są? :)hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas był taki przypadek że kierowniczkę sklepu mieliśmy zarąbistą zachrzaniała na równo z nami chk na 100% i co nie przedłużyła jej KR bo swoją sąsiadkę wsadziła a teraz mobbing to mało powiedziane co się u nas dzieje a KR nic nie widzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest i będzie są fajni i nie :) a zawsze chociaż nie wiem jak by się starał kr to komuś nie będzie się podobał...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas kierowniczka robi więcej niż kasjer jest super i kierowniczka rejonu też oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas KR ma swoich ulubieńców i robi z nimi takie przekręty, że hej, ale nikt tego nie widzi. pozwala rodzeństwu pracować na jednym sklepie, faworyzuje sklep jeden konkretny w rejonie. i nienawidzi facetów którym zdarza sie byc zatrudnionym w sklepach, wywala zaraz po okresie próbnym! i nikt jej nic zrobic nie moze, bo to krolowa a tak naprawde wies tanczy i spiewa.pieprzy o tym jak to chce pomagac na sklepach a tak naprawde wstawia zera za pierdoly! miala ulubiona pracownice w jednym sklepie(z-ce kierownika) to nic jej nawet slowem nie powiedziala jak tamta wyslala depozyt a nie zostawila kart ze spisem towarow w sklepie.nie wiadomo co pojechalo i w jakich ilosciach, ale KR jeszcze ja pocieszala zamiast opieprzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wieże że są tacy bo poprzednia kier rejonu tez taka była wszystko było na nie a ja dostałam op*****l że za dużo się odzywam hehe nie miałam z nią łatwo po prostu mnie nie lubiła i tylko czekała na moją wpadkę ale nie udało się jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOŻE O RADOMIU KTOŚ,COŚ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze cos o Lesznie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problemy,żale rozwiązujcie we własnych sklepach i własnym gronie nie wstyd wam że sr.....cie we własne gniazdo-jestem zwykłym kasjerem i jak na każdym sklepie są wzloty i upadki,ciężko pracujemy ale nigdy nie stawiam swojego sklepu w zły świetle bo i po co?użalanie nad sobą to najgorsza rzecz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o odezwała sie... tylko ze te nasze źale wszyscy maja gdzieś- jak to mówi nasza rejonowa-jak ci sie nie podoba to napisz na kartce wypowiedzenie, na twoje miejsce jest 100 chetnych,nikt za toba płakac nie bedzie... tylko ze zapomina ze za nia też nikt płakac nie bedzie -nie ma ludzi nie zastąpionych, a kr zawsze bedzie wyżej srał niż.... a po drugie po to jest to forum żeby ponarzekac! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci na gorze maja wszystko w d***e!Masz z********ac jak maly samochodzik, najlepiej nie chodzac na przerwy!!!Dzień dobry, siateczka, doladowako, produkcik?Nie sprzedasz-z***** sprzedasz-ch_j ci w ryj!Jak Chińczycy w fabrykach.Owszem pracuje tam, bo nie mam wyboru, to jedyny mój dochód. Psychika siada, zero motywacji tylko zjeby.Nap*****la ci roboty na kasie miedzy klientami i co chwila-zrobilas juz?A klienci takie barachlo, ze sie zygac chce.Porozpier.........ja wszystko na sklepie i wielkie mi rzeczy.Od czego jestesmy?GOWNO NIE ROBOTA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety oni nas maja w dupie to dlaczego my mamy ich szanowac i starac sie jak głupie cipki w imie czego-sprzedaży? zastraszania? satysfakcji? .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma należąca do afrykańskiego holdingu nastawiona na maksymalizację zysku przy przy minimalizacji kosztów własnych - to czego Wy chcecie ?! Żeby było jak w Europie ?! Macie mieć coraz więcej obowiązków za śmieszne wynagrodzenie a Polska jest właśnie taka "konkurencyjna " dzięki dziadowskim płacom za mnóstwo pracy wykonywanej przez takich jak Wy ! To jest problem w całej Polsce a nie tylko w Pepco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MACIE CUDNE CIUSZKI DLA DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same zale tu wylewacie,a po co nie podoba sie to zmienic prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co chodzi z ta Agnieszka??? bo widze iles stron watku z nia?? czy to jakas kierowniczka czy jakis niezadowolny klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fanki Karola ha ha ha jak się chce pozbyć rejonowego to najlepiej w superlatywach pisać a prawda jest MROCZNA HA HA HA pamiętajcie szanuj kierownika swego bo możesz mieć GORSZEGO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×