Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość Dolores

Stosowałam przez trzy miesiące Green Barley Plus i udało i się zrzucić 12 kg. Oczywiście dodatkowo zrezygnowałam z cukru i piłam 2 l wody. No i ruch, u mnie akurat spacery. Kupowałam tutaj http://nplink.net/AnOFXr1x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata

Moim zdaniem nie ma lepszego sposby na pozbycie się nadwagi jak zastosowanie Slimunox. 3 miesiące i po nadwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lana

jest - TillSlim - skutecznie, natualrnie i w rozsadnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia

jeśli są zdrowe i bez żadnej niepotrzebnej chemii to spokojnie zadziałają. Ja np przyjmowałam Intestę z maślanem sodu na trawienie i wszystko bardzo fajnie mi ona wyregulowała pracę jelit. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czerwona herbatka, mocna kawa, ostre przyprawy podkręcające metabolizm. oczywiście to wszystko w połączeniu z dietą, skuteczność porównywalna lub lepsza od gotowych supli ze sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melka

ja po namowach zamówiłam figurena. Po kuracji schudlam 13kg i nie miałam żadnego efektu jojo. Wystarczy nie wracać do starych nawyków żywieniowych. To klucz do sukcesu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Naturalne i bezpieczne są te oparte o zielony jęczmień. np. ten: zbijaniewagi.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata M

Ja zdecydowałam się na zakup Slimunox i jestem bardzo zadowolona. W 3 miesiace pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola

Ja stosuję fittspray. Fajny bloker apetytu w ciekawej formie 🙂 Nie podjadam już i dzięki temu moje odchudzanie w końcu daje efekty 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina

Mi z pomocą Slimunox udało się schudnąć dość sporo kilogramów.Wiadomo że same tabletki nie dały by rady ,do tego zmieniłam nawyki żywieniowe,trochę więcej się ruszałam no i w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

W moim przypadku po dołączeniu Foreverslim do diety i ćwiczęń, w końcu waga zaczęłą spadać. Obecnie minął miesiąc od startu i już jest 6 kg mniej więc dla mnie jest bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamomo
2 minuty temu, Gość Hania napisał:

W moim przypadku po dołączeniu Foreverslim do diety i ćwiczęń, w końcu waga zaczęłą spadać. Obecnie minął miesiąc od startu i już jest 6 kg mniej więc dla mnie jest bardzo skuteczny.

Oj tam pitolisz jak potluczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexandra

Ja stosuję fitt spray pro, który świetnie blokuje apetyt i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Polecam wszystkim, którzy nie lubią bądź nie mogą zażywać tabletek lub kapsułek. Ten wygodny i łatwy w aplikacji spray o ciekawym smaku pomógł mi juz pozbyć się 5 nadprogramowych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. 
Serdecznie mogę polecić :) Posiłki różnorodne i zbilansowane.


Dieta jest również układana pod osoby cierpiące na cukrzycę czy problemy z tarczycą, 
dobierana pod twój typ metabolizmu, 
a co najważniejsze bezpieczna w porównaniu do super diet 1000 kcal

Jeżeli chcesz spróbować to zapraszam do skorzystania z linka a dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   


www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alona45

I jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra

Ja zdecydowałam się na zastosowanie Foreverslim i nie żałuje tej decyzji. Moim zdaniem to najlepsze tabletki na odchudzanie jakie mozna kupić i bezpiecznie stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Jak dal mnie to z tego co obecnie znajduje się na rynku, jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudzanie, to najskuteczniejszym z nich jest Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakoma

U mnie nic innego tak bardzo nie pomogło, jak Foreverslim, u mnie dieta trwam już 3 miesiąc a efekty są pierwsza klasa, bo aż 15kg już mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubassek

Formoline.pl - działa i jest super ... zdrowe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

Według mnie tabletki Slimunox to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała.Dzięki tym tabletką w końcu udało mi się pozbyć oponek które szpeciły mój wygląd.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Moim zdaniem jednymi z najlepszych tabletek jakie są w przypadku problemów z nadwaga, a które faktycznie skutecznie wspomogą jej likwidację, to nie ma jak Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Odchudzanie z Foreverslimem na prawdą nie jest trudne.Przede wszystkim trzymanie się zasad kuracji i wprowadzanie zmian rozłożone w czasie.To jest klucz do sukcesu.Jeżeli tylu osoba się udało to tobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa

To że udało mi się schudnąć dzięki Slimunox to jest ważne .Ale jeszcze ważniejsze jest to że udaje mi się utrzymać prawidłową wagę co wcześniej raczej mi się nie udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertert34

moja siostra zamówiła figurena ponieważ bardzo jej koleżanka polecała. Pracuje na siłowni przy fitnesie..
Siostra schudła w miesiąc 5 kg więc figurena fajnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daraia

Ja jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Foreverslim. Przez 3 miesiace stosowania tych tabletek w połączeniu z dietą schudłam 12 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella

Mi udało się zwalczyć nadwagę dzięki preparatom Slimunox, w 3 miesiące pozbyłam się 13 kg nadwagi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

jak na razie dla mnie najlepszym środkiem na odchudzanie bez dyskusyjnie okazał się Foreverslim, dzięki niemu schudłam w 2 miesiące 7kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi miastokobiet.pl/ziola-tybetanskie/

a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.        

Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia i błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!.

Gdyby jakiekolwiek tabletki działały to ludzie byliby szczupli.

Zdrowa konsekwentna kuracja naturalnymi ziołami Tybetańskimi i zdrowa dieta jak najbardziej ale tabletki? po co sobie niszczyć żołądek dla i tak szybkiego efektu jo-jo L.

Różne diety typu:

dieta proteinowa dr Dukana, dieta 1000 kalorii ,dieta 1200 kcal, dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe.

 

Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko oryginalnych ziół w postaci suszu a nie chinskich tabletek czy proszków udających  tylko oryginalne Tibetan herbs.

A inne tabletki i proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp to  bardzo TOKSYCZNE trucizny.

Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu.

To naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre odżywianie.

Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie  uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”.

Ja ostrzegam przed chemią i z własnego doświadczenia namawiam na kurację ziołami Tybetańskimi, ja naprawdę  przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc właśnie Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu mocno podkręciłam swój metabolizm i dużo schudłam poprawiając zdrowie oraz komfort swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azalia

Zgadza się, te tabletki Slimunox dają świetne efekty - nie wiem do końca na jakiej zasadzie to działa, bo w sumie tak szybkie efekty bez jojo są dla mnie sporym zaskoczeniem. Nie zmienia to faktu, że dzięki tym tabletkom całkowicie odmieniłam swoje życie. W końcu jestem szczęśliwa - bo bycie otyłym, to wegetacja, a nie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Moim zdaniem jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudzanie, to nie ma lepszego od Foreverslim, ja dzięki tym tabletkom schudłam 14 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×