Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hania grubasek

Jakie preparaty odchudzające działają ?

Polecane posty

Gość gość
african mango jest bardzo dobry, sama stosowałam i w przeciagu trzech miesięcy schudłam 13 także jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikacje w zakresie dietetyki i odchudzania, zapraszamy na zapis do rocznej szkoły w kierunku specjalista do spraw dietetyki Ostatnie wolne miejsca w grupie! NOVA Centrum Edukacyjne tel: 796-400-142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweelka1234
Żadne nie działają. Bez zmiany diety i ćwiczeń efektów po prostu nie będzie:) Ja zaczęłam zamawiać Wygodną Dietę i zapisałam się na fitness, chudnę i czuję się świetnie a to dla mnie najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam NOVA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo dobre efekty miałam po tych https://africanmangosklep.pl w trzy miesiace - 12.5 kg wiec jest czym sie chwalić, oczywiście uważałam z tym co jem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, z african mango schudłam ponad 12 kg ogromnie się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosując preparat Slimunox a do tego trochę ruchu i mniej obżarstwa w moim przypadku odniósł pożądany efekt.Waga spadła,a ja teraz jest szczuplejsza ,szczęśliwsza i bardziej pewna siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami zmiana myślenia trwa dużej niż sam dieta a kończy się zazwyczaj efektem jo-jo bo ludzie po tym jak schudną bardzo szybko wracają do starych przyzwyczajeń.Stosowanie Slimunox pozwala na systematyczne wprowadzanie zmian.Co skutkuje trwałą utratą wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oladuża
TillSlim pali tłuszcz jak głupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś stosowałam african mango, sporo schudłam bo 11 kg i całe szczęście nie pojawił się efekt jojo waga utrzymuje się do dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również należę do grupy zadowolonych klientów po african mango, moja kuracja trwała trzy miesiące efekt to 13 kg czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupła35
Jak dla mnie najlepszym suplementem na odchudzanie jest http://nplink.net/R9Ep1iiS - Jego regularne stosowanie efektywnie wspomaga metabolizm tłuszczu oraz pobudza redukcję jego zapasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudnij i zarabiaj na chodzeniu! To naprawdę działa Nowa bezpieczna i darmowa aplikacja, hit w UK Sprawdź sam: swcapp.uk/i/i926473

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo dobre efekty uzyskałam po fitt spray, w składzie jest african mango i wiele innych składników wpływających na poprawę metabolizmu i przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Choć najbardziej ceniłam go za hamowanie apetytu, w wielu sytuacjach był wybawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki fitt spray stosujesz? Ja mam progress tylko kurcze już mi się skończył i nie mogę go nigdzie dostać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyżej oceniany naturalny produkt odchudzający, zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci. Zapraszam do lektury gifhttp://nplink.net/c6mituzr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję fitt spray pro ( zielony ) pytałam producenta o ten czerwony ale niestety wycofują go z polskich sklepów. Cholerka wie dlaczego, a co do zielonego to bardzo mi się podoba działanie, chudnę a to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam tabletki Slimunox przez trzy miesiące w tym czasie zmieniłam nawyki żywieniowe byłam bardziej aktywna.Teraz mogę się pochwalić wagą 61 kg.A dobre nawyki żywieniowe zostały,czasami pozwolę sobie na coś słodkiego i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja stosuję fitt spray pro, ten zielony i prawdę mówiąc nie wiem czy może być jeszcze skuteczniejszy, ponoć czerwony jest co wydaje mi się nieprawdopodobne. Po czterech tygodniach stosowania schudłam 5,5 kg. Dla mnie super efekt, jeszcze nigdy tyle nie schudłam po suplemencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie zdecydowanie najlepsze są suplementy diety oraz sama dieta - ja polecam w tym celu zajrzeć na www.Sanavita.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wielu próbach trafiłam na bardzo skuteczny produkt https://fittspray.com, kilogramy spadają i do tego poziom tkanki tłuszczowej maleje. Dodatkowo nie trzeba łykać tabletek, bardzo tego nie lubię, za to ogromny +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastosowałam Foreverslim i jestem jak najbardziej zadowolona, Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi, gdzie wcześniej nie udawało mi się to przez prawie 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpia

potwierdzam, też stosuję fitt spray i efekty są bardzo dobre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×