Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samba samba25

od dzis lody tylko obrzezanym

Polecane posty

Gość samba samba25

od dzis postanawiam robic lody tylko obrzezanym. nie bede sie juz zmuszala na widok wstretnej skory. ktore dziewczyny sie do mnie przylaczają ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okierstraa111
ja sie przylaczam . mam dosc wstretnych skor wiszacych bleeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaminga kontrara
no własnei moze takie nierobienie lodow spowoduje ze panowie zrozumieja w koncu ze my nie lubimy tych napletkow i ze to kwestia estetyki i higieny. kraje bardziej cywilizowane takie jak niemcy, wlochy, portugalia juz to zrozumialy i tam sie obrzezuje wszystkich a u nas ?? ciagle ciemnogrod. przylaczam sie do aksji - moj chlopak musi byc obrzezany jak bedzie chcial sobie pociupciac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna ciziaa
JESTEM ZA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawier
to wypad do arabowa!!! Tam mozecie obciagac paly smierdzacym arabom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszysta kociszka
smierdzi to twoja pala z napletkiem jak chcesz obiaganie to sam sobie obciagnij idioto! my kobiety XXI wieku nie ruszymy takiego swinstwa z napletem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuguzugu
napletom mowimy NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzezane
penisy kojarzą mi sie tylko z żydami, chcecie dawać dupy pejsom to won do Izraela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za, ale w tym wypadku wypadałoby, że dziewczyny tez powinny sobie poskracac te wargi sromowe- jakas sprawiedliwośc musi być albo łączmy sie w pary bułki+obrzezani motyle +niobrzezani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze 50 lat temu obrzezaniu poddawani byli tylko żydzi. teraz to normlane wrecz zalecane ze wzgledów higienicznych .. no i jaka frajda dla kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareczeczek
Panowie od dzis niema lodow. Nasze baby zglupialy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo na odwrót bułki(czyli schowane) + fiutki schowane (nieobrzezane) motylki (widoczne i wystajace) + widoczne główki (obrzezane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaaa
mnie sie wydaje ze wiele panow poddalo by sie orbzezaniu tylkojest to dla nich krepujace. udac sie z tym do lekarza i poddac sei zbaiegowi, dlatego trzeba obrzezac juz malych chlopcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katastroilaana
Ja do tej pory mialam tylko jednego chlopaka i mial taki duzy napletek ze jak mu wisiał to cala glowke mu zakrywal. dl amnie bylo to odrazajace, nie zgodzialm sie nigdy na loda. kochałam go ale nie moglam sie przemoc, strach przed ta skora bylsilniejszy, balam sie ze przez nia sie uduszę. jak teraz widze te zdjęcia w necie tych obrzezanych kutskow to az mi slinka leci :) przed takim to napewno bym nie miala oporów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka ja karolinka
franczesko a decyduj sobie i sam tez rob sobie dobrze bo my kobiety nie chcemy wstretnych napletkow! sam sobie bierz do buzi i obiagaj. pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastazyja kinsky
ja wymagam od faceta obrzezania, jesli nie to niech spada, tego kwiatu pol swiatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samba samba25
W ramach rewanżu proponuję zewnętrzną pochwę. Pozbyłam się tych obrzydliwych war, fałd i faftocli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoo heellaaa
tylko obrzezany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mac
Jaka higiena, moze na pisakach pustyni. Wiesz teraz wszedzie sa prysznice. Absolutnie zrozumialym dla mnie wybro gustu ale glupie argumenty juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghje
jakies dziwne to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whattttttttttttt
A ja nie wiem o czym wy mówicie :O... ja nigdy nie miałam faceta, któremu zwisałaby jakaś obrzydliwa, powiewająca skóra... Każdy miał jej hmmm" w sam raz"? Tak, że zasłaniała dokładnie tyle ile potrzeba. A po co usuwać coś co w niczym nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym się przejmować
Takie głupie babskie gadanie. Tutaj udają twarde feministki a za chwilę zakładają topiki typu "Czy jeśli nie będę jadła stolca mojego partneta to on się obrazi i pójdzie do innej?", "Powiedzcie mi, co zrobić żeby mój facet wył podczas seksu z rozkoszy i nie oglądał się za innymi", "Jak go zatrzymać?".... Bo to właśnie baby stają na rzęsach żeby złapać i zatrzymać faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghje
one sa fetyszystkami obrzezanych ,bo to oczywiste ze skora nie przeszkadza.MOze je podniecaja obrzezane.TAki kaprys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstantynopolitanczykiewiczów
ale o to chodzi ze skorka nie powinna nic zaslaniac . caly penis powinien byc na wierzchu wtedy jest sliczny zdrowy i pachnacy. co z tego ze sa prysznice ale nigdy dokladnei tego co masz pod skorka nie umyjesz, bys musial ja zdjac wyprac i znowu wsunac :) a to niemzoliwe. doatego mezczyzni powinni sie pbrzezac. przeciez to tylko zabieg a roba z tego bog wie co jakby to nie wiem jaka straszna operacja byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lizanko pierwsza klasa
obrzezanie nie jest fetyszem! w niemczech 80% facetow jest obrzezanych . a wy polacy jak zwykle zacofani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstantynopolitanczykiewiczó
Z tego właśnie powodu usunęłam sobie wargi sromowe mniejsze, łechtaczkę i dziesięć centymetrów jelita grubego. Właśnie ze względu na higienę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×