Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZATROSKANA

NAJWIĘKSZE PORAŻKI W WYGLĄDZIE POLEK

Polecane posty

Te laski na fotka pe el są świetne:-D A opisy pod zdjęciami jeszcze lepsze:-D Chyba wyrosło nam młode pokolenie prostytutek, bo każda wygląda jakby szła do pracy pod latarnię:-P Ja się nie dziwię, że potem są gwałty i tego typu rzeczy, jak one same się proszą żeby ktoś je przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie na nie
pomaranczowa skora po solarium zolte wlosy od zle zrobionego balejazu spalone wlosy trwala wystjace stringi z biodrowek wystajace tłuste boczki z biodrowek nieogolone pachy nieogolone nogi + biale rajstopy+ spodnica sztuczne paznokcie przyklejone do.. stop... (!!!) ogolnie grubaski w opietych ubraniach (szok) narazie to tyle z najbardziej razacych bledow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropopo
ja tak soma jak Laura Diaz myślę że gdyby nie tak ubrane dziewczyny nie było by tyle gwałtów i tego typu historii. Jak można tak wyjść na ulicę?(mówię o tych zdj). To jest przebranie a nie ubranie pezecież! Wszystko o czym mówię już było czyli te okropne nieudolnie zrobione pazurska, solarka, kozaki , szpile w których nie potrafią się poruszać, jkaś galaretowata masa wylewająca się z zamałych biodrówek...ogolone i narysowane czarną kredką brwi(to lubię chyba najbardziej), fajka w zębach, a o makijażu to już nie będę się rozpisywać...a z resztą dużo by mówić. Jednym słowem masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalisja
hm...co do tego ,z e dziewczyny same prosza sie o gwałt to nie chce za bardzo komentowac- nikt nie ma prawa ich zgwałcic, nawet jesli beda sobie szły ulicą nagie!!!!! - a co do reszty to zgadzam sie , ze nadmiar solarium to lekka przesada i te dziewuchy szpeca sie strasznie takim pomaranczowym kolorem ( czas pokaze jakie beda laski tak za3 4 lata-zmarchy etc:))) - poza tym faktycznie, chyba nic mnie tak nie wnerwia jak za małe ubrania!- no kurde trzeba byc niezbyt rozgarnietym, by nie widziec tego czy cos jest za małe na przyklad.nie mam nic przeciwko ludziom troszke tęższym, ale na Boga, nie afiszujcie sie ze swoimi wystajacymi brzuchami. - ogolone brwi i namalowana czarna kreska to tez jakis horror, szczegolnie u dziewczyn 15, 16 letnich( swoją drogą małolaty uwazają ze są piękne tylko z racji wieku-hehe...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeeeejuuuuuuuuuuu
Co sie z wami dzieje, ja nie moge... jeszcze kilka stron tego topiku dojdzie, i wyjdzie na to ze KAZDY wyglad to najwieksza porazka:/ "Faja w gebie" (jak gdzies tam bylo) - a co, to juz Polki nie moga palic? "Czarne lub brazowe wlosy pod spodem a na wierzchu farbowany blond" - taka fryzura jest ladna, sama taka mam... To co, juz nie mozna sobie wlosow pofarbowac bo to porazka?:/ "Bluzki z cekinami i naszywkami" - no nie, to juz przesada! A co szkodzi naszywka na bluzce? Sprawia ze bluzka jest ciekawsza a nie jednokolorowa i monotonna. Pozatym, tak gadacie i gadacie, a ciekawa jestem jak wy wygladacie:/ Spojrzcie na siebie czy to przypadkiem nie jest porazka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 500 panoramicznych
jejjjjjjjjjjuuuu ktos tu chyba poczuł się obrazony:)Kazdy ma prawo do wyrażania swojej opinii na jakiś temat,tak mi się przynajmniej wydaje.Mi nie podoba sie taka fryzura z czarnymi włosami pod spodem a z blondem na wierzu i wcale np. nie uwazam ,ze moja fryzura jest najpiękniejsza na świecie(mam strasznie cienkie i wypadajace włosy).Nie podoba mi się tez jak dziewczyna chodzi zbyt często na solarium i ma pomaranczowy odcień opalenizny.nie podobają mi sie też długie,niezbyt profesjonalnie zrobione,rzucające się w oczy tipsy,co nie znaczy ,że swoje paznokcie uwazam za najładniejsze i idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apropopo
Zamiast się boczyś zobacz sobie jaki jest temat dyskusji!!! To co się Tobie podoba ktoś może uważać za totalną porażkę, i na odwrót!!! A tak wracając do tematu to świetne są też czrne stopy z twardymi zrogowaciałymi piętami w sandałkach na 10 cm obcasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tandetnie ubrane osoby sa wszedzie, moze wy nimi tez jestescie, a nawet nie wiecie? To, co mnie drazni u Polakow to wlasnie to obgadywanie i krytykowanie. :O To jest najwieksza porazka. Jakby wszyscy byli ubrani tak samo to by bylo nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum modaaa
jejuuuuu to pewnie jedna z tych tipsiar - na podstawie twojego opisu wnioskuje ze nie masz stylu dziewczyno!!!! jedna z tych klonów-tipsiar,hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"brunetka nocą \"no i oczywiście, najwiekszy hicior: baiło, czarne pasemka!\" czyli uwielbiana i bardzo popularna tutaj fryzura na SKUNKSA \" a mnie tak bardZo sie to podobalo:(:D:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnfgjfgj
wiekszosc polek nie ma stylu. na szczescie ja mm. dzieki gobu nikt nie muysli ze jestem polka.:) w polkach nie podoba mi sie: fryzura ala "miska" fryzura ala"skunks" polski balejaz w east finchlej (Londyn) w Domino Pizza jest taka grupa polek ktre wygladaja jak .......nie powiem co? hahaha! umiesnione nogi, czyli brak jakiej kolwiek aktywnosci fizycznej brzydkie nierowne zeby. zadko ktoa ma ladne. jOSOBISCIE JESZCZE NIE Widzialam polki z pieknymi zebami. No oprocz mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opamietaj sie
no akurat powyższy wpis jest bez sensu, bo niby jak umięśnione nogi mogą świadczyć o braku aktywności fizycznej? Otłuszczone uda, to tak, ale umięśnione? Przecież sport wyrabia mięśnie. Mam znajomą która jeździ do pracy na rowerze kilkadziesiąt kilometrów i wlasnie przez to ma grube, umięśnione uda :) A co do krzywych zębów - to akurat nie jest wina tych dziewczyn, że mają krzywe. Nie każdego rodziców było stać na aparat za pare tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskaqqq
a co to jest fryzura ala miska? bo nie kojarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Jak masz kase to zrobisz wszystko. Z tymi umięśnionymi nogami to dopiero!! ja biegam codziennie dlatego mam wyrobione nogi, grube bo grube ale bez grama tłuszczu. więc nie myl sobie wszystkiego z kasą..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna pisac ze nie dziwicie sie ze sa gwalty i ze sie same o nie prosza? czy wy w ogole wiecie co piszecie? nie ch sobie nawet laza z cyckami i cipa na wierzchu, a wy usprawiedliwiacie gwalcicilei? czy wy jestescie normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie gadki podobne do wypowiedzi pewnej pani posel z Samoobrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmaciane spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie porażką wśród Polek jest totalny brak WŁASNEGO stylu. Polki są nudne, są własnymi klonami, nieciekawe nieumiejące dopasować stroju zarówno pod względem kolorów jak i nawet okazji (!), po prostu nie mają wyczucia smaku. I to jest masakra. Już wolę popatrzeć na jakąś oryginalną babeczkę, która zaintryguje mnie strojem, zaciekawi a nie setki barbi czy czegoś tam jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niom tak
no tak polki na wyspach poznasz po za malych ciuchach: obcisla krotka bluzeczka zdjeta z mlodszej siostry, biodra na wierzchu, ohydaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emica
Obgadywanie to mój brzydki nałóg :P Też mi się nie podoba pomarańczowa spalenizna, tak jak i niedobrany podkład. Wnerwiają mnie też blond tapirki i tipsy (jak one sobie, z przeproszeniem, tyłek podcierają?). Ale wkurza mnie też ta nowomoda, czyli legginsy, balerinki i do tego minispódniczka, i fryzura na Piasta Kołodzieja. :P Kobieta powinna wyglądać ładnie i elegancko, ale przede wszystkim kobieco. A najbardziej mnie denerwuje, jak wszystkie wyglądają tak samo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×