Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analiztor

seks analny z kobieta w ciazy??

Polecane posty

Gość akeemona
ja mam wlasnie pytanie do was jak to powinno przebiegac? moj maz juz jakis czas temu zaproponowal mi zebysmy sprobwali. ale ja sie boje. czego powinnismy uzyc? jakiegos lubrykantu? i przede wszystkim, najwazniejsze...czy nie zostaje kupa na czlonku jak sie go wyciagnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilogram to za mało
no pewmnie ze zostaje na nim kał i własnie dlatego tego nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaa
A ja jestem ciekawa czy wasi mężowie też tak chętnie dali by sobie coś wsadzić w odbyt. Dlaczego to kobieta zawsze musi sie poświęcać żeby tylko facet był zadowolony z seksu, myśle że kobiet które naprawdę to lubią jest bardzo niewiele i tzreba mieć do siebie ogromne zaufanie żeby sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaje ta kupa na fiutku czy
nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhemmm ---> co za zbieg okolicznosci mnie tez taka tubka po cygarze pomogła :) co do anala tez długo mialam opory...ale teraz moja ukochana pozycja od tyłu jednoczesnie w obie dziurki..mmm..mega orgazm,rozkosz doprowadza mnie do łez :) pozdrawiam for all 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abstynentka
olaboga: popieram , tylko kobiety sie poświecają a faceci "rżną" seks analny to typowe zboczenie, ludziom sie widocznie bardzo nudzi a potem narzekaja na choroby i jak tu potem lekarzowi powiedziec: " Boli mniue bo pozwoliłam w dupę" Łeeee Ps: to tylko moje zdanie, nikomu przeciez nie zabronie takich praktyk. od razu zastrzegam że obelg nie biorę na poważnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaa
Twój paluszek to nie to samo co jego penis, on go pewnie ledwo czuje, Wyobraź sobie że próbowałam seksu analnego kilka razy ale ciągle jest on dla mnie tylko poświeceniem i wątpię zeby to sie kiedyś zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaa
Twój paluszek to nie to samo co jego penis, on go pewnie ledwo czuje, Wyobraź sobie że próbowałam seksu analnego kilka razy ale ciągle jest on dla mnie tylko poświeceniem i wątpię zeby to sie kiedyś zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabogaaa
Twój paluszek to nie to samo co jego penis, on go pewnie ledwo czuje, Wyobraź sobie że próbowałam seksu analnego kilka razy ale ciągle jest on dla mnie tylko poświeceniem i wątpię zeby to sie kiedyś zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty nie rozumiesz ze tu nikt nikogo nie zmusza do czegokowiek? po prostu rozmawiamy a wy od razu z wyzwiskami,mnie tez dlugo bolalo wiec najpierw byl paluszek,potem tubka po cygarze a dopiero proby z penisem tylko wiesz ja jestem juz z mezem 17 lat a nie wiem z jakim ty mialas doczynienia partnerem,mimo wszystko pozdrawiam i zycze zebys kiedys sprobowala i zeby bylo ci przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witanko
hej dziewczyny, kobiety nie dajcie się podpuścić, to świr który ma fiksację na seksie analnym sam włazi na takie topiki i zieje niby świętym oburzeniem nie dyskutujcie z nim szkoda waszych nerwów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olabogaaa ----> juz wyzej odpowiedzialam na twoj post ,mnie to sprawia przyjemnosc i nikt mnie do tego nie zmusza,proste np scat czy pissing jakos mnie nie podniecaja wiec nie probouje i nie ma takiej sily ktora by mnie zmusila,to musi byc moja decyzja,milego dnia..zmykam do pracki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysylysylysy
Ja moją kobiete która jest w ciąży kilka razy w miesiącu posuwam w pupe bo wie że jak sie nie zgodzi to ją zdradzę więc ząbki zaciska a ja jadę ją w o***t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×