Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NieWIemJuzCoRobic

Problemy z wypróżnianiem!!!

Polecane posty

Gość 56645ee
radzę najeść sie kiszonych ogórków i popić koperkową herbatą.Mówie wam...pomaga. ja miałam przez 4 dni ostatnio takie zaparcie,że myslałam,że umrę. ale wole o tym już nie myslec,choć wiem że i tak wróci ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie straszyć dziewczyn
e... jak nie wypróżniała się pzez tydzień to nie znaczy że zaraz do szpitala i lekarza:O też tak miałam, skończyło się zatwardzeniem ale mnie nie rozerwało, nie mam problemów z przemianą materii , wypróżniam się prawie codziennie koszmar!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam
co u ciebie, czy lepiej się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illa ..
pomoglo ? bo ja tez mam to samo i nie moge nic poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwww
mnie tez to meczy,wc co 4,5 dnii jakos herbatki nie pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat na czasie
radę i zrozumienie problemu znajdziesz w tematach: Zasady dietetyczne, Chudnij bez wyrzeczeń, Piramida zdrowia, Hipokinezja i innych na: www.vademecum.zdrowia.orv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyyy
mecze sie z tym od dluzszego czasu ,kupilam bisacodyl -ktora to brala ?3 tabletki podzialaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkuś
proponuję siemię lniane na wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyyy
siemie lniane pilam i inne naturalne metody tez pzerabialam to na mnie nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyyy
na ulotce z bisacodyl pisze ze od 1 do 3 tab -ktos ma doswiadczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koolaa
siemie lniane działa tylko trzeba mielone nie odtłuszczone 3 łyzki codziennie zalane wrzątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GreenTea
Czy picie czerwonej herbaty wpływa na "sprawy kibelkowe"? Ja jakiś czas temu miałam mega zatwardzenie i się zastanawiam czy to nie przez herbatę. Jak myślicie picie pu-erh może powodować zaparcia? A jeśli chodzi o skuteczne sposoby... nie znam żadnych :(. Ale wypróbuję ten z olejem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie pomogła
dieta warzywno-owocowa (oczyszczająca) dr Ewy Dąbrowskiej na podst. książki "Ciało i ducha ratować żywieniem" - na drugi dzień diety byłam tylko 6x w kibelku - i to nie była biegunka tylko normalne wypróżnianie. Koszt książki około 11 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabii55
cześć - zrób sobie lewatywę. Na przyszłość zmień dietę jedz więcej surówek, a mniej białego pieczywa, ziemniaków i mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i słusznie
wypróznianie to nie problem,nie wiem po co wogóle jest ten topik juz tyle razy pisałem o tym:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorkaTopicuP
No sorry, ale jakbyś nie robił kupy od tygodnia to wypróżnianie byłoby dla Ciebie problemem! Potrzebowałam szybko jakiejś rady i ciekawa byłam czy ktoś jeszcze ma takie kłopoty -więc założyłam temat. Prosze sie nie czepiać, tylko napisać coś sensownego. A tak w ogole to chyba dzięki kefirowi moje jelita zaczęły pracować ;). Topic b.się przydał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty nie wiesz
topik sie przydał????a kto to tak dopuszcza zeby nie wyprózniac sie tydzień????wiadomo że kwasne mleko pomaga suszone brzoskwinie a juz w ostatecznosci po czterech godzinach siedzisz w kiblu po solo magnezowej,wiec po co tyle szumu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorkaTopicu
Nie wiedziałam o kwaśnym mleku -serio. A tak w ogole, to co to za sol magnezowa? :D [ pierwsze słysze].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie dobrze czyści
po alkoholu - na drugi dzień jelita puściutkie, no ale to sposób raz na jakiś czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty nie wiesz
łeeee to jak Ty nie słyszłas o kwasnym mleku i soli magnezowej,to o czym my tu piszemy???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutorkaTopicu
Założyłam temat żeby się właśnie o tym dowiedzieć. Więcej zrozumienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie dobrze czyści
do Ty nie wiesz - sól gorzka = magnezowa nie jest obojętna dla organizmu, raz na jakiś czas to i owszem jak z alkoholem:) ale co za duzo to szkodzi. Zreszta na mnie ani mleko kwasne ani sól gorzka nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty nie wiesz
Co to znaczy nie jest obojetna????przeciez nikt nikomu nie kaze ja stosowac codziennie:)a alkochol prowadzi do nałogu wiec nie ma porównania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicniewiem_p
czeste problemy z zaparciami, problemy z wyproznianiem, defekacja raz na tydzien - to mog.a byc problemy np. z tarczycą. Mam neidoczynnosc, to wiem ze to jest jeden z objawow, tzn. zwolniona przemiana materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie dobrze czyści
mi nałóg nie grozi- taka ciekawostka tylko ze na kaca czyści dla rozweselenia topiku, sole nadmiernie używane są szkodliwe jak mamy zaparcia częste to jedyne rozwiązanie błonnik, błonnik i jeszcze raz błonnik oraz oleje, jelita musza pracować, zsiadłe mleko, kefiry czy probiotyki w kapsułkach wspomagają jelita wprowadzajć właściwą florę w jelitach. No i na koniec woda - duzo wody aby błonnik nie czopował jelit. Pokarmów z błonnikiem jest dużo- jabłka suszone,sliwki, morele, kasza jaglana perłowa, brązowy ryż(najwięcej) , otreby , len i wiele innych pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia84
Dużo błonnika, kefiru i surówek mało ziemniaków, mięsa, białego pieczywa, słodyczy - i będzie O.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haciia
ja biore laxoberal to takie krople i pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donna x
tez to mam i nic mi nie pomaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiciii
mnie pomagaj a tabl bisacodyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixxi
mam to tez i niewiem co zrobic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×