Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

🌻❤️🌻 CHOC POL I LAK....... Choć pól i łąk Odmładzasz krąg, Roznosząc woń miłosną, Nie wrócisz mi Młodości dni, O czarodziejko, wiosno! Nie wskrzesisz złud, Pojących wprzód Zachwytem serce moje, Nie dla mnie już Rumieńce róż I świeżych uczuć zdroje. Więc z czary twej Dla innych lej Rozkoszy słodkie miody, Niech z twoich szat Rwie cudny kwiat Kochanków zastęp młody. Mnie tylko daj Szumiący gaj Nad moją głową senną!... I otocz mnie W głębokim śnie Miłością dusz promienną. (30 III 1889) Adam Asnyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JODELKOOO!!! Gdzie jestes? czekam na Ciebie a moze GRABEK nam pokiwa :D WIAZKU; Cierpliwa LESZCZYNKO, JARZEBINKO2 ! Czy jestescie tak bardzo zajete? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️👄 Amorek przeleciał obok twego lóżka a wiesz skąd wyleciał ? Z mojego serduszka! Przyleciał by Ci buzi dać byś mógł spokojnie i słodko spać! Aniele mój schowaj mnie w duszy, a w skrzydłach otul snem. Ty przy mnie zawsze bądź, w niebiosach ukołysz, otul słodkim niebem i zaśnij obok mnie... DOBRANOC BIESIADO! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY 🖐️ BIESIADO! 👄 Pozdrawiam w piekny sloneczny dzien, wybieram sie do kosciola, a potem wyjezdzamy na spacerek........... za miasto, do zobaczenia wieczorem[mojego czasu] :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO🖐️ Kochana JARZEBINKO_____________witaj kochana🖐️ Przepraszam,ze wczoraj nie towarzyszylam Ci na BIESIADZIE. Och,co za ciezki byl dzien! Na rozjazdach,,,, Wrocilam do domu pozno wieczorem zmeczona i szczerze mowiac juz zabraklo mi czasu na BIESIADE. Dzisiaj pierwsze kroki skierowalam na BIESIADE! A tu tyle pieeeeeeeeeknych rzeczy! Dziekuje Ci JARZEBINKO,ze stalas na posterunku! Od jutra nowa praca____________zobacze,jak to bedzie z tym czasem na nasze biesiadowanie.Najgorsze sa poczatki,,,, Kochana moja___________prosze o wyrozumialosc!Dziekuje!!!! Pieky koncert___________slucham i odplywam hen daleko,,,, KOCHANE DRZEWKA! Mam nadzieje,ze u WAS wszystko OK. Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARZEBINKO kochana___________"Cztery Pory Roku mam w swoich "zbiorach".Piekne nagrania,,,, Im jestem starsza,tym czesciej je slucham,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragmenty Małego Księcia Niczego nie zdołałem wówczas pojąć! Powinienem oceniać ją wedłu czynów, nie zaś według słów. Ogarniała mnie swym zapachem i blaskiem. Nie powinienem był nigdy uciekać! Dlaczegoż nie odgadłem czułości ukrytej w jej drobnych podstępach. Kwiaty są tak pełne sprzeczności! Byłem zbyt młody, żeby umieć ją kochać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko rzeczy oswojone nadają sie do poznania. Ludzie nie dysponują już wystarczającą ilością czasu, żeby coś poznać. Kupują gotowe wyroby u sprzedawców, a ponieważ nie ma sklepów z przyjaciółmi, ludzie już ich utracili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przypominacie w ogóle mojej Róży. Jeszcze nie stałście się niczym. Nikt was nie oswoił i wy nikogo nie oswoiłyście (...) Jesteście piękne, lecz puste. Nie można dla was umrzeć. Oczywiście jakiś zwykły przechodzień mógłby pomyśleć, że moja Róża jest do was podobna. Ale jedynie ona jest ważniejsza od was wszystkich, ponieważ to ją podlewałem. To ją właśnie włożyłem pod klosz. Ją ochraniałem parawanem. To jej narzekań i przechwałek słuchałem, a czasmi milczałem w jej towarzystwie. Bo to moja Róża!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kochane Drzewka! 👄 JODELKO! Trzymam kciuki i musi byc dobrze.👄 Cierpliwa LESZCZYNKO! 👄 .......ZAPACH ROZY.......... Jesteś dla niego wszystkim jesteś słońcem, kropelką z liści po ciepłym dniu, po wielkiej burzy jak tęcza... błyszczysz w jego oku, trwasz w jego miłości jak róża w półmroku... A gdy rozchylą się płatki róży, czy pozostanie zapach na dłużej ? Pozdrawiam wraz z zapachem wszystkich kwiatów świata.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje KOCHANE DRZEWKA! 🖐️ JARZEBINKO i CIERPLIWA LESZCZYNKO! Piekne slowa,,,,delektuje sie nimi! JARZEBINKO____________dziekuje za kciuki! Nie lubie zmian,,,a jednak ciagle cos zmieniam.Dlaczego ma byc zle? Mam cicha nadzieje,ze bedzie wszystko dobrze____jak zwykle. Takim optymistycznym podejsciem podchodze do moich zmian. Mam strasznie duzo zaleglosci w korespondenji,,,nadrabiam ja i odpisuje moim PRZYJACIOLOM,ktorych spotkam w moim "swiecie". Czyz zycie nie jest piekne???? I tym optymistycznym akcentem_______mowie do zobaczenia! Pozdrawiam WAS bardzo serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli potrafisz spędzić z kimś pół godziny w zupełnym milczeniu i nie czuć przy tym wcale skrępowania, ty i osoba ta możecie zostać przyjaciółmi. Jeśli zaź milczenie bedzie wam ciążyło, jesteście sobie obcy i nie warto nawet starać się o zadzierzgnięcie przyjaźni. — Lucy Maud Montgomery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Krzycz: Wiosna! Wołaj: Słońce! Przez cud życia daj się unieść cudownością światła. Przypatrz się skowronkowi - śpiewa wysoko na nieboskłonie. Wiesz dlaczego? On nie musi płacić żadnej dzierżawy. Patrz w niebo i nuć. Dla ciebie też słońce świeci za darmo. Otwórz się na życie! Żyj! Przestań zaprzątać sobie głowę gonitwą za pieniądzem, by jeszcze więcej i więcej posiadać. Pozbądź się rzeczy, które są ci niepotrzebne. Uwolnij swoje serce z nici zagmatwań i tysiąca niedorzecznych pożądań. Otwórz się ku życiu! Żyj! Radość wtedy przepełni ci serce i wróci chęć do życia. Słońce zaświeci, a ty zaczniesz tańczyć. A kiedy będzie padał deszcz, możesz pogwizdywać. Odczujesz, że zostaliśmy stworzeni dla radości. \" - Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM BIESIADO! 👄 Drzewka moje kochane pozdrawiam serdecznie i zycze milego dnia! Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień.🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ BIESIADO!!! Witaj kochana JARZEBINKO! Jak milo CIEBIE zobaczyc ,choc na chwilke,,,, Jestem bardzo ciekawa,dlaczego nasze drzewka nie odwiedzaja nas. Grabik wyjechal,,,a reszta? Dzien nie nalezy do latwych,,,, (...) jeśli się uśmiechniesz, mogę oddychać; jeśli się roześmiejesz, mam dość pokarmu, aby przetrwać następne kilka dni. — Jonathan Carroll Pozdrawiam bardzo serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam JODELKO! 👄ciesze sie, ze znalazlas chwile na nasza Biesiade! 🌻 zycze milego wieczoru! A nasze Drzewka .....zabiegane? Przekazuje Wam pozdrowienia od JARZEBINKI2 .👄 DOBRANOC BIESIADO! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE JARZEBINKI🖐️ JARZEBINKO____________milo bylo na krotkich pagaduszkach! Do uslyszenia na zlaczaczach,,,,, JARZEBINKO2___________dziekujemy za pozdrowienia!! Jestem z TOBA🖐️ KOCHANE DRZEWKA: WIAZKU____czy pamietasz nas jeszcze? CIERPLIWA LESZCZYNKO___________macham do CIEBIE! GRABKU_____________jestem sercem przy TOBIE!!! Och,,,jaka jestem zmeczona.Padam! Pozdrawiam bardzo serdeczna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×