Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kerlik

doradzcie - CZERWONA SUKIENKA NA WESELE I SREBRNE DODATKI PLUS BIALY ZAKIET?

Polecane posty

Gość kerlik

wlasnie zastanwiam sie ... sukienka jest raczej skromna tzn ma prosty kroj ale idealnie dopasowany i podkresla to co powinna ;) jest z satyny czerwonej, ma szersze marszczone ramiaczka i pod biustem tasiemke przyszyta z kokardka, jest za kolano w ksztalcie litery A. Ubiore do niej srebrne delikatne sandalki, srebrna torebeczke i kolie i bransoletke do kompletu - srebro z cyrkoniami. Jak myslicie - czy bedzie pasowal krotki dopasowany bialy satynowy zakiecik??? zawsze czerwien kojarzyla mi sie z czernia...ale czarny zakiet wydaje mi sie smutny jak na lato...tylko nie wiem czy bialy bedzie pasowal... doradzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa haaaaaaaaaa
bedzie pasowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornika27ijuz
a czerwona sukienka na wesele i czarne dodatki plus biłay żakiet ??? Dodatki to: buty, torebka, kolczyki, naszyjnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mysle ze super, tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaD
jestescie?? bo ja mam kremową z czarnym skuienke i sie własnie nad zakietem zastanawiam... czarny?, ale tak na wasele? nie wiem czy pasuje...do tego czarne buty i torepka ale mam czarną wiec zakiet powinien chyba byc kremowy??..odp..buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_Narcyza
Biel, srebro i czerń to kolory neutralne, więc pasują do większości barw, z czerwienią włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psuczka30
Cześć !!! Ja też mam wesele i tez zakupiłam czerwoną sukienkę. Oto mój "wystrój": czerwona sukienka, czerwone buciki, biały żakiecik, biala torebka, złota biżureria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie jakos nie widzi bialy zakiet... ale pewnie duzo jeszcze zalezy od tego, w jakim to wszystko jest stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×