Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

oki oki Energy ale jak juz rozmawiamy konkretnie to do bólu ;) Zostawmy ten romantyzm dla innych którzy tu zajrzą ;):P No to o czym myślisz Krytyk??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadanie gadaniem Krytyk a moja skrzynka mailowa nadal pusta :O ehhh a juz się napaliłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa własnie się mylisz :):):) balangowałam mój kochany braciszek wpadł w odwiedziny do Polski :P oj wesoło było wesoło...przedłuzyłabyś sobie po weselu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze qrcze kłamiesz, to Twoja wypowiedź: \"Mam 33 lata męzatka od 13 syn Daniel i Piotr Mąz jak mąż zony nie mam szatynka(choc wawiak jest daltonem i mówi ze czarna) niebieskie oczy średni wzrost średnia waga średni intelekt czy tyle starczy??\" Za mało biust/talia/biodra poproszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo cóż powiem szczerze nie mierze tego :O i nawet nie znam nr miseczki w biustonoszu:O naprawde poprostu bieliznę kupuję rozmiar M...mówi ci to coś??? :):P Ponadto te wymiary są w jakimś stopniu Ci potrzebne do wysłania tej intrygującej fotki??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czym kłamę?? Krytyk?? Jesli chodzi o opcję o kim myslisz Ty a o kim ja Ty o znudzonej męzatce a ja mam inne opcje myślenia :) czyli bardziej skoncentrowane na meskiej płci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strefę bezpieczenstwa?? a cóz ma do twojego bezpieczenstwa wielkość mojego biustu??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo wiesz Energy jakby chciał znać rozmiar buta to napewno bym zrozumiała w koncu rapciem wielkosci kajaka mozna kogoś niechcący nadepnąć ale biust?? no nie wiem czy bywa az tak niebezpieczny?? bynajmniej napewno nie mój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo czekamy pierwsza ;) Pokaż krytykowi jak się to robi??:):) oczywiscie odsyłamy swoje ;) Blubla z mojej strony raczej taki nokaut nikomu nie grozi ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza Durna
Muszę nocha podpudrować, he he :D Aż nie wierzę, że ujrzę te kolory tęczy szarej kurki domowej! Energio, wysyłam.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie weszli do mnie faceci...jeje jacy przystojni :) w białych koszulach czarnych spodniach i krawatach ...chyba mi się omdleje :) Zaczęłam szczekę zbierac z podłogi jak ich zobaczyłam..az się zaczeli usmiechać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierwsza Durna
wszystko co pierwsze i durne - to ja 🖐️ A teraz pozwolcie mnie się skupić na przeskanowaniu kompa w celu odnalezienia fotografii. Hmm - takie rodzinne czy takie nagie? Jaki wariant..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×