Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

energy a wracając do tematy to ten punkt w @$##$$ to ja tak dokładniej , bo u mnie to jest gdzieś na obrzeżach #@%$#%, ja to mam radoche od początku do końca, taka promocja...:D mnie , jak mówi mój mąż, można zabić, nie używając żadnych dodatkowych środków... serce nie wytrzyma.. mi tam odpowiada.. :classic_cool: i moje pytanie takie jest(hihihi): sa trzy miejsca w cilele człowieka-głowa, serce i dupa (pozdrawiam Pania Cenzor!) dupa ma to do siebie, że jest to nazwa uogulniająca pewien obszar w okolicy lędźwi... więc ..... sprecyzuj!!!!!! :P i znowu sie rechocze i głupawa na całego... :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P poszłam dalej:P a wawiaka zapytac warto może medialni mają inaczej.. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm myslę ze oni tzm mezczyzni sa raczej prosto skonstruowani ;) wiec co tam się wawiaka o wulkan pytac :P jak kazdy wie i zrzeszone i te nie zrzeszone w grupie ;) Blubla ja to specyfik kobieta jestem bo mój punkt jest zupełnie gdzie indziej niz tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce do domu 😭 na samą myśl, że i tak jak wróce nic tam nie zdziałam ani teraz ani wieczorem mnie 😭... jakaś deprecha dwubiegunowa mnie wzieła-raz sie śmieje, raz ryczeć mi sie chce.. może to niedobór jakiś hormonów.. :O ide zapalić ..może raczycho głodne albo co?.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energia- teraz ja spadłam z obrotowego krzsła! jesteś dziewicą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa blubla te wnetrznosci to nader interesujaca lektura :):P Nawet się dokształcic mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbierzcie poczte.. tak żeby wam umilić początek dnia.. ja juz rechocze.. i wogule to cześć dziewczyny..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to jakiej mikstury użyłaś??:P Ja mam niezawodną ...nazywa się \"dzieci idą do babci\" ;) zawsze działa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj ją nawet zastosowałam;) ... mogę powiedziec tylko jedno ...mmmmmmmmmmmmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zadziałała Twoja siła wewnętrzna i piękno zewnętrzne?? :D:D:D ehhh chyba tak jak Ty przegłodniał ;) a czy przypadkiem nie pisuje do jakies grupy wsparcia??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a wy myslicie, że jak ja to przeczytałam to co, spokojnie strząsałam popiół z papierosa? rechotałam jak żaba w trakcie tarłowania, czyli tarła składania... :P ale te modelki to też pocieszające. jak z takich hmmm brzydul zrobic potrafia cuda, to co z nas by zrobili.. boginie normalnie, boginie.. zaraz puszczam dalej modelki.. a jak!!!! :D:D:D:D a propos tego co wysłałam-żywymi łzami sie zalałam jak przeczytałam \"tylko biedronka nie ma ogonka\"... ja taki widok mam często , bo Mała uczy sie samodzielności, czyli wylewa zawartość nocnika do kibelka (i jej to nie upokaza), a potem wyszczerza sie maksymalnie i próbuje patrząc \"przez nogi\" wytrzeć sobie tyłek po siusianiu.. przeważnie kończy sie to wystajacymi kawałkami papieru.. ale nie śpiewa takich frywolnych piosenek po zabiegu..:D a potem przychodz (nie zależnie czy jesteśmy same czy ktoś akurat jest, bo to ważna sprawa jest) z gaciami przy kostkach i pyta-mama, dobze?? :D:D:D wogule, co czytam to płacze.. i nie moge przestać.. a ostatnio byłam u brata pomóc troche, czyli przypadło mi pilnowanie naszej gromadki-razem 4rka dzieci od 2 do 8,5 roku.. i ta mała jak gada to ni chuja nic nie rozumiemm.. więc co chwile prosiłam o tłumaczenie sratszą siostre co mówi Marynia.. jaja.. :D:D:D jeszcze raz czytam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi boginiami to prawda Blubla :) Raz jeden w życiu zdarzyło mi się że wizażystka mnie umalowała. Te spojrzenia, eh... warto było :D A gdyby jeszcze ktoś fachowo uczesał, oświetlił i sfotografował.... Ach, jak mi dobrze, czuję sie piękna :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego nie wiem co facetom daje ogladanie fotek przy dzisiejszych mozliwosciach fotografii cyfrowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chwile dostaje odpowiedzi na maila albo gg.. chyba więcej roześmianych dzisiaj bedzie.. dobra, dochodzi 10ta.. nadzieja a ja juz mam zaplanowane popołudnie.. rodzice maja remont:( taki the best!! zrywane podłogi, rujnowana łazienka, wstawiane okna.. po prostu.. tragedia.. potrzebny człowiek do pomocy, cięko widze sie dzisiaj wieczorem.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×