Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

ja sie dziwie, że ty jeszcze na nas nie krzyczysz.. prawie krytyka żeśmy spławiły, ale nie chcący..:P sytuacja została uratowana nakładką na \"zbyt małe hmmm przyrodzenie\":P chociaz może on sam ci to wytłumaczy, bo mi sie język plącze.. od ziewania.. jakoś nawet pisac sie nie da jak sie ziewa, a co dopiero mówić :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek luzaki Kope lat :D Widze tu jakieś romanse się szykuja i to bez mojej autoryzacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh blubla jakoś Krytyk nie jest az tak urażony skoro nadal pisze ;) Podoba mi się jak facet potrafi krok po kroku do celu....taka meska konsekwencja ;):P Czesc wawiak juz nas oskarżali żeśmy się tak po kryjomu ;) Trzeba to im jakoś albo wyperswadować albo dac powód aby gadając gadali prawdę co??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wawiak wróciłeś, niewdzięczny po długiej nieobecności.. dostałam super wiadomość i juz wiem, że będe mieć super tydzień, jestem przeszczęśliwa i wogule.. :D:D:D:D a gdzie Energia sie podziała?? i durna baba i Blondi... ech, jest super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie miała seks z mężem w piątek ;) pewnie o taka wiadomość chodziło :D Cześć wam dziś jestem tylko chwilami bo musze troche ponadrabiac ale już jutro znajdę więcej czasu, to sopbie pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex mam na codzień... dostałam miejsce w przedszkolu dla małej, a to prawie graniczyło z cudem..:D a potem z tej przewielkiej radości wziełam sie za zaprawy-pikle, przeciery, dżemu-oczywiście wszystko na raz.. :O dzisiaj boli mnie każdy mięsień..trzeba będzie to rozmasować z wieczora .. dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo witam :):):) Dziś 21 mamy jakieś Asie na forum?? jesli tak to wszystkiego naj.... :) Ja mam za to Asie kadrową ;) Czesc blubla czy wszystkie Kadrowe muszą byc na A???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weseleee, hej wesele tańcowało, i grało i śpiewało ile tchu... jeszcze mnie nogi i gardło bolą :) Mięśnie po pracach w kuchni mozna wymasować, Blubla, ale jak tu poradzić sobie z gardłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Energy to Twoj mąż musi chwalić sobie blogą ciszę w domu??:D:D:D:D Ja jak kiedys tak zachrypłam to się rodzina na mnie za gadulstwo do bólu wyżyc mogła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę jak konkretnie :P no i jak tu odmówić??;) Krytyk wiesz ze wawiak tez wysłał nam pierwszy??? :P a ty chciałbys tak rach ciach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze maleńkie pytanie przed castingiem ;) co lubisz oglądać najbardzej??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wargi mówisz Energy??;) Ja tez chetnie zobacze;) Ciekawe co do pokazania ma Krytyk ale on tylko taki konkretny w jedną stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Energio, które wargi chcesz pokazać? Oby było widac te mniejsze i większe. Qrcze ja tylko konkretnie w jedną stronę, bo nie mam nic do pokazania (mam małego i sie wstydzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wargi z języczkiem, ale tylko na wymiankę :) Żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce..... dowcip mi się przypomniał: pijany facet dzwoni do drzwi, otiwera kobieta: -pszzeprasszzzamm, sszzzy ja tu miessszzkam? -nie , prosże pana, pan tu nie mieszka Za chwilę sytuacja się powtarza, trzeci raz to samo. W końcu facet poirytowany : -to jak to? Pani mieszka wszędzie a ja nigdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energio mam chęć Ci coś wysłać, ale...nie ufam wam zbytnio, Wam tzn. stałym bywalczyniom topiku, wyślę jednej, to tak jakbym wysłał wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk, wyskoczyłeś z tym swoim domniemanym niedoborem (mam małego) jak filip z konopii, nikt cie nie pytał, nikt fotek małego nie chciał. Myśmy chciały Twoje oczęta zobaczyć. Li jedynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energy nie wyskakuj przed orkiestrę ja chce widzieć fotkę jak u wawiaka w plażomajtkach ;) aa nie tam oczęta oglądać :):):) no wyślesz mi Krytyk?? obiecuje ze jako uprzywilejowana to nawet im nie powiem ze dostałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, te oczęta to był wyraz mojej najwyższej delikatności i głębokiej troski o samopoczucie Krytyka w naszym twoarzystwie :) Jakby się ośmielił, oswoił, zaufał, zobaczył, ze nie gryziemy (ewentualnie tylko wbijamy szpile) być może byłby i plażomajtki, kto wie :) nie każdy jest taką medialną bestią jak Wawiak, zeby się prężyć do foty w plażomajtkach na dzień dobry ja to rozumiem też nie umiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×