Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

nieee zadnych i teoria blubli się u niego sprawdza ze ma całe 2 metry wzrostu z tego 178 wzrostu własciwego a reszta to dł..... :P Czasem chetnie bym go odstąpiła ...bo sie skubaniec tak kreci w nocy jak ma chec ze w koncu ulegam aby moc spokojnie spac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obaliłam teorie 2 metrów, mój ma wzrostu własciwiego prawie 2 metry... a długość f *** to na bank nie 3 cm... na bank!! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Coraz ciekawiej. zboczone kostki knorra Przeczytałam gdzieś że seler poprawia libido męskie, ale mój luby nie chce jeść, bo mówi, ze nie potrzebuje. O wiem, dziś mu zaproponuje selera, to się w garść weźmie :) Pod ambicję go wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energy to nie wiesz co robic jak zasnie?? matko wystarczy złozyc usta w rulonik i nie wierze ze się nie obudzi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, przy Was to nawet na męża ponarzekać nie można:p, mój też duży, gdzie by go nie mierzyć. Tylko, ze akurat dziś pewnie zmęczony będzie. i na inne ekscesy widoków też nie ma Jak pech to pech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo pojeżdzić ręką po plecach i zjechać w bezpieczne miejsce, na bank sie przewróci na wznak.. a potem .. co ja cie uczyć będe.. a sposób absolutnie sprawdzony ja to czasem słysze- ...może być na śpiocha, nie przeszkadzaj sobie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze, może Ty bezwiednie usta w rulonik układasz i dlatego Twój chłop tak się w nocy wierci.? W jakiejś chustce na twarzy może śpij....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włansie nie on sie wierci bo ma tyle energi jak ty :):):) ale jakbym ja była przegłodzona to nie afrodyzjak tylko gwał bym zastosowała :D:D:D:D:D Moze przesadzam??:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiecie :) :p co to za eksces na śpiocha :O takie na spiocha i na raz dwa trzy to przez dwa tygodnie miałam po pachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no chyba ze ty chcesz pokosztowac ;):P to co innego ale myslę ze tu tylko amfa pomoze przy Twojej energi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu, Energy, nisko tzn. przy wylocie, czy przy pępku :D:D:D:D:D:D:D:D:D i przepraszam za wnikliwość, alw ciekawy temat sie zaczyna wawiak i krytyk padną pod biurka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wiesz to dla czytajacych naszą grupe wsparcia moze byc cenna informacja ze obok luznych coś tam wrazliwe jednak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wiesz, jak taki wymagajacy qrcze, ten puntk jest, to nie wiem gdzie go umiejscowiić mam... witaj spowrotem Energyy w grupie wsparcia.. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaa, dla oświecenia mas znaczy... :) Nie chodzi o wrażliwość, tylko o to, gdzie się energia koncentruje :P niektórym blisko mózgu, innym przy sercu, a mi tak dano że w @#$%^&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekleństwo czy błogosławieństwo? Pytam, bo gdzież mam pytać jak nie tu :) Poza tym, przecież też macie takie oko cyklonu, czy epicentrum trzęsienia... czy jak tam zwał nie udawajcie że nie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wiedziedzałem że jak nasza energy wróci to topik się rozgrzeje do czerowności od postów :D Jestem dosłownie kilka minutek w cywilizacji więc postanowiłem się przywitać i dowiedzieć co u moich uroczych kafeterianek :) Szczególne pozdorowienia dla energii z którą wszyscy się stęskniliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha! a mówiłam, zaraz krytyk \"mimochodem\" zajrzy na topik cześć wawiak... my tu powazne tematy rozpatrujemy.. wywnętrzniamy sie co do naszych punktów wulkanicznych.. a gdzie twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak tylko się przywital Energy raczej spokojna twoja blondi główka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×