Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

same complementa.. aż się rumienię Krytyk, a czemuż to wieczorem dopiero :( Ja zaraz spadam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ale ten topik się ostatnio rozwinął. Niedługo nie będe znał połowy rozmówców naszego tematu o luźnych. Widze że krytyk szaleje i usilnie stara się dostać jakieś foty naszych kafeterianek. Najwyraźniej nie wie z kim o tym pogadać :D Oczywiście żartuję mam fotki naszych dziewczyn ale tylko dla mnie. Blubla gratuluję miejsca w przedszkolu , wiem że traz o to ciężko. qrcze sprawdzałem skrzynkę i nadal nic nowego od ciebie nie dostałem Energia no cóż :D pozdrowienia dla wszystkich Mam nadzieję że jutro się będę więcej udzielał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wawiak, miło mi - durna się kłania 🖐️ Co byś nie pozostawał w tyle, skorzystałam z gościnności luźnych i jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):):) Jak tam wieczorne pogawędki?? :P Krytyk powiem jedno....mmmmmmmmmmm....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie te dziewczyny??? Blubla nie mów że pracujesz??? Energy!!!! echo echo echo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc qrcze:) było super cudownie piięknie i milutko:P spałam nawet w stodole:D Kurde pielgrzymka ma w sobie to cos ze nie zaminilabym jej na 2tygodniowe wczasy w Tunezji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytyk mmmmmmmmm? Czyżbym miał konkurencję w postaci przystojniaka z mazur? :) Cześć Alex kope lat I witam nowa luźna durna babę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza wszedzie była porzadna. W wawie podobmno było 50 błyskawic na minutę Jak tam pielgrzymka alex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że to nic w porównaniu ze sztormem na Śniardwach, ale u mnie niebo rozświetlone było przez prawie 10 minut, do tego huk, rzeka wody i szalejący wiatr nie boję się burzy, ale wczoraj wyglądało to apokaliptycznie, brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta takie nowe doznania W sumie to nigdy nie kochałem się w trakcie burzy a wczorajasza by się świetnie do tego nadawała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak a czy napewno to były grzmoty burzy??? :P Jesli masz takie marzenie erotyczne kochac się w błyskawice to czemu go wczoraj nie zrealizowałes??:P Konkurencja?? dla Ciebie??? eee nieee Energia potwierdzi ;) (licze na wsparcie Energy:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już wszystkie go widziałyście? A ja nawet nie widziałem naszej nowej kolezanki Durnej Podobno niezła :) Co do seksu wczoraj podczas burzy miałem nieprzyjemność prowadzić samochód i głównie się skupiałem na tym żeby zobaczyć cos na dwa metry do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak całą burze prowadziłes?? ;):P Oki już się nie czepiam ;) ale seks też mozna uprawiać w autku ;) nie wiem czy wszystkie Krytyka widziały ja tak ;) No a Pierwszą musisz ładnie poprosić ;) ma ogniste spojrzenie ;) Pozdrowionka dla Pierwszej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krytk nie chce mi ulec :O, foty nie mam, nie mam więc danych do porównania. Na szczęscie dla Wawiaka na razie nie musze weryfikować swoich wyobrażeń o \"ciachu\" :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A która to pierwsza? To jest jeszcze jakaś inna nowa dziewczyna oprócz durnej? Rozumiem że posłał ci fotki nago skoro sa takie wyjatkowe? :) Widac chłopak sie nieźle stara Za to ty nadal nie wysłałaś swoich z plaży :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energia skoro jestem ciachem to dlaczego niekt mnie nie chce skonsumować? Musimy sie jeszcze raz spotkać to wtedy chcoaciaż powiesz o jakim jestem smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak no przeciez pisałam ze bylo pieknie cudownie i szalenie:p burza jak sie w domku śpi czy nawet autkiem prowadzi to nic takiego... gorzej jak sie w namiocie podczas tej burzy śpi albo w stodole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma się czego domyślać :p Blubla już nas ustawiła w różnych figurach geometrycznych, w trójkącie z Qrcze włącznie :D:D dlatego teraz, cokolwiek piszesz - i tak wiadomo o co chodzi..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energy to moze teraz naprawde sprawdzisz jaki wawiak ma smak??:P to tak tylko dla zachęty pytam ;) Wawiak juz tyle wysłałam zdjęc ze już teraz to tylko nagie mi zostały :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×