Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

albo zabić bez skrupułów bo co może powiedzieć jak sie jeszcze bardziej uwali nastepnym razem??:O no dziewczyny robi sie co raz ciekawiej. podsumujmy: mamy \"na stanie\" 1. medialne ciacho, soczyste całusy i pachnace nieziemsko (no tak mozna wywnioskować z opowiadań) 2. ekstrakt hollywood smile i małych rozmiarów, widać niedowartościowany.. :P jakos samo mi sie nasuneło.. nie widziałam, nie wiem , hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała mieć nogi do szyi ;) Czy jest na to Krytyk jakać recepta??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz wiec nie mozna ich za mocno ćwiczyć bo jak się przeholuje mozna takimi bicepsami ważny organ uszkodzić :P Bo jakby tak dla przykładu za mocno się zacisnęły???....ojjjj bolałoby bolało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy żartujecie, a moje mieśnie Kegla przysparzały mi kiedyś sporo kłopotu. nie wiem jak to się stało, ale w tańcu mi sie wyćwiczyły :D:D. Dobrze, ze mięśnie szybko flaczeją :). Dobrze w tym akurat przypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energia 🌻 pełna konsternacji cisza nastał jak krytyk przyzał sie do posiadania pochwy i wykonywania ćwiczeń.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten krytyk jest tajemniczy Widać ktoś musi osobiscie sprawdzic co on tam ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wawiak czytaj ze zrozumieniem :P nie pamietam czy przeslalam Ci prezentacje w power pointcie;p Krytyk klimatyczny masz podpis :P teraz sie kapnelam sopiero:O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Energy przez te szalencze duchoty boli mnie czaszka:P Idzie zwariować dzis zastanawiałam się co włozyc aby nie dojśc do domu tak mokra jak wczoraj :O Mąż mój stwierdził ze najbardziej mi do twarzy w niczym:O heee cwaniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno mąż wie co mówi :) A on później tylko założy Ciebie na siebie i jakoś tę cięką pogdę przetrwacie :) Trzeba męża słuchać! Czasami ;) Jak Ci pasuje - oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energy no wiesz jakbym pracowała w domu przy sprzątaniu i gotowaniu a dzieciaki na kolonii to kto wie czy taki strój bym dla niego nie wdziała ;) no moze jeszcze fartuszek coby mi się uda nie zachlapały ;) ale do pracy \"szaty cesarza\" zakładać??:P Już by u mnie chyba nikt nie pracował tylko ja bym miała mase do roboty:O tłumy w sekretariacie :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim luźnym :) Zauważyłem ze 90% ostatnich wypowiedzi qrcze ma podtekst seksualny czyżby naszej drogiej qrcze czegos brakowało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widziałem więc nie moge sie wypowiadać o twoje atrakcyjności Poza tym nasz kurczaczek może miec poprostu dni płodne a kazdy wtajemniczony wie czym to się objawia ;) dlatego tez nie przypisywałbym jej podniecenia twojej fotce Ale zawsze mozesz tak się pocieszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc chłopcy ;) Nie mam wawiak dni płodnych ale te bezczelnie bezpłodne :O i rzeczywiście związane z tym barki :P Krytyk nie powiem ze ten pan ze zdjęcia to nie suflecik ale czy na sam widok fotki miałabym się pocić na dole??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo przecież myślę miło ;) Miło sobie popatrzyć można :D Wysłałam wam coś na pocztę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czee.. nieźle.. a ja nic qrcze nie mam!!! to, że sie nie odzywam nie znaczy, że mnie nie ma..😠 krytyk :D jestem pod wrażeniem.. nie wiem co cie przekonało?? ale fote mam.... fajna ciuchcia:P:P rewanż na twojej skrzynce.. a nowe, aktualne będą niebawem, bo jedziemy w przyszłym, tygodniu do naszego już Darłowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niech mi ktos powie, że kobieta nie ma siły rażenia.. czyli przekonywania marsjanie nazywaja to zdaje sie \"babskim uporem\", ale kto ich słucha.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×