Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

Cześć :) Ja ostatnio strasznie zalatana... :o Spotkanko w tę sobotę? Poprosze o maila co i jak i gdzie i o której, wpadnę do was pogadać ;) No to lecę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mamy dziś niedzielę czy n
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarantowy kałamarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam bywasz złośliwy cofnij się kilka stron wstecz i zobaczysz...dla mnie ta kobieta ma ciasny ale umysł...skoro wirtualność z Tobą ją pociąga...ale też najlepszego życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łyliam, rozumiem, że się nudzisz :), nie wchodź na nudne topiki bo zaśniesz na siedząco :p Tylko ostrzegam, bo podbno niektórym ise u nas zdarzało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czego tu zazdrościć ?:) luźni potrzebują grupy wsparcia, żeby jako tako funkcjonować :):) Nie ma czego zazdrościć, naprawdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł?!!!! cisza... :O ja popierdalam:O, nic sie nie zmieniło i nie iwdze szans na zmiane. teraz ylko z motorkiem w dupce licze, pisze itd.,żeby wyjść o tej magicznej, piprzonej 3ciej godzinie.. 😠 miłego popołudnia... i 😭 tak bym chciała was zobaczyć 😭 brak mi naszych luźnych (nie cisnych) głupot na każdy możliwy temat.. pa! dajcie znać chociaż jak było, ech 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blubla!!!!!!!!!!! witajjj:D Ja wlasnie w Lodzi wrocilam...Matko tam strasznie jest....wszyscyy sie gdzies spieszą, auta zapierdalają jak nie wiem Nie umiem sie jeszcze odnazleźć w tym WIELKIM MIEŚCIE:O Ja jestem ze wsi i nigdy nie musiałam w takim zgiełku funkcjonować:o A tak poza tym to Łódź jest ok:p i uczelnia tez boska;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Miłam zaszczyt i ogromną frajdę przede wszystkim spędzić z Qrcze trochę czasu na żywo :) Okazało się, że luzy ma jakie deklarowała, a może i większe :) Cu o Was dziewczyny? :) Alex jak szkółka? blubla - mam nadzieję, że mimo zachrzanu, trzymasz swój Blublowy fason i szyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kłade na łopatki mit o swoim luzie.. :O oprócz \"normnalnego\" zapierdalanka, miałam nieoczekiwane \"zejście \" pracownika, co wiąże się ze zmianami wszelkiego rodzaju w wypłatach wynagrodzeń.. na prawde żal żony i dzieciaków-trójka-14,11,8 lat, kobieta 37 lat i niepracująca... to jest tragedia mi tylko namieszała ta sytuacja w papierach im zawalił sie świat.. w takim nastroju właśnie siedze i nie mam już siły dalej grzebać chce do domu.. i przytulić sie do swojego chłopa, a nawet jak bedzie grzeczny dowie sie jak go kocham trzymajcie sie ciepło.. zazrdoszcze spotkania.. 🌻-ki dla was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Blubcia naprawdę to przykre, ale co zrobisz? nic nie zroibsz :( Przytulić się jedynie możesz Uwierz lub nie, ale my na tej randeczce żałowałyśmy że Ciebie nie ma z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Energyy a jak ja żałowałam, ech.. ja i tak do was dojade, nie wiem kiedy , nie wiem jak, ale wiem, że sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie przychodzą i odchodzą ... bywa. Dzis płaczemy a jutro wracamy do codzienności Blubla spotkanko zabójcze nikt nigdy nie pokazał mi tak warszawy jak Energy :)))) szkoda tylko ze deszcz ale wiecej za to w kanjpce posiedfziałysmy Energy zwracała uwagę swoim sexownym niebieskim sweterkiem ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×