Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*qrcze*

luźne dziewczyny.....wiedziałam !!!!!

Polecane posty

no zakopują mnie regularnie.. 😠 na dodatek wciąż nie grzeją, jakaś awaria. A my marzniemy na potęge dzisiaj moje starsze dziecko jedzie na biwak(do jutra) , czyli spanie poza domem i bez mamy.. Jak ją znam to zniesie to dzielnie.. a dla nas oznacza to wieczór z jednym dzieckiem, które śpi juz ok.20tej.. Raj normalnie.. musze poczytać co tam \"nagryzmoiliście\" przez ten czas.. a jak spotkanie? wciąż aktualne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałka :) Jest dobrze :) Wczoraj byłam z lubym i kumplem w Jeff\'sie a potem w Wooku.... pojedlim i popilim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześ moje kochane luźniarki Mam dzis bardzo dobry humor Raz że pogoda w wawie naprawde letnia Dwa że za 15 minut jdaę poporacowac do Juraty na 4 dni A trzy że juz mi się kończy ten cały pieprznik w robocie i wkórtce będę znów miał duzo czasu na gadanie o luźnych tematach :) W poniedziałem wracam do wawki to sie odezwe Szczegolne pozdrowienia dla Blubli która chyba tak jak ja ostatni znikneła z forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Mili :) Fajnie, ze jesteście, choć dziś mi ciut mało. Przytulania na żwo mi trzeba, życie czasem tak kujnie ostro... Dobrze, że to minie I już nie będę smutać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wawiak :) Energy, nie smutkaj, toż Ty Dobra w końcu jesteś ;) 👄 Raz pod górkę a raz z górki :) Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) Dobrym ma być dobrze, prawda? :p i bedzie, już ja sie postaram :) A Wawiak będzie zażywał morskiego klimatu w Juracie, ehhh ten to pożyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Blubla ja Ci nie chce przypominac po co to sie na biwaki jeździ:p zrób dziecku wykład przed;) Ja tez mam dzis swietny humorek :D Pogoda śliczna mnie chyba nastraja:) aż miło:):):) Zaraz jade z mamą do mista to moze jakies buciki sobie wreszcie wyszukam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej dziewczyny Energy ma romans z jakims rudym kocurem ;) mmmmm Tygryskiem normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
intymnie z nickiem Dobra Energia??? hahahaha nooo to sobie poflirtowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee głupi tylko chwytliwy i aj go wszędzie wywęsze :D:D:D:D także z twojej intymnosci nici/!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Przychodzi hipochondryk do lekarza i mówi:* * - Panie doktorze, żona mnie zdradza, a nie rosną mi rogi. - Proszę pana, z tymi rogami to tylko takie powiedzenie. - Uff, a już myślałem, że mam niedobór wapnia.* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję, powolutku :) leniuchuję sobie przed pójściem do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) nie pamiętam, kiedy taki piękny wrzesień był, a w radiu grzmią, że depresja jesienna puka do drzwi.. Ha, śmieję jej się w nos :p Tego samego (albo i nawet lepszego) Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energio nie przesadzaj z tym pieknym wrzesniem Jeszcze tydzień temu było mokro i zimno. Pogoda raptem od tygodnia i słyszałem że od wtroku ma się mocno ochłodzić To taki poniedziałkowy kubeł zimnej wody z mojej strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×