Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ramolek

ślub już jutro...

Polecane posty

a ja mam wrażenie, że nie wszystko jest dopięte na ostatni guzik, plączę się i gubię, co powinnam koniecznie zrobić w ten ostatni wieczór? Tylko nie piszcie, że mam się odprężyc.. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odprez sie...
wez dluga kapiel a potem obejrzyjcie jakis film z przyszlym mezem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po:) bedzie mijal tyg:D, mnie nerwy wziely dopiwro w kosciele:), w zasadzie nie pamietam dobrze calej tej ceremonii, jak we mgle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przerażajcie mnie.. ;-) z tym kościołem.. chyba zemdleję :-O, a z tą kąpielą to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi1234567
ramolek zazdroszczę:) ja już dwa tygodnie po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tak sobie pomyślałam, że tak naprawdę fajny okres, te przygotowania, tylko ma stresa, już dawno powinnam spać a mam jeszcze tyle do zrobienia, bo przyjechali znajomi na kawkę, ech.. a jutro będzie masakra :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi1234567
ja to poszłam spać ok 2 w nocy:) Nie martw się. Najprzyjemniejsze to ubieranie się, zdjęcia, masza. Ja myslałam że będę się stresowała a było całkiem inaczej. Wesele to juz tylko dopełnienie:) i niestety ten dzień mija strasznie szybko a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazowszanka 2005
no niestety ten dzień jest przepiekny ale szybko mija, więcej jest przygotowań, latania, zaproszenia, stresu trochę, suknia, gajerek, buty, balony, sala itd itd a mija jak z bicza trzasnął. nie powiem Kościół - chwila nie do zapomnienienia, wesele wspaniałe ale najważniejsze to co w Kościele - tego się nie zapomina. trzymajacie się jutro to wspaniały dzień tylko jeden JEDYNY W WASZYM zyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, ja nadal nie śpię, oglądam woodstock ;-), stresuję się trochę, ale staram się o tym nie myśleć.. no właśnie, tyle przygotowań i tylko 1 noc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to najpiekniejsza noc w zyciu. i nie mowie tu o falbankach,bialych sukniach, balonach, pierscionkach i calej tej badziewnej otoczce. po prostu to najlepsza impreza na jakiej w zyciu bylam - zero zmeczenia, mnostwo zabawy i smiechu do rana, potem mila noc ;) i znowu zabawa na poprawinach, a potem jeszcze tydzien poprawin w malym rodzinnym gronie... nawet jak cos jest niedopiete, to i tak juz tego nie nadrobisz. a inni i tak nie zauwaza ze cos poszlo nie tak :) chcialabym to kiedys powtorzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×