Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smerffetka

ktoś chce odkupić bluzke croppa??

Polecane posty

Gość smerffetka

Niedawno kupiłam sobie różową bluzeczkę z kwiatuszkiem roxy w sklepie cropp roz s.Miałam ją na sobie raz!!Może ktoś chce odkupić??Moge wysłać foty na wszelkie pytania odpowiem pod adresem dodzia_fighter@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerffetka
co nikt nie chce ??Naprawde jest śliczna dajcie maile to wyśle foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerffetka
Ale nie ma jej na żadnej stronce jak chcesz to Ci na maila wyśle:) no problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja croppową noszę xs więc pewnie będzie za duża na mnie. po prostu myślę, ze skoro masz zdjęcia jej na kompie to dużo łatwiej i wygodniej byłoby umieścić zdjęcie na fotosiku/voila/image shocku itp i dać tu link - każdy mógłby szybko zerknąć i zobaczyć czy mu się podoba:) czemu raz założyłaś i chcesz sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerffetka
Ja właściwie mam tak często z zakupami .Mam w szafie pełno ciuchów w których praktycznie nie chodze...No poprostu coś mi sie podoba w sklepie a jak wróce do domu to już nie..A mam jedną niebieską bluzeczke fishbone xs jak chcesz:D Tak sie składa ,że też ją miałam na sobie raz.A widze,że dużo czasu na tej stronce spędzasz:> Może dasz nr GG to pogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za niebieską to dziękuję:) poza tym nauczyłam się nie kupować NIC bez uprzedniego przymierzenia w sklepie - bo właśnie te sponatniczne zakupy bez mierzenia kończą się zaleganiem w szafie i rozdawaniem heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×