Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość 010203

Mam ochote na sex teraz

Polecane posty

Rozpędziłam się. :) Musisz wiedzieć, że nie bawi mnie, nie podnieca szeptanie do ucha słodkich słów. Potrzebuję więcej. Umiesz mi to dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohoho, pokaż tego asa w rękawie. Spraw by mój apetyt wzrósł gigantycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj, ze szczęścia zaraz zawiruje mój świat. Wiesz, że nie mówię o tym co masz w rozporku. Koncentruję się na całej otoczce. Na przykład jak mnie słowem uwiedziesz i nie pozwolisz mi o sobie zapomnieć. Że będę miała niepohamowany apetyt na seks. Na dzikie rżnięcie. Na chłostę ciała. Na poniewierkę. Na niezliczoną ilość spermy. Że będę tęskniła i czekała na znak od ciebie. Że robiąc to będziesz w mojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwiodę cie słowem i czynem. Rozbiorę powoli odwróce cie tyłem i poproszę bys sie slicznie wypięła. Ja uklękne wtedy i wpiję jezyczęk w twoją cipeczkę jak również w dupcie. Wyliże dziureczki dokładnie i długo tak bys wreszcie oszalała i poprosiła o ostre rżniecie z klapsami włącznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, na początek to ja liczę na komplementy. Oczaruj mnie swoją inteligencją. Potem się bierz za ciało znaczy się. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty facet jesteś i nie wiesz, że kobiety rozkwitają wśród komplementów i słów uznania? Łakome są jak trzeba. :] Choć co za dużo to też źle. Tak więc znajdź w sobie równowagę w owych. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coz mozna powiedziec na temat komlemetów jezeli nie zna sie danej osoby. Jedno co teraz na wstępie mogę powiedziec to to iż domniemam że jestes mądrą kobietą sadząc po tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, umiesz posłodzić. :P Oby tak dalej. Słodkie kłamstewka są właściwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mowie szczerze to co mysle wiec nie ma tutaj miejsca na kłamstwa. Tak to odebrałem po rozmowie (pisemnej z tobą) i tak mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobry wiek, teraz właśnie se spojrzałam. :) Znaczy lepsza brutalna prawda? Czy tych brutalnych nie wypowiadasz? Milczysz? Jak to z tobą jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę przejść obojętnie przy słowie "brutalność". Jeśli o nią się rozchodzi, lubię na ostro. To tylko na marginesie, byś miał rozeznanie i się nie zdziwił w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie to co mysle zawsze!!! Chociaz nie raz na tym tracę ale cóz. Szczerosc w (wypowiedzi również) jest dla mnie priorytetem, nie znosze obłudy i zakłamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam pikantne przyprawy także zdziwienie w tej kwestii to raczej nie po mojej stronie.. tez zebys o tym pamietala w razie czego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie zawsze mówię o tym o czym myślę. Nauczyłam się gryźć w język. Ludzie są wrażliwi. Choć i tak zbyt często odbierają mnie jako zimną, pozbawioną empatii osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie szczerosc wiec mowie zawsze to co mysle. Inna kwestia to taka w jaki sposob przekazuje swoją szczerosc.. takt zawsze musi byc... chociaz pewnie co niektórzy odebrali mnie jako wrednego h.... ale w grunie rzeczy jestem dobrym człowiekiem - tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego jesteś sam ze swoimi pragnieniami i szukasz seks telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanse zaczynają się od mejli. Poza oczywiście rozmowami tutaj. Któż przy zdrowych zmysłach zadzwoni po siedmiominutowej rozmowie na forum? No zastanów się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam? A niby skąd? To po pierwsze. Po drugie nie zdarzyło się, bym pierwsza pisała do kogokolwiek. Jestem damą zauważ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazyłem i przepraszam jesli urazilem. Nie napisze pierwszy z prostej przyczyny. Nie znam twojego maila niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Nie ma lekko na tym łez padole. Poszukaj, popytaj, zdobądź. Zaskocz mnie! Może być od tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×