Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem zalamana na maxa

Ogromny problem..........................

Polecane posty

Gość jestem zalamana na maxa

Co ja mam teraz zrobic?? pracowlaam na czarno i moj pracodawca nie chce mi zaplacic za moja prace.Co ja moge teraz zrobic?Jak odzyskac pieniadze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postrasz go inspekcja pracy. jako kto pracowalas,to wazne aby wiedziec jak go zaszantazowac. np. mozesz powiedziec, ze nie oddasz mu kluczy do lokalu albo cos podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toscana
postraszyc inspekcja pracy, ktora od niedawna ma możliwośc kontroli legalności pracy! i szerokie uprawnienia do nakladania kar i sankci w tym zakresie. anonimowo, nie musissz sie przyznawac, wystarczy, ze pracodawce sprawdza. jesli innych tez tak zatrudnia bedzie raczej zbieral swoj interes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Sądzie Pracy może była by jakaś możliwość wygranej, gdybyś znalazła świadków, którzy pracowali w okresie Twojego zatrudnienia i potwierdzą Twoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zalamana na maxa
ale to jest praca sezonowa tkaze szantaz kluczami jest niemozliwy...nie mam kontaktu z innymi pracownikami i nie wiem czy ich tez oszukal... przeciez nie moge tego zglosic do inspekci pracy skoro sama pracowlam neieleganie czyz tak nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zalamana na maxa
poza tym nie ma teraz jak tego udowodnic bo praca sezonowa juz sie skonczyla wiec co ja moge teraz zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zalamana na maxa
czy jest sznasa zeby cos wkurać??czy raczej nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zalamana na maxa
pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zalamana na maxa
bede wdzieczna za jakies rady .Jestem tym zalamana.Nie mam teraz piniedzy na ktore ciezko pracowlam:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama mądra
teraz to mozesz miec nauczke na przyszlosc, ze bez papierka sie nie pracuje... a jak pracodawca zwleka z podpisaniem umowy to sie szuka innej rpacy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zalamana na maxa
czyli to znaczy ze nic nie wskuram???a moze na policje zglosic??oni pomogą???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama mądra
świadków trzeba mieć...mozesz jeszcze lazić za nim i go nagabywac o kasę ale jesli jest nikczemną świnią to niewiele wskórasz... mozesz ostrzec innych ludzi o tym, ze to świnia, ale jesli jest nikczemna świnią to patrz poprzednie zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinka 4
mojemu, jescze wtedy też nieletniemu, pracodawca nie chciał wypłacic kasy (dwa tygodnie pracy na budowie) Pojechałam do niego i z gębą wyskoczyłam, ze zatrudnia nieletnich na czarno i jesli natychmiast nie wypłaci kasy, informuje inspekcję pracy, policję skarbowa, policje i generalnie tak go załatwię, ze ze pójdzie z torbami. Na drugi dzień przyniósł mi co do grosz niemal w zębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalej to
nic raczej nie wskorasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma rady
tez watpie.Musisz sie z tym pogodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×