Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość naresca
ja nie bralam na zbedne owlosienie, choc takowe mialam. w tej kwestii syndi sie srednio spisaly, yasmin zwalczyly wszystko, gdy bralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choco89
dzieki za odp. naresca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaGB
Hejka.Czy ktoras z was miala moze problemy z waga ciala.Jestem po trzecim opakowaniu Syndi(to moje pierwsze pigulki hormonalne ktore biore tylko ze wzgledu na cere)a na plecach wyskoczyly mi odkad zaczelam je brac strasznie duze i duzo pryszczy.A co do apetytu to rosnie i rosnie coraz bardziej -przytylam juz 1,5kg .Zaczyna mnie to przerazac!!!Czy powinnam je zmienic czy to normalne i ile mozna przytyc przy takich tabletkach tzn Syndi????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniaGB
Dodam jeszcze do tego ze zaczelam 3 opakowanie i okres spoznia mi sie juz 2 tygodnie a piersi ciagle rosna wraz z waga ciala:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
z tego co ja słyszałam to leki hormonalne to w sobie mają ze sie po nich niestety tyje...jednak u mnie sie to nie sprawdziło- na początku brania było mi niedobrze i przez to nie miałam apetytu wiec i waga raczej spadała:D teraz bede brała 4 opakowanie i te obajwy- ze mi jest niedobrze- to juz mineły, ale mam nadzieje ze nie przytyje:) tak jak powtarzały sie opd na tym forum- jesli nie bedziesz za duzo jadła to na 100% nie przytyjesz!!! no i wystarczy troche pocwiczyc, poruszac sie i bedzie okej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynt
dzięki za odpowiedź, zobaczę czy mi pomogą zwalczyć te włoski, na które nie mogę patrzeń a jak nie to pogadam ze swoim endokrynologiem, może da coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ja na yasmin przytylam 10 kg. teraz powolosiu zrzucam, na razie kilo w dol. co do tycia - nie do konca to tak dziala. nawet jesli nie bedziesz podjadac i bedziesz sie ruszac mozesz przytyc, bo moze sie odkladac woda w organizmie. dodam, ze spoznienia okresu na pigulkach to cos bardzo dziwnego, choc czasami okres w ogole nie wystepuje. polecam wizyte u lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwr
Witam, mam do sprzedania dwa opakowania Syndi-35. Zmieniłam tabsy, więc jeśli ktoś chętny... zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
jaka cena za pigulki? oba opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia gb
Dziekuje naresca,Co do nie jedzenia to ciezko ciagle czegos nie podjadac kiedy ma sie uczucie ssania,a cwicze -podejrzewam ze jakbym nie cwiczyla i nie ruszla sie to bylo by juz z 3-4 kg do przodu.eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwr
Mogę sprzedać jedno albo dwa opakowania. Jedno opakowanie kupiłam za 13.97 zł Myślę, że za 10 zł (z wliczoną przesyłką) mogę spokojnie wysłać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
mam w aptece za 6,99 więc podziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infinity_
Drogie Panie. Chce wam tylko powiedzieć ze jedna ominięta tabletka spowoduje przestawienie miesiączki i mozna miec upławy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwr
Rzeczywiście, zapomniałam, że są one ze zniżką... Sprzedam 2 opakowania Syndi 35 za 10zł..! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zua.
hej Dziewczyny . moj problem polega na tym ze ,,nie skonczylam ,, 7 dniowej przerwy a wiec chodzi mi o to ze pierwsza tabletke z drugiego opakowania powinnam przyjac w poniedzielk wieczorem a przez moje rozstrzepanie (bo inaczej tego nie moge nazwac) przyjelam ja juz w niedziele wieczorem i nie wiem czy przy nastepnym opakowaniu zaczac normalnie w poniedzialk czy w niedziele . zagmatwany moj problem ale sie martwie i mam nadzieje mi pomozecie ;) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingredina
Cześć dziewczyny ja prez ponad 3 lata brałam diane potem miałam 2 letnia przerwę i niestety trądzik powrócił. Teraz lekarz przepisał mi syndi. Czy któraś z was wie może coś na temat tolerancji soczewek kontaktowych? Ja moge się podzielić doświadczeniem co do tycia i nudności. Tak jak napisała naresca przy braniu tabletek nie tyje się od samych tabletek tylko od zwiększonego apetytu i zatrzymującej się wody w ogranizmie. kiedy brałam diane lekarz przepisał mi równiez tabletki o działaniu moczopędnym, żeby pozbyć sie wody.Nadapetytem musiałam nauczyć się panować, faktycznie na początku sporo przytyłam,ale potem nie miałam z tym problemu. A nudności pozbyłam się kiedy zmieniłam porę przyjmowania tabletek z porannej na wieczorną, za poradą lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
do:nwr ja już nie biorę syndi, ale moja siostra i owszem. będzie w domu za godzinę i wtedy Ci napiszę.:) do: zua. wydaje mi się, że lepiej żebys brała o niedziele. ale najlepiej - zapytaj lekarza;) do: ingredina co do wody, można też pić czerwona i zielona herbatę, obie są moczopędne, a mają już nawet znośne smaki:) co do tolerancji szkieł, to chyba ten temat nie był poruszany na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nwr
naresca: To zapraszam na maila nwr (at) tlen.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choco89
zazywam syndi i nosze szkła kontaktowe,ale jestem dopieo na 1 opakowaniu, wiec dam znac pozniej jak to wyglada;) jednak dla mnie byloby tragedia gdybym miala nietolerancje bo sobie nie wyobrazam przerzucenia sie z soczewek na okulary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
hej dziewczyny! wiem że pewnie juz to bylo poruszane na forum - wybaczcie ze nie szukam ale zwijam sie z bólu bo mam grype jelitową a co za tym idzie biegunke;/ i właśnie zastanawiam się jak Syndi mam brać żeby sie dobrze wchłoneły? pomocy!! a najgorsze jest to ze mam egzamin na prawko w czw na ktory czekalam 2 miesiace i teraz mnie akurat dopadła grypa i jeszcze jelitowa ;/ pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choco89
wydaje mi sie ze powinnas brac normalnie a pozniej postepowac zgodnie z zasadami na ulotce, czyli zabezpieczac sie dodatkowo 7dni po skonczeniu sie zaburzen zołądkowych lub gdy zostalo Ci mniej niz 7tabsów do końca opakowania rozpoczac nastepne bez robienia przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
hej dziewczynki:) a ja mam takie pytanko.... czy ktoras z was oprocz syndi 35 bierze jeszcze cos dodatkowo na cere?? jakos skrzypowite albo merz speciall czy cos w tym stylu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
ja brałam przez miesiąc merz special, ale nie było widać efektów. ale po miesiącu pewnie i tak nigdy nie widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
no zazwyczaj jest tak, ze zeby cos zadzialalo to trzeba troche dluzej pobrac...a tak sie zastanawiam czy warto dodatko cos sobie pobrac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
najpierw upewnij sie, ze naprawde ci trzeba:) merz special do kawal pieniedzy, po co wydawac i jeszcze meczyc watrobe, gdy nie ma koniecznosci? mi wypadaly wlosy garsciami, ale nie przez pigulki i kolejne prochy nic by nie pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
nie wiem czy mi trzeba:P biore juz 4 opakowanie syndi i naprawde jest coraz lepiej!!!!!:):):) i tak dodatkowo myslałam zeby cos jeszcze brac, ale wlasnie nie wiem czy warto, slyszałam ze ten merz speciall to trochi kosztuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
'za moich czasow' - 3 lata temu, byl od 30 do 40 zlotych za miesieczna kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakręcona89
hej ;) ja już jestem po 5 opakowaniach Syndi i tak się zastanawiam nad ich odstawieniem, bo w sumie brałam je na uregulowanie miesiączki. Jak myślicie czy tyle wystarczy na jej uregulowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
nie wiem. moja po ponad roku brania sie rozregulowala choc zawsze mialam w zegarku 30 dni:) teraz mam pierwszy miesiac bez pigulek i wciaz czekam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×