Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość hijki
asia19 - ja biore od ponad 10 dni i z nogami ok.. a może bolą Cię ze wzgledu na zmiane pogody? *16* hmm tylko troszke Ci sie poprawila;(? a mialas tradzik? ja biore ze wzgledu na tlusta cere i syfki i mam nadzieje ze pomoze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijkii
*16* tylko troche sie poprawila;(?? a miałas tradzik i tlusta cere? hmm ja biore wlasnie ze wzgledu na tlusta cere i syfki i mam nadzieje ze pomoze.. asia19 a moze bola Cie nogi na zmiane pogody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filunia
*16* tylko troche sie poprawila;(?? a miałas tradzik i tlusta cere? hmm ja biore wlasnie ze wzgledu na tlusta cere i syfki i mam nadzieje ze pomoze.. asia19 a moze bola Cie nogi na zmiane pogody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki888
Jestem po 8 tabletce Syndi 35 na początku ciągle bym tylko spała, było mi nie dobrze, i nie mogłam ruszyć rękami bo jakieś takie bezwładne były. Trochę mnie wysypało ale podobno tak ma być żeby wyciągnąć pozniej ma być poprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19
boje sie, ze to moze byc zakrzepica boli mnie tylko jedna noga, prawa, jest taka jakbu ciezsza i odczuwam miejscowy bol pod kolanem. dzis, kiedy juz jestem po 5 tabletkach , moja noga jest w lepszym stanie.. moze to tylko organizm sie przyzwyczaja.. nie wiem... dlatego pytam, jak było u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
przed syndi bralam jeannine ( pomogly na cere ale wypadaly wlosy) odstawilam yl koszmar z cera wiec zaczelam brac yasmin.. pomogly na po roku i pomimo ze bralam tabletki raptem zaczely wypadac wlosy bardzie tluscic sie cera syfki nadmierne owlosienie.. no i teraz biore syndi ( 11 tabletek) oby pomogly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
mnie na syndi też bolała noga, też jedna, taki jakby skurcz maleńki. odstawiłam - przeszło. wróciłam do yasmin - nic mnie nie boli. a na każdych pigułkach biust mi skacze w górę o dwa rozmiary, tak na syndi, tak na harmonecie i yasmin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
przestaly Wam wypadac wlosy przy braniu syndi?? bo mi przed strasznie wypadaly.. pomogla Wam na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aia19
ja tez odstawiłam, za poleceniem gin, choc ona sama nie widziała co mi jest... jestem zła na swoja lekake, bo nie zleciła mi zadnych badan nawet jak pojawiły sie problemy i mimo tego, ze moja matka ma wysoka krzepliwosc krwi. ginekolog mojej kolezanki przed przepisaniem jej tabletek od razu kazał zrobic jej badanie na krzepliwosc i poziom gluzkozy, mimo, ze zadnych przeslanek ku temu nie miała. co wiecej moja lekarka powiedziałą, zebym przyszła do niej za poltora miesiaca, to dobirzemy inne tabsy - czyli chce testowac na mnie wszytsko, az cos podpasuje. parodia. juz wiecej nie pojde do tej felczerki. a jeszcze jedno - ona powiedziała, ze bede krwawic z odstawienia, ostatnia tabletke wziełam 3 dni temu i zadnej krwi,,, jak to było u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
krwawienie z odstawienia może wystąpić nawet do 7 dni od ostatniej tabletki, więc spokojnie. ginekologa zmień najlepiej, a jeśli okresu wciąż nie będzie, idź od razu do innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka18
witajcie!!!ma ktoś moze do sprzedania tabletki syndi-35??? jestem zainteresowana....jezeli tak to piszcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka18
witajcie!!!ma ktoś moze do sprzedania tabletki syndi-35??? jestem zainteresowana....jezeli tak to piszcie prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flo***
hej - ja miałabym do odsprzedania recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flo***
hej - ja miałabym do odsprzedania recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flo***
ja mam zbędną receptę na sindy 35 do odsprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flo***
ja mam zbędną receptę na sindy 35 do odsprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flo***
Ja mam recepte na sindy do odsprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flo***
Ja mam recepte na sindy 35 do odsprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flo***
Ja mam recepte na sindy 35 do odsprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka18
a ile chcesz za to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinka18
i do kiedy wazna??? napisz na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flo***
Przepraszam za tyle powtórek :] z wczoraj. Recepta bez wpisanej daty, sama mozesz wpisac lub w aptece sobie wpiszą. Ja nie widzę twojego maila, jak chcesz to odezwij się na gg: 5339203.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
laski, ale recepta jest darmowa u lekarza... nie chcesz iść do gina jak rozumiem? powiem szczerze, że biznes kręcony na receptach brzmi strasznie nakręcanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
Kiedy bedzie poprawa cery?????:(:(:(:(:(:(:(:( prawie wzielam pierwsze opakowanie i mnie wysypuje :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
:(:(:(:(??? ciągle mnie wysypuje:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura89
Hej dziewczyny :) Ja z takim pytaniem,bo wyliczyłam że akurat na Sylwestra powinnam dostać okres,ale nie mogę go dostać bo mam zaplanowane coś w czym akurat okres uwzględniony być nie może :) Żeby nie dostać okresu mogę nie robić przerwy w braniu tabletek? Wtedy nie dostanę?? Tak słyszałam ale czy Wy wiecie coś na ten temat? Z góry dzięki :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodka11
do hijki niestety moge tylko powiedziec- CIERPLIWOśCI. jezeli syndi 35 ma Ci pomoc to nie tak od razu. w samej ulotce pisze ze widoczne efekty widać po 3 miesiącach brania. ja tez na początku brania byłam załamana bo zamiast poprawy to mnie taaakkk wysypało:( i zastanawiałam sie nad odstawieniem. ale teraz biore juz 6 miesiąc i efekty są na 100% :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
miodka11 bardzo dziekuje za słowa otuchy..nawet nie wiesz jakie to jest dla mnie wazne.. tradzik powoduje ze sie izoluje..chce miec normala twarzyczke:( hmm a jaki mialas tradzik ?? jak wygladal , gdzie byl zlokalizowany? i teraz zero przyszczy? buziak wielki dla Ciebie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×