Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
*22*

***** Syndi 35 *****

Polecane posty

Gość Joasia_o2
Zamieściłam ten tekst również na forum dot. Diany, ale że ma podobny do Syndi to również tutaj go zamieszczam. Dodam jeszcze, że wcześniej brałam Syndi i również miałam podobne objawy.. Hej dziewczyny! Mam problem. Mam zbyt dużo hormonów naturalnych więc zostały mi przepisane właśnie te pigułki Po microgenie miałam bardzo cięzki łojotok trądzik mam w miare lekki.. ALE biore Diane od 4 dni i mam skurcze w stopie lub w ogóle w całej nodze.. I powiedzcie mi co ja mam zrobić? Czy dalej brać i poczekać, bo 4 tabletki to troche mało.. Czy lepiej odstawic? A wizyta u pani doktor raczej odpada bo termin jest dopiero na koniec stycznia;/ tak zapchane ma ;/ Prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
idziesz do lekarza i żądasz wizyty JUŻ:) ale tak serio, to z jednej strony radziłabym zaczekać do końca opakowania, z drugiej, skurcze w stopie są tak koszmarne, że sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
heheh wizyta na już ;D wiesz też postanawiam poczekać do końca opakowania.. zobaczymy jak się będę czuć, ale mam nadzieje że nie dostane jakiegoś poważnego zakrzepu.. bo tego trochę się obawiam ;/ zapomniałam dodać że mam jeszcze kaszel, ale nie wiem czy gdzieś mnie nie przewiało i czy to nie jest przyczyną tego kaszlu.. już powoli czuje że panikuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura89
hej dziewczyny :) ja z takim pytanie odnośnie nie robienia przerw :) Czy później.po tym "nie robieniu przerwy" w braniu tabsów okres wystąpił normalnie w 7-dniowej przerwie? Nie bylo żadnych problemów? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
u mnie nie było problemow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia_o2
W łydki wcieram lioton 1000 - troche pomaga, dzisiaj kupiłam witamine B6 i magnez bo wyczytałam w necie, że też dobrze działa na krążenie.. w tym tygodniu ide zrobić badania krwi. tylko, że sama nie wiem dokładnie jakie badania mam zrobić ;/ z tego co znalazłam na innych forach to dobrze zrobić morfologie, ob, aspat i cholesterol.. czy któraś z was robiła takie badania? i jakie badania będą najlepsze na wykrycie tych zakrzepów? jeśli ktoś coś wie na ten temat to bardzo proszę o odpowiedż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naresca
o to raczej dobrze spytać lekarza. jak będziesz robić badania - powiedz dokładnie o co chodzi, jakie masz obawy, itepe, powinni odpowiednio dobrać badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
Dziewczyny to jak z tymi włosami? odpowie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesax
Cześć dziewczyny :) moja przygoda z Syndi zaczęła się 3msc temu i jak dotąd nie mogę narzekać. Żadnych przykrych objawów, nie przytyłam, żadnych bóli, a jedynie piersi mi trochę urosły co jest jak dla mnie zaleta ;) i cera zaczyna się poprawiać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesax
aa i włosy mi nie wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesax
aa i włosy mi nie wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hijki
mógłby sie jeszcze ktos wypowiedziec odnosnie wlosow..? mi wypadaja w zastraszajacym tempie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzastinn
Hej a ja mam z kolei pytanie takie: czy mzona syndi kupic tak normalnie w aptece bez recepty czy raczej nie bedzie to mozliwe;>? Bo wlasnie mi sie koncza a za bardzo mam czas sie wybrac do lekarza teraz:/ Z gory dzieki za pomoc;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotong
Przez pierwszy miesiąc miałam mdłości non stop i mało jadłam. Miałam bolesne piersi. Tak było rok temu... Teraz znowu biorę, jest tak samo z tym że, spadło mi libido, piersi bolą mnie bardziej i wypadają mi włosy z głowy, a do tego dostałam grzybicy. Jeśli lekarz mi poradzi, żebym to świństwo ostawiła, zrobię to bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotong
Biorę syndi ponownie po półrocznej przerwie. Teraz jest środek drugiego miesiąca. Mdłości przez 1 miesiąc non stop. Bolesność piersi już nie do wytrzymania, spadło mi libido, wypadają mi włosy z głowy, mam grzybicę. Jeśli ginekolog powie żebym je odstawiła, odstawię to świństwo bez gadania. Jeśli chodzi o receptę. Syndi 35 jest lekiem refundowanym. Musicie mieć na recepcie wpisany nr pesel, inaczej aptekarz nie uzna repety na lek refundowany. Koszt leku to ok 7 zł. Jeśli będziecie u lekarza musicie mieć dowód, że jesteście ubezpieczone. Np. legitymację studencką, wydruk opłaty ubezpieczenia jeśli prowadzicie działalność gosp. itp. Wtedy lekarz wpisze Wam pesel, chyba że macie stałego lekarza i on Was zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotong
Musisz mieć receptę. Idziesz do lekarza bez gadania. Mówisz w kolejce, że jesteś tylko po receptę (nie opłacasz wizyty) i już. Idziesz do apteki i kupujesz lek. Tylko pamiętaj, żeby lekarz wpisał pesel na recepcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinita
Możecie powiedzieć po ilu opakowaniach syndi pomogła Wam na cere?( przestały wychodzic takie podskorne dlugo schodzace przyszcze)?? ja wzielam prawie 3 opakowania a syfki cały czas wychodzą.. prosze o odp brac dalej je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotong
Wyniki widać czasem po 6 miesiącach, spokojnie Twój organizm musi sie przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotong
Skoro już tu jestem, to tylko napiszę, że biorąc tabletki (jakiekolwiek) trzeba chodzić na wizyty kontrolne. Tabletki powodują większą zachorowalność na grzybice. Trudno je czasem stwierdzić, więc chorujecie i o tym nie wiecie. No i zwróćcie uwagę, że na ulotce jest wyraźnie napisane, że nie można opalać się ani na słońcu ani w solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja opalałam się dość sporo w lecie na słońcu, regularnie korzystam z solarium i nic mi się nie dzieje. A Syndi biorę już półtora roku. Widocznie zależy od organizmu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b-c
hej. jaj pytanie. wiem ze nie o tym jest temat. ale chce zapytac sie o Wasze zdanie. brałam syndii przez chyba 1.5 roku. chciałam je zmianic i lekarka przepisala mi regulon. przed rozpoczeciem regulonu zrobilam 7 dniowa przerwe bo nie potrzebowalam antykoncepcji, a zalezalo mi zeby dostac to krwawienie z odstawienia. po "zjedzeniu" jednego blistra regulonu, musialam spowrotem zmienic na syndii, bo tabletki bardzo mi nie sluzyly, okropnie sie po nich czułam, miałam plamienia i tyłam mocno. wiec spowrotem dostalam syndii... rowniez zrobilam przerwę, bo wyczytalam na forum opinie lekarza, ze gdy zaczyna sie brac tabletki o wyzszej zawartosci hormonów niz poprzednie, to nalezy zrobic przerwe. no i teraz skonczylam pierwsze opakowanie. i nic. okresu nie ma. przez ten czas nie wspolzyłam, aczkolwiek raz. na poczatku opakowania syndii zdarzylo sie ze hmm. przytulalismy sie nago.. to bylo jakis czas po wytrysku, po wytarciu sie, a jednak jakis tam kontakt był, i moim zdaniem wiaze sie z niklym ale jednak ryzykiem. w czwartek wszystko zapowiadalo sie dobrze, dostalam minimalne plamienie, tzn sluz byl troszke podbarwiony, czyli jak zawsze. tyle ze juz wczoraj a max dzisiaj w nocy powinnam dostac okres... troche panikuje. nie mam zadnych objawow... prosze o opinie czy rzeczywiscie mam sie czym martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia19
oddam (za darmo) opakowanie syndi35 musialam je odstawic, a szkoda mi je po prostu wyrzucic chetne osoby prosze o kontakt na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głosujcie Proszę
www.ilovemilka.pl/v81E65

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalex
hej mam problemy z cera od wiekow i bralam przez rok yasmin ktory pomogl fantastycznie. bez skutkow ubocznych (powiekszony biust to akurat dla mnie plus) czulam sie super ale po odstawieniu tak jakos jeszcze lepiej odstawilam po roku kiedy juz zapomnialam co to jest tradzik ... 3 m-ce byl spokoj ale teraz powrot wszystkiego co najgorsze daje sobie jeszcze m-c zycia z tym na buźce :-( i wracam do anty akurat mam wizyte u lekarza w lutym. przeczytalam czesc watku o syndi i chyba po prostu sprobuje bo jak wiemy kazdy reaguje indywidualnie. naprawde wolalabym nie brac nic ale jestem juz zmeczona ta walka z wiatrakami a gwarancje ladnej cery za kazdym razem gdy patrzylam w lustro mialam tylko przy anty. a jesli chodzi o tycie bo tego wszystkie chcemy uniknac to polecam serie cwiczen na youtubie 8 min buns i 8 min abs dzialaja rewelacyjnie! i oprocz tego postawcie sobie butelke wody kolo lozka czy biurka i za kazdym razem gdy czujecie glod 4 duze lyki ... ja tak robie i jest dobrze (oczywiscie normalne sniadanie i obiad to koniecznosc, ewentualnie bez lub lekka kolacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalex
hej mam problemy z cera od wiekow i bralam przez rok yasmin ktory pomogl fantastycznie. bez skutkow ubocznych (powiekszony biust to akurat dla mnie plus) czulam sie super ale po odstawieniu tak jakos jeszcze lepiej odstawilam po roku kiedy juz zapomnialam co to jest tradzik ... 3 m-ce byl spokoj ale teraz powrot wszystkiego co najgorsze daje sobie jeszcze m-c zycia z tym na buźce :-( i wracam do anty akurat mam wizyte u lekarza w lutym. przeczytalam czesc watku o syndi i chyba po prostu sprobuje bo jak wiemy kazdy reaguje indywidualnie. naprawde wolalabym nie brac nic ale jestem juz zmeczona ta walka z wiatrakami a gwarancje ladnej cery za kazdym razem gdy patrzylam w lustro mialam tylko przy anty. a jesli chodzi o tycie bo tego wszystkie chcemy uniknac to polecam serie cwiczen na youtubie 8 min buns i 8 min abs dzialaja rewelacyjnie! i oprocz tego postawcie sobie butelke wody kolo lozka czy biurka i za kazdym razem gdy czujecie glod 4 duze lyki ... ja tak robie i jest dobrze (oczywiscie normalne sniadanie i obiad to koniecznosc, ewentualnie bez lub lekka kolacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinka...
jeśli po 3 miesiącach od brania syndi caly czas wychodza syfki jest jeszcze nadzieja ze zacznie sie polepszac??? jest tu ktos komu pomogly troche pozniej?? prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinka...
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Colargol
Jest szansa na poprawę ;] mi pomogło jakoś w połowie 3 opakowania . Teraz kończę 5 ,a na twarzy mam wręcz kolonie pryszczy .. ;< teraz pytanie,czy to znowu ten przeklęty trądzik,czy mam jakieś uczulenie ... kurczę .. u wszystkim pierwszym efektem było zaprzestanie blyszczenia się skóry . A u mnie cały czas potwornie błyszczy ... nawet jak mi te pryszcze poschodziły, to i tak świecilam się jak neon ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dinka...
no ale ja wzielam juz 3 opakowania ..a caly czas sie blyszcze..syfki wychodza tez... jest ktos komu pomoglo troche pozniej???????? już nie mam sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×